Джеджула казиться без сексу і не любить кохатися з борцями сумо

12 листопада 2009, 13:32

Після того, як красуня Санта Дімопулос подалася на "Фабрику зірок", для її чоловіка шоумена Андрія Джеджули настали скрутні часи. Мачо-тусовщик був приречений на примусове утримання від сексу.

"Рівно 31 день!.. Усі сили спрямовую у роботу. Я вчора виходив в ефір на радіо і казав людям: "Ви зараз будете слухати людину, у якої не було сексу 31 день, і вона буде вам розповідати, як це робити", - бідкається Джеджула у відвертому інтерв‘ю "Бліку".

Відтоді як Санта пішла, Джеджула їде з глузду...

Перший тиждень, як зізнається радіоведучий, йому було зовсім важко. Що стосується спокус у вигляді інших жінок, то Андрій запевняє:

"...Намагаюся від них абстрагуватися і не бачити у них сексуальний об'єкт. Мені справді важко і займатися мазохізмом зовсім не хочеться... Як не крути, але чоловіки по суті - тварини. Дозволити собі зраду - я не можу, це боляче для люблячої людини".


Андрій знає, що він по суті - тварина

Тим не менше, Джеджула зізнається: думки про секс його навідують неймовірно часто.

"Я відношуся до тієї категорії людей, які на день ніби десять устриць їдять. Для мене такі перерви - справжня катастрофа", - переконує сексуально гіперактивний мен.

Санта прирекла чоловіка на примусове утримання від сексу

Тим більше, що коли дружина Санта була поруч, Андрію стримуватися особливо не доводилося. Кохалася парочка, як запевняє Джеджула, дуже часто.

"Є ще поняття зайнятості. Якщо ми їдемо на відпочинок, то це відчуття двадцятирічного хлопчика. У мене підвищена витривалість", - хизується шоумен. При цьому афродізіаками, за зізнанням Андрія, він взагалі боїться користуватися.

На відпочинку Джеджула секситься, як хлопчик
"У мене підвищена витривалість"

"Іграшками - іноді, частіше іграшки - це у нас рольові ігри. Із секс-шопу лише одяг для перевтілення. Збуджуючі засоби мені не потрібні, мені й так нема куди подіти сексуальну енергію", - вражає уяву невгамовний Джеджула.

А у жінці Джеджулу, як він каже, збуджують очі та губи.

"Є тип одягу, який мені подобається. Приміром, стрінги на жінці мені абсолютно не подобаються. Відчуття, ніби у тебе секс з борцем сумо. Подобається, коли попа закрита трикутничком", - ділиться чоловік Дімопулос.

Джеджула любить, коли у жінки закрита попа

До речі, й їхній з Сантою парі, головний - Джеджула: "Я, в силу свого досвіду. Бувають різні моменти, але в основному ініціатор я".

Нагадаємо, у 31-річного Джеджули та 22-річної Санти рік тому народився син, Даніель.

Фото "Бліка", кінотеатру "Україна", "Дусі", з персонального блогу Джеджули та фото прес-служби третьої української "Фабрики зірок" з "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів