Олександра Ніколаєнко: Мій чоловік - як Шер і любить знижки

21 квітня 2009, 14:16
Власниця конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко вже півтора роки у шлюбі із заморським мільярдером Філом Раффіном.

Тепер Саша дає інтерв‘ю по телефону, з Нью-Йорку. В останньому шоувумен розповіла, як познайомилася з "дівчинкою Шер", як за нею та чоловіком спостерігали її батьки, про кількість своїх мужчин, та на що витрачає гроші її ощадливий коханий.

Між іншим, як з‘ясувалося ще до шлюбу із Раффіном батьки Олександри якийсь час прожили в їхньому з Ніколаєнко домі.

"Батьки місяць прожили разом з нами, побачили, що я щаслива, і зрозуміли: немає приводу переживати за свою дочку. І зі спокійною душею дали своє благословення", - розповідає жінка "Женскому журналу".

Перед тим, як батьки відпустили Ніколаєнко заміж за літнього мільярдера, вони місяць жили всі разом

За словами Саші, її батьки завжди були посвячені у деталі її особистого життя, і ніколи на неї не тиснули. "Ще в дитинстві проявилася моя особлива впертість: якщо на мене тиснути, то я буду робити з точністю до навпаки, пручаючись до останнього", - пояснила вона в інтерв‘ю.


Жити ж із чоловіком, який старший за неї на 45 років, Ніколаєнко, за її запевненням, не важко:

"Я часто зустрічаюся з людьми, будемо казати, літніми. Наприклад, недавно познайомилася з Шер - вона ж просто дівчинка, заводна, життєрадісна, відмінно виглядає. Так і мій чоловік - абсолютно поза своїм віком".

Причому жодних "ментальних" проблем у парочки, як каже Олександра, не виникає. А на грошовій стороні шлюбу Ніколаєнко, як вона запевняє, ніколи не "зациклювалася".

Ніколаєнко впевнена, що її чоловік схожий на співачку Шер

"Коли ми приходимо в магазин, він готовий купити що завгодно за будь-які гроші і мені, і моїй сестрі, і всім, кому треба. А якщо йому особисто потрібна сорочка, і ми бачимо, що вона коштує 500 доларів, наприклад, Вrіоnі, він відразу каже: ні, не хочу таку, а піду куплю краще просту за 50", - пояснює Ніколаєнко характер свого чоловіка.

За словами Саші, Раффін марнотратний стосовно неї, але для себе десять разів подумає, перш ніж витратити якісь гроші.

"Філ не купує невиправдано дорогі речі та з задоволенням користується знижками - дуже приємно, коли нам їх дають. І тоді у цих магазинах ми стаємо постійними клієнтами, а чоловік просто щасливий, якщо це 10 або 40, або більш відсотків, але лише тоді коли йдеться про великі покупки!" - уточнює вона

До того ж, як розповідає жінка, її чоловік завжди дає свою ціну і домагається її. Приміром, ніколи не купить машину за ціною, яка виставлена у магазині. Так само й у бізнесі.

"Він мені дарує не тільки дорогі речі і не тільки до свят - може просто так надіслати букет, який два чоловіки не можуть занести в дім. Якісь сюрпризи, несподівані запрошення у круїз, презенти Філ робить регулярно. Приємно, коли він, наприклад, зненацька каже: ну, підемо, тобі купимо от це", - посміхається Ніколаєнко.

Мільярдер, Раффін тринькає гроші на Сашу, а на собі економить

Але, як стверджує міс, на сьогоднішній день вона достатньо заробляє, щоб утримувати себе, свою сім‘ю і навіть чоловіка.

"У мене є свій банківський рахунок, яким я можу користуватися і не звітувати, - його ніхто не контролює, крім мене. Якщо мені щось необхідно придбати, і я вважаю, що незручно про це просити чоловіка, можу ним скористатися. Але за ці півтора роки я до картки і чекової книжки жодного разу не доторкнулася", - зізнається Ніколаєнко.

Окрім того, у чоловіка Саші, за її словами, є бізнес-рахунок, а взагалі у них відкритий спільний рахунок. При цьому, запевняє жінка, ніхто ніколи не питає, хто скільки витратив, тому що обоє "купують необхідне". Якщо ж покупка велика, то рішення вони приймають разом.

Між іншим, Ніколаєнко дуже цінує турботу свого чоловіка про неї.

Приміром, ввечері ми вдома, я вже лягла у ліжко, і мені раптом закортіло чого-небудь поїсти, то чоловікові не складно встати, спуститися на кухню і приготувати мені щось, принести", - пояснює вона.

Ніколаєнко запевняє, що сама може забезпечити свого мільярдера, а він годує її в ліжечку
Кандидат у президенти США Джон МакКейн, Ніколаєнко та Філ Раффін

А те, що Ніколаєнко нібито шукала у старшому за неї Раффіні батька, вона спростовує: "У мене прекрасний батько, повноцінна здорова сім‘я, батьки прожили у щасливому шлюбі 35 років, і потреби шукати "тата" для подальшого життя не було".

"Хоча, може, щось таке і є: я шукала чоловіка, який буде піклуватися про мене, тому що вважаю, що незалежно від віку він зобов‘язаний це робити", - додала Олександра, тим не менш.

"Хоча якщо Філу щось потрібно, я теж роблю. І в цьому немає нічого складного, якщо людина тобі дорога", - зізнається Саша.

Свариться парочка, судячи з усього, нечасто. За словами жінки, сварок серйозних не було, так, суперечки: "Припускаю, що завдяки великій різниці у віці він зі мною не конфліктує - мудрість! Чоловік спокійно слухає, коли я щось доводжу, але щоб вибухнув конфлікт, мені потрібно заперечити. А коли на мене не реагують, я пару випущу, і всі мої емоції сходять нанівець. Але нас нічого не дратує і не напружує".

Ніколаєнко випускає пару, а її чоловік на неї не реагує

А якщо і напружує, то це подружжя запросто може поїхати відпочивати.

"Люблю розслаблений, а не активний відпочинок. Мені краще поніжитися на пляжі, покататися на конях, попірнати з аквалангом, що поділяє і Філ. Ми разом займаємося дайвінгом на Ямайці, на Багамах. Чоловік грає у гольф, але без фанатизму, мене привчав, але я нечасто складаю йому компанію", - пояснює Ніколаєнко.

А ще, якщо у дитинстві грі на фортепіано Олександра вчилася з-під палки, то тепер вдома у неї та Раффіна стоїть рояль, який грає сам. "Приїхали батьки - а я кажу: "Бачите, ви нас мучили, а інструмент сам справляється!" - розповідає власниця конкурсу краси.

Саша займається дайвінгом на Ямайці, на Багамах

Обмовилася Ніколаєнко і про свої стосунки з іншими мужчинами.

"У мене не було величезної кількості чоловіків, але у той же час було багато залицянь, тільки я - однолюб", - пояснює вона в інтерв‘ю. А в результаті одного травматичного досвіду молодості Олександра взагалі стала обережнішою до людей.

"Мені важко розкриватися і впускати у свій особистий простір інших людей. Ціную дружбу в принципі, але близьких друзів, з якими ладна поділитися потаємним, у мене немає. Їх сьогодні практично цілком замінив чоловік. І ще сестра. На жаль, уже не так близька з мамою, як раніше: я ж так далеко", - бідкається вона.

Тим не менше, Ніколаєнко нині щаслива. Вони з Раффіном, каже Саша, таки хочуть дитину. Правда, щось не надто поспішають:

Ніколаєнко запевняє, що у неї була не величезна кількість чоловіків

"Хочеться, щоб у нас була дитина. Але ми не квапимо події - все має бути заплановано, без раптовостей і несподіванок. На все свій час. Якщо Бог пошле нам маля, то - спасибі, а форсувати події не хочемо... Бажання є".

Те ж, що чоловік Ніколаєнко - вже не хлопчик, її не надто знічує.

"Спізнитися, не спізнитися - не від нас залежить. Філ ще сповнений життєвої енергії, але терміново ми нічого робити не збираємося. Не буде дитини - що ж, виходить, так має бути".

За матеріалами "Женского журнала"

Фото надані піар-директором Олександри Ніколаєнко, а також фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів