Кільчицька розповіла, чому не виходить заміж і як об'їлася бананами

30 листопада 2009, 10:44

Перший заступник голови Київської міської держадміністрації Ірена Кільчицька розповіла, як її син Марк хапає за волосся сестру Моніку, і чому сама вона не виходить заміж.

"Я ж офіційно жодного разу не була заміжньою. І думаю, що навряд чи буду. Хоча зарікатися..," - сказала Кільчицька у програмі "Ексклюзив".

Ірена Реонольдівна навіть спробувала пояснити, чому не хоче заміжжя:

"Такий у мене принцип - я можу допомагати колегам, я можу допомагати друзям. Але якщо це буде чоловік, з яким у мене близькі особисті стосунки, я цьому чоловікові не допоможу зробити нічого - нехай випливає сам".


Ірена Реонольдівна заміж не збирається, але й зарікатися не хоче

"І щоб у мене ніколи не було сумнівів, що цей чоловік має зі мною стосунки заради того, що я йому можу чимось допомогти, щось підказати, кудись зателефонувати... Тобто це для мене взагалі табу", - сказала мерська дама.

Тож наразі Ірена Реонольдівна - як і раніше, мати-одиначка. Щоправда, незважаючи на зайнятість на роботі, вона встигає водити дітей і в Ляльковий театр. Прихопивши з собою няню та охоронця.

"Моніка буде співачкою, а Марк буде на підтанцьовках", - жартує Кільчицька у телепрограмі.

Кільчицька - мати-одиначка і поки що не бідкається

Хоча, час покаже, адже на разі старша донька заступниці Черновецького взагалі цікавиться автотехнікою.

"Моніка дуже любить машинки, а Марк любить візочок маленький водити. Раніше я думала: о, Моніці купую ляльку, а Марку машинку - і все ясно. Та коли я приношу, то Моніка каже, що і лялька її, і машинка її", - розповідає жінка.

І взагалі, вдома у Кільчицької повний матріархат. Так, у Моніки, як у дівчинки, чимало привілеїв, зокрема, першою обирати іграшки.

"Я купила дві гусені: одну зеленого кольору, другу - помаранчевого. І коли я принесла додому, то кажу: Моніко, обирай. Ти старша, ти дівчинка, ти обирай. Моніка сказала, що у неї будуть дві гусені. Але Марк свою відібрав", - каже Ірена.

У дітей мерської дами, Моніки та Марка, одна любов на двох - до машин

Власне, саме Моніка перейняла у матусі задатки жінки-командира. У молодшого Марка навіть захисний рефлекс на сестричку виробився:

"Марк тепер про всяк, щойно до нього наближається Моніка, хапає її за волосся. На всяк випадок, невідомо ж з якого питання вона підійшла".

Правда, незважаючи на те, що Марк на рік молодший за Моніку, сили він набирає вдвічі швидше. Причому, як справжній мужик, - їжею.

"Марк може поїсти, встати з-за столу і, якщо хтось щось жує, він підходить і, як Кінг-Конг, починає кричати, вимагати, щоб йому також дали. Тож коли няні у нас їдять, то вони взагалі ховаються від Марка", - зізнається улюблениці подружжя Черновецьких.

У той же час Моніка, як справжня леді, вже турбується про власну фігуру особливою цукерковою дієтою.

Нагадаємо, Марка Кільчицької хрестили лікарка Ольга Богомолець та син мера Києва Стьопа Черновецький

"Коли її няня годує супом, вона каже: "Моніка більше не буде їсти, у Моніки болить животик". А я кажу: "Так що ж це виходить - Моніка не буде їсти і цукерку?" На що вона швидко орієнтується і каже: "Ні, якраз цукерку Моніка буде їсти, тому що з'їсть цукерку і животик одразу мине", - розповідає гламурна матуся.

Росте Моніка дівчинкою хазяйновитою.

"Першого вересня ми були у садочку і батьки зробили дітям солодкий стіл. І коли діти встали з-за столу Моніка каже: куди пішли, а посуд хто мити буде?", - згадує мерська дама.

І, як будь-яка жінка, Моніка не забуває про власний мейкап, послуговуючись іноді маминим блиском для губ.

"Вона може забрати блиск... Буває, я під'їжджаю на якийсь захід, де купа журналістів, шукаю в машині губи освіжити, блиск знайти не можу, а знаходжу якусь жабку. Вона (Моніка) бартером щось міняє", - пояснює Ірена Реонольдівна.

Моніка тягає мамин блиск для губ, а в садочку змушує дітей мити посуд

Власне, Кільчицька взагалі дітям ні в чому не відмовляє. Надто вже вона їх хотіла: "Моніку я народила у 38 років, Марка - у 40. І мій перший запис у трудовій книжці - в 16 років, і народження першої дитини в 38 років - я це робила не для того, щоб мої діти і я терпіли якісь нестатки".

Як нагадала жінка, перший запис у її трудовій - "секретар судового засідання". А вже у 19 років вона займалася власним бізнесом - човникуванням: возила товари із закордону:

"Возили з Польщі спочатку все. А потім почали з Туреччини усе возити, потім з Арабських Еміратів. Потім я поїхала в Італію. В Італії вже почала такими іменитими брендами, як "Dolce Gabbana", "Versace", "Moschino".

"Я дуже люблю костюми брючні "Dolce Gabbana", - зізнається Кільчицька.

Хлопці, захочете подарунок зробити - то я Dolce Gabbana дуже люблю і поважаю

А найулюбленіша річ заступниці Черновецького у гардеробі - це джинси: "У мене стільки джинсів. Мені треба не купувати, а роздавати. Я віддаю свої речі своїм співробітницям і своїм знайомим".

Між іншим, саме у часи човникування Ірена Реонольдівна вперше у житті наїлася делікатесів. Та й так, що досі деякі в рота не лізуть:

"У Польщі на перші гроші, які заробила, купила собі кілька штук ківі. Вони тоді були по долару, якісь божевільні на ті часи були гроші. А коли я приїхала в Туреччину, перше, на що я витратила гроші, це на банани. Я об'їлася бананами так, що досі я їх не їм".

Бананами Ірена об'їлася раз і назавжди

Фото КМДА, фото з архіву Ірени Кільчицької ("Газета по-киевски"), "Світського життя", "Starlife"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів