Жінка Тігіпка хоче грошей, щоб не їздити на трамваї з п'яними рибалками

3 квітня 2009, 10:18
Дружина банкіра Сергія Тігіпка біснесменша Вікторія Лопатецька все частіше виходить у світ - то на виставку якусь зазирне, то на кінопрем‘єру завітає. Тепер друга жінка Сергія Леонідовича почала давати і інтерв‘ю.

Міфічна "спадкоємиця туалетного бізнесу" розповіла про свою сім‘ю, дитинство, свій перший мільйон на трамвай із п‘яними рибалками

За словами Лопатецької, вона - зі звичайної сім‘ї: мама - лікар і педагог, тато - військовий музикант, який грає практично на всіх відомих їй інструментах.

"До речі, я теж закінчила музичну школу по класу гітари, була однією з двох випускників, яких брали без іспиту в училище Глієра. І сьогодні у мене вдома багато музичних інструментів: рояль, бас-гітара й інші..," - розповідає вона журналу "Публичные люди" і додає, що все ж великого бажання грати не має.

Вікторія, за її зізнанням, страждає на перфекціонізм та комплекс відмінниці, який у неї, "напевно, від мами". Адже друга теща Тігіпка, виявляється, - людина дуже вимоглива і не допускає заперечень. Та у спілкуванні зі своїми батьками, як відзначає Лопатецька. У неї особливих проблем не було.


"Мама зуміла спрямувати мою енергію у правильне русло. З дитинства я була завантажена по саме не хочу: усі можливі гуртки, англійська спецшкола, музична школа...І все було на відмінно, у тому числі міжнародний економічний факультет Нархозу та навчання в Австрії. Просто мені це легко давалося", - запевняє вона

Правда як визнає нинішня дружина банкіра, своє відмінне навчання вона розбавляла "не відмінною поведінкою".

Дружина банкіра Тігіпка вміє грати на гітарі та страждає на комплекс відмінниці

"Я виросла в однокімнатній квартирі і завжди вважала, що у нас дуже хороше житло... Коли я вперше по обміну приїхала до своєї польської подруги (а її тато був головним архітектором Варшави) і побачила їхній будинок, наша квартира видалася мені трохи дивною... Це змусило задуматися", - пригадує Лопатецька.

Як розповідає жіночка, щоб потрапити до школи або на секції, вона з 7 років їздила на метро "Дніпро" по маршруту 31-го трамвая, досить далеко від дому.

"Це був колоритний маршрут: трамвай завжди був повний нетверезих аматорів риболовлі на набережній Дніпра: вудки, алкогольні пари і відповідні розмови. Тому я досить рано зрозуміла, що треба заробляти гроші - хоча б для того, щоб не їздити 31-м трамваєм", - каже нині світська тусовщиця Вікторія.

Перші ж гроші, за її словами, вона заробила вже у 9-му класі.

"У той час на ВДНГ почали проходити перші міжнародні виставки, на які були потрібні перекладачі - працювати з іноземними компаніями на стендах. Оргкомітет брав в основному студентів і випускників ін‘язу. Але кількох школярів з гарним знанням мови теж взяли - я була серед них. Там на польській виставці заробила свої перші долари і купила відеодвійку. Це було дуже круто по тому часу - 89 рік все-таки!" - пишається Лопатецька.

Водночас батьки, за словами блондинки, її грішми не балували. Каже, все необхідне у неї було, але не більш того.

"У 16 років я вже жила окремо", - веде далі душевна подруга Тігіпка. Каже, у Нархоз на міжнародний економічний факультет вона поступила, бо вже тоді чітко розуміла, що їй потрібно. І в цьому контексті пропозиція мами вступити у медичний ВНЗ ентузіазму у неї не викликала.

Вікторія Лопатецька з 7 років їздила на трамваї з нетверезими рибалками

Вже у 25 років, як виявляється, Лопатецька стала мільйонеркою - заробила свій перший мільйон.

"Самостійним бізнесом я займаюся з 21-го року. Я була наймолодшим брокером на Українській зовнішньоторговельній біржі, торгувала мідними чушками, причому дуже успішно. Паралельно працювала у банківській школі при університеті - синхронним перекладачем з англійської", - розповідає про свої професійні навички друга дружина банкіра.

Тоді ж, за її словами, вона представляла інтереси двох закордонних компаній - німецької та італійської. "Вони працювали в Україні по ліцензії, "пробитої" мною ж", - підкреслює вона.

"І свою першу машину - "дев'ятку" - я купила, коли мені ще не виповнилося 18, тому прав у мене не було. Дочекалася одержання прав - і стала водити", - повідомила Вікторія.

Весь цей час жіночка, за її словами, мріяла про власне виробництво.

Якось, за словами Лопатецької, на виставці вона зовсім випадково познайомилася з представниками німецької компанії "Ispo", яка серед іншого займалася виробництвом наливних підлог.

Першою машиною жінки Тігіпка була "дев'ятка"

"...Купила суперсучасне устаткування, сформувала колектив і почала успішно займатися цим бізнесом", - каже бізнесвумен.

Також вона зізналася, що розбірки, стрілки-перестрілки та рекет 90-х її обминув: "Можливо тому, що мій бізнес не був пов'язаний ні з наданням послуг, ні зі споживчою групою товарів, не був на очах. Був колектив - 70 мужиків, з якими я цілком справлялася і заробляла хороші гроші. Працювали з вузьким сегментом - фармацевтикою і харчпромом, тому нас й ідентифікувати було важко, і доходи наші порахувати".

Згодом бізнес Лопатецької змінився. Згодом вона, за її ж розповіддю, вже представляла компанію "Керхер" і декілька європейських та світових лідерів з виробництва устаткування в Україні.

"...Через них зайшла на "залізку", потім проектувала і будувала об'єкти під ключ для ремонту й обслуговування рухомого складу". - уточнила Вікторія.

Що стосується нормального, не робочого, життя, то, як здається Лопатецькій, там вона теж все встигла.

Вікторія каже, що й про відпочинок не забувала. А з Тігіпком ледь не вперше засвітилася вона саме в кінотеатрі

"...Театр, кіно, концерти, вечірки - усе це було. У нас була велика компанія - п'ятеро дівчат, до речі, ми дружимо дотепер. Встигали і відпочивати, і займатися бізнесом. Усі п'ятеро відбулися. Я багато їздила по світу, все шукала "хорду" дотику до бізнесу. І дотепер не люблю суто туристичні поїздки - більш ніж на три дні традиційного відпочинку мене не вистачає", - запевняє вона.

Але через роботу Лопатецька плакати, як вона каже, ніколи не буде. Натомість міжособистісні стосунки інколи доводять.

"Так, тут "кран" може відкритися. Що стосується невдач - звісно, вони були. Наприклад, підводили партнери, зненацька виходячи зі справи, а коли тобі 21 рік - це дуже важко, тому що ти відповідаєш за людей", - додає вона.

От тільки в політику, на відміну від свого чоловіка Тігіпка, Лопатецька не рветься. Каже, їй нецікаво, бо "звикла, що в бізнесі а+в=с, а в політиці це може дорівнювати чому завгодно".

Фото журналу "Публичные люди" та www.intv-inter.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів