Батьком дитини Кільчицької став син Черновецького

20 лютого 2009, 10:51

Перший заступник "космічного" мера Києва Ірена Кільчицька похрестила свого 5-місячного сина Марка.

Кумом пишнотіла брюнетка взяла собі сина Льоні-"Шансоньє" Степана Черновецького.

Про це у п'ятницю пише "Комсомольська правда в Україна".

Певно, Кільчицька вирішила, що кожну її дитину має хрестити хтось з родини мера. Нагадаємо, хрещеною матір'ю її дочки Моніки є дружина Черновецького - Аліна Айвазова.


Правда, на позивні самого Леоніда Михайловича, тобто його заочну згоду стати кумом Ірени, Кільчицька поки не відреагувала. Та хто знає, що буде ще за 9 місяців...

Цього ж разу, Ірена, як і обіцяла, довірила хрестити свого сина Марка сину Черновецького - Степану. У нього, як всі пам'ятають, Ірена Реонольдівна була на весіллі дружкою.

Хрещеною мамою Марка стала, як і передбачалося, подруга Кільчицької екс-депутатка Ольга Богомолец. "Малюка охрестили Марком. Оскільки це ім'я - євангельське", - уточнила Богомолець.

Обряд пройшов на Подолі на території Свято-Іллінського храму. Хлопчика хрестили у приміщені з арочною стелею, прикрашеною зірками. До того ж, по всій кімнаті було встановлено горщики з трояндами бежевого, персикового та червоного кольорів.

Під час хрестин малюка роздягли та занурили у купіль, вирізану у вигляді хреста у камені.

"Марку сподобалося, коли співали на службі, він навіть підспівував. Хоча звісно, він ще не розмовляє", - розповіла подробиці з хрестин нова кума Кільчицької.

А днями мерська дама Ірена Реонольдівна святкувала день народження свого первістка - доньки Моніки.Її хрещена мама, дружина мера Аліна Айвазова на подарунок дворічній похресниці не скупилася.

"Я купила для Моніки кришталевого янгола-охоронця фірми "Lalique", - похвалилася дружина "мера-вертольотчика".

Відомо, що подарована 12-сантиметрова французька статуетка називається "Габріель", і в центрі Києва цього кришталевого янгола-охоронця можна купити за - на хвилиночку - 4000 гривень

Фото з сайту КМДА, "Дусі", "ТСН" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів