Діти Ющенка мріють про хом’ячків і дельфінів, а їм дарують шкарпетки

15 грудня 2009, 13:33
Дружина президента Катерина Ющенко вважає себе хорошою господинею і запевняє, що вміє накривати стіл для непроханих гостей за лічені хвилини.

А свою "роботу" в якості дружини президента називає важкою. Мовляв, на це йде більше сил, ніж у часи, коли вона була бізнес-леді.

"Ви можете вважати мене нескромною, але запевняю вас: бути дружиною президента і очолювати один з найбільших благочинних фондів в країні - це робота. І зараз я працюю набагато більше і важче, ніж коли працювала в банківській сфері і бізнесі", - заявила Катерина Ющенко в інтерв'ю "Фактам и Комментариям".

"Моя "робота" дружини президента - це часті поїздки за кордон і країною, спілкування з іноземними лідерами і їхніми дружинами, з дипломатами, громадськими діячами, простими громадянами", - спробувала пояснити президентська половинка.

Незважаючи на свою зайнятість, Катерина Михайлівна вже готується до новорічних свят.


"Моя родина дуже любить ці святкові дні і з нетерпінням чекає на них. У першу чергу, це великі релігійні свята, тому ми намагаємося дотримуватися усіх церковних вимог і додержуватися українських народних традицій", - пояснила жінка.

За словами дружини Ющенка, вона любить готувати будинок до зимових свят й особисто підбирає новорічні прикраси, які потім стають частиною колекції.

"Вже багато років я збираю різні різдвяні іграшки і сувеніри, і щороку у цей час віддаюся приємним передноворічним турботам - прикрашенню ялинки, купівлі подарунків, спорудженню різдвяних вертепів, декоруванню будинку", - похвалилася Катерина Михайлівна.

Однак цей Новий рік Ющенків буде вирізнятися від минулих:

"Головна відмінність полягає в тому, що тепер у нас є прекрасна невістка Ліза і чудова онука Андріана. Адже свята - це прекрасний час для того, щоб побути з родиною, у сімейному колі".

А от традиційними новорічними подарунками для дітей Ющенка - Христинки, Софійки і Тараса - є книги та ніші речі, про "які вони мріяли".

"Софія, наприклад, цього року попросила ще гітару, грати на бандурі вона вже вчиться. Тарас просить хом'ячка", - розповіла перша леді.

Та найбільше клопоту у Катерини Ющенко з подарунком для дев'ятирічної Христини:

"Їй хочеться таких речей, які вона бачила в мріях і фантазіях. Одного разу вона попросила чарівну кришталеву кулю - як ту, що бачила в казковій книжці".

"А цього року Христина хоче іграшкового дельфіна, але щоб "зовсім як справжній". Думаю, нам доведеться обмежитися книгами про дельфінів", - зізналася дружина президента.

Не забувають у Ющенків і про старших дітей:

"Андрію і Віталіні ми намагаємося робити якісь особливі подарунки - такі, які надовго запам'ятовуються. Цього року Андрію вручимо чудовий фотоальбом з його весілля. А Ліна, скоріш за все, отримає подарунки для своїх трьох чудових дітей і нещодавно відремонтованого дому".

За словами Катерини Ющенко, в її родині є традиція: "Щороку ми даруємо подарунки знедоленим дітям. Думаю, це просто необхідно, щоб правильно виховати своїх дітей".

Крім того, дружина президента зізналася, що вона любить дарувати якісь практичні речі, а от її коханий Вітя, навпаки - щось романтичне:

"Можливо, позначається моє діаспорне виховання, але довгі роки я вважала, що людям потрібно дарувати щось практичне. А мій чоловік упевнений: подарунок - це має бути щось особливе, що завжди буде цінним".

"Я розумію, що він правий, однак на свої дні народження наші діти, звісно ж, отримують шкарпетки і нічні сорочки", - зізналася Катерина Ющенко.

Тож, певно, знаючи, що батько більш поблажливий і романтичний, президентські діти і звертаються до нього з проханнями.

"Що зазвичай просять у свого батька? Як правило, те, чого не дозволяю їм я! Наприклад, не лягати спати вчасно. Також вони хочуть спати з нами. Це дуже смішно - бачити усіх нас вп'ятьох в одному ліжку! Хоча Тарасик найбільш стриманий і незалежний - він зазвичай спокійно йде у своє ліжкл", - розповіла перша леді.

Щоправда, Катерна Ющенко зізнається, що зазвичай мало часу правдить з дітьми. Частіше вони бачаться на "роботі" - на світських та урочистих заходах. Але коли випадає нагода, вся президентська родина проводить вихідні десь за містом.

"У вихідні ми їздимо на дачу, де Віктор разом з усіма нашими дітьми і онуками охоче замається садівництвом і різьбою по дереву", - розповіла вона про традиційне дозвілля родини.

Так само як і у батьків, в юних Софійки, Христі та Тарасика день розписаний чи не по хвилинах: школа, домашні завдання, церква, заняття в організації скаутів, бандура, танці, додаткові уроки мови.

"Тарас, як і дівчата, почав ходити у садок років у два з половиною - три. Зараз усі троє залишають будинок близько восьмої години ранку і повертаються у різний час між 15.30 і 17.30. Саме ці години, поки їх немає, і лишаються мені для роботи. Після повернення дітей займаюся з ними домашніми завданнями, а працювати продовжую після того, як діти заснуть", - зізналася Катерина Ющенко.

За її словами, коли ж вона у відрядженні чи на офіційних заходах, то з дітьми порається нянька.

"Але навіть за такого розкладу я намагаюся, щоб вони грали разом, чи з рідними і друзями, займалися спортом - плаванням і катанням на ковзанах, читали, дивилися фільми, які я для них купую", - додала дружина президента.

Розповіла Катерина Ющенко і про свої кулінарні здібності:

"Щоранку я сама готую своїм дітям сніданок, одягаю їх, допомагаю вкласти рюкзаки і відвезти до школи".

Готувати президентська дружина може все що завгодно, але є в неї й коронні страви:

"Краще за все у мене виходять страви української кухні, зокрема борщ. Але я весь час експериментую. Мої друзі люблять, як я готую італійську лазанью, мексиканські соуси, французькі пироги і європейські супи".

Готова Катерина Ющенко й до не проханих гостей. Мовляв, звикла - на заході гості ніколи не повідомляють про свій прихід.

"Коли вперше прилетіла в Україну, я жила у своєї тітки Поліни, і вона навчила мене, як накрити стіл буквально за лічені хвилини. До того, як Віктор став президентом, ми приймали гостей на дачі щосуботи і неділі - коли дестять, коли двадцять, а коли і тридцять осіб", - розповіла вона.

Фото прес-служби президента, "Бліка", "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів