Всеядна дружина Ющенка, співоча Янукович та терплячий "пташник" Тимошенко

10 листопада 2009, 11:17
Якою буде перша леді України розливу 2010 року - одна з інтриг нинішніх президентських перегонів. Зокрема, існує вірогідність, що замість леді на державному Олімпі опиниться перший "ледь".

Так чи інакше, кожен з претендентів вже зараз певним чином впливає на кар‘єру і погляди своєї половинки.

Так, як пише "Сегодня", в інтерв'ю одному з телеканалів чинна перша леді 48-річна Катерина Ющенко розповідала про свого чоловіка-президента: "У нього дуже мало часу... Тільки й встигаю розповісти йому щось про розвиток наших дітей, про щось, можливо, цікаве, що діти сьогодні сказали або зробили".

Катерина Ющенко розповідає президенту про дітей - самому йому дізнаватися нема коли

"Правда, я багато їжджу по Україні і бачу щось у якійсь лікарні, у дитячому будинку або університеті. Те, що я вважаю, що він має знати, я йому розповідаю. Я думаю, що це іноді впливає на його світогляд, на його розуміння того, що відбувається у нашій країні", - зізнається Катерина Михайлівна.

Водночас екс-глава Секретаріату Віктора Ющенка Віктор Балога взагалі називає дружину президента "жінкою унікальною у своєму роді": "У неї не відняти її сильних якостей: волі, уміння вникнути, всеїдності. У силу цих якостей вона приймала найактивнішу участь майже у кожному рішенні Ющенка".


Унікальна і всеядна пані Катерина з чоловіком на поганському святі

Нині Катерина Михайлівна очолює міжнародний благодійний фонд "Україна 3000". Правда один з головних проектів фонду, будівництво "Дитячої лікарні майбутнього" все ніяк не реалізується. Лише кілька місяців тому почали зводити фундамент закладу, а закінчити роботи обіцяють лише у 2012 році.

Чи випливає на свого чоловіка Людмила Олександрівна Янукович - знає, певно, лише сам лідер Партії регіонів. Відомо лишень, що жінка головного регіонала любить співати. А на Новий рік вона дарує Віктору Федоровичу пісню у власному виконанні.

Шкода тільки, на людях Людмила Олександрівна свої музичні здібності не демонструє. Утім, на публічних заходах вона взагалі з'являється нечасто. Зокрема, після епопеї 2004-го року з "наколотими апельсинами" та "американськими валянками".

На Новий рік Януковичу концерт влаштувати може і власна дружина

Дружина Януковича - тил невидимий. Власне, і чоловіка вона цінує за надійність. "Я не шкодую, що вийшла заміж за нього, бо він просто надійний. Бог нас послав одне одному", - впевнена Людмила Олександрівна.

Сьогодні місіс Янукович живе на два міста - у Києві та Донецьку. У столиці Донбасу вона нерідко ходить у місцевий драмтеатр. На кожну постановку, організовану цією установою, для Янукович завжди відкладають пару квитків у партер.

Також 60-річна Людмила Олександрівна любить балет "Дон Кіхот" та радянську естраду 80-х.

Людмила Янукович любить "Дон Кіхота" та Віктора Януковича

А ще леді Янукович із зачіскою "махагон" спокійно ходить по донецьких супермаркетах. Так, кілька днів тому її бачили у супермаркеті на околиці міста. У візку в дружини регіонала був невеликий килим для підлоги, ковбасна та сирна нарізки, а також різноманітні косметичні засоби.

"Так, вона не оратор. Але вона гарна, приємна і цікава у спілкуванні людина, нарешті, як мені здалося, гарна мати і хороша дружина. Що б не казали про неї, вона залишила у мене добре враження", - запевняє екс-член "регіонів" Тарас Чорновіл.

Чорновіл про Людмилу Янукович: "Вона не оратор. Але вона гарна, приємна і цікава..."

"Її головною якістю я назвав би внутрішній спокій та вміння створювати затишок. На тлі подій кінця 2004-го, коли навіть я подумував емігрувати, це було особливо помітно. Вона тримала все у собі і лише раз сказала про те, що хтось погрожував її синам..," - додав Чорновіл про пані Людмилу.

Відомо також, що Людмила Янукович, як і перша леді, очолює благодійний фонд - "Від серця до серця".

Ще одним кандидатом на першість називають Олександра Тимошенка, чоловіка нинішнього прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко. Він, можна сказати, - ще менш публічний за Людмилу Янукович.

"Вважаю, що "недопомога" другої половини кандидатові у президенти - це краще, ніж допомога. Наприклад, як у випадку з дружиною Януковича", - сказав з цього приводу соратник "найгарячішої штучки", Юлі Володимирівни, депутат Андрій Шкіль.

Чоловік Тимошенко не допомагає але й, наче, не завжає

"Мій чоловік - один із найбільш терплячих на землі. Зараз я не можу створити для нього спокійного сімейного життя, яке може і повинна створювати чоловіку дружина...", - сповідувалася якось сама леді Ю.

От тільки, давненько вже ходять чутки, що чоловік Тимошенко їй насправді і не чоловік. Мовляв, Олександр і Юля вже давно живуть нарізно, лишень розлучитися офіційно все ніяк не зважаться.

Подейкують, що в цій парі є вже і треті, і четверті особи...

"Шкода, що ви не бачили, як Олександр Геннадійович відзначив її день народження... Олександр дуже болісно сприймає всі ці чутки про те, що вони нібито з Юлею не живуть разом", - спростовувала ці чутки тітка Тимошенко, Антоніна Ульяхіна.

Також відомо, що чоловік Юлії Володимирівни гривневий мільйонер, який продає перепелині яйця. За чутками, він також займається якимись земельними питаннями у Київській області зі своїм другом, екс-главою фракції БЮТ у Київраді Віктором Манжурою.

Євгенія Карр любить тата

Водночас сам Тимошенко в інтерв'ю "Сегодня" наприкінці 2005-го року розповідав, що перепелиний бізнес - це хобі. Насправді ж він збирався зайнятися реконструкцією хрущовок.

Текст за матеріалами "Сегодня"

Фото прес-служби президента, "Сегодня" , з блога Тимошенко, "Української правди", "Острова"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів