Яценюк живе з драконами та монстрами, а батьківські збори ігнорує

Понеділок, 11 січня 2010, 17:07

Один із найкомічніших кандидатів у президенти Арсеній Яценюк запевняє, що живе з драконами та монстрами. Так любовно екс-спікер парламенту називає своїх дочок. Саме про них та про те, хто головний у сім‘ї, розповів "Пісяй". Водночас дружина кандидата теж розкрила свою глибоко-широку душу.

"Іноді бувають ситуації, де мою табличку - тобто ту, де написано, що я - найголовніший, відгвинчують. І дружина прикріплює свою", - розповів під час прямої лінії на "Комсомольській правді в Україні" Арсеній Яценюк.

"Я своїх дівчаток (дочок) називаю ніжно драконами і монстрами, тому що вони щодня перевертають весь будинок догори ногами", - зізнався екс-голова Верховної Ради.

Ще б пак, адже основна частина турбот про порядок і дисципліну в домі лягає на плечі дружини "Кролика Сєні" - Терезії. А дочки Христина і Софія більше бачать батька по телевізору, а не "наживо" удома. Через це, певно, і проколи у сім‘ї Яценюків трапляються.

Яценюк називає своїх дочок - ніжно драконами і монстрами  

Зокрема, лідер "Фронту змін" розповів, як кілька років тому відправив старшу Христину в приватну школу. Однак після року навчання дівчинка "була порожня, як барабан". Тоді Арсеній перевів її у звичайну загальноосвітню школу. Водночас молодша дочка Яценюка, Софія, за його словами, лише збирається піти у перший клас цього року.

"Софія крім дитячого саду ходить ще на плавання, естетичну гімнастику і вже почала вивчати англійську. Христина - у 4-му класі звичайної районної школи, але з поглибленим вивченням англійської. Крім уроків у неї ще музична школа, плавання і танці", - не так давно розповідала в інтерв‘ю "Комсомолці" Терезія Яценюк.

"Христина кожну вільну хвилину сідає або малювати, або вирізати, клеїти, ліпити. Робить вручну цілі замки з паперу. Вочевидь, пішла в мого прадіда по батьку - він був художником. У Софії мислення більш аналітичне, як у тата", - розповідає про дітей дружина кандидата.   

 Кіт Персик - улюбленець сімейства. І лише Сєня називає його Гарфілдом

От тільки на батьківських зборах у школі Яценюк не буває. Востаннє на подібному заході він був 20 років тому, коли сам ходив у школу. Правда, цієї зими, певно, під виборчу кампанію, Арсеній Яценюк обіцяв навідатися у клас до дочки.

Водночас, за словами Терезії, складно сказати, хто з них із чоловіком суворіший у батьківстві.

"Арсеній вміє спілкуватися з дітьми на рівних. Він влаштовує рухливі ігри, разом вовтузяться з котом. Молодшій читає в персонах казки, та й так, що, зізнаюся, не лише вона, а й я приходжу від цієї вистави у захват. При цьому тата дочки слухаються беззаперечно", - запевнила вона.

По господарству з Арсенія помічник не особливо вправний. "Арсеній іноді може заїхати купити по дорозі продукти..," - сказала Терезія "УНІАНу", окреслюючи хатні обов‘язки свого благовірного.

 Помічник по господарству з Сєні ніякий, але дітей "построїти" може

Між іншим, як розповіла жінка, старшу дочку Христиною назвав Сєня: "Ми довго думали, вибирали. А потім Арсеній приходить якось з роботи і запитує: "А Христина тобі подобається?" - "Чудове ім'я". Дочка народилася вся у кучериках, така світла - нам здалося, що це ім'я дуже їй личить".

"А от вже молодшу Софією назвала я - на честь Софії Ротару. Все дитинство і юність я любила співати її пісні - закінчила музичну школу по класу гітари", - пояснила Терезія.

Правда, зараз Тереза, за її словами, співає набагато рідше - каже, немає часу. Подеколи, правда, її ж мама виручає - "приїжджає за першим покликом, ходить з дочками на різні культурні заходи".

Власне, як зізналася жіночка в інтерв'ю "УНІАН", її чоловік теж іноді співає: "Це можуть бути українські народні пісні, наприклад. В Арсенія музичний слух і приємний баритон".

"А на фортепіано нові мелодії він розучує зі старшою дочкою - Христиною. В Арсенія хороший слух", - розхвалювала свого кандидата брюнетка.

 Яценюк вчиться грати на фортепіано зі старшою дочкою (ліворуч)

Музичні ж смаки дружини Яценюка за останні роки особливо не змінилися. З українських їй не набридають пісні Софії Ротару і В'ячеслава Вакарчука.

"Подобається оперний співак Олександр Цимбалюк. Із закордонних із задоволенням слухаю Кріса де Бурга, "Scorpions", "Smokie", "Queen", Мадонну, Майкла Джексона. З класичної музики люблю твори Чайковського, Моцарта, Вагнера, Прокоф'єва, Лисенка", - перерахувала Терезія, бібліограф-літературознавець за освітою.

До слова, як запевняє жіночка, вони з "Пісяєм" люблять дарувати одне одному книги.

"Дуже люблю Лесю Українку, Панаса Мирного, Котляревського, Гоголя, Булгакова, Лермонтова. Обожнюю Фіцджеральда і Маркеса. Захопилася сучасною українською літературою. Зараз читаю "Паскаля" Ірен Роздобудько. На черзі - "Нація" Марії Матіос", - поділилася вона літературними вподобаннями.

Серед вистав столичних театрів до душі Терезії Яценюк припала комедія Театральної компанії Бенюка і Хостікоєва "Швейк": "Прекрасний спектакль, чудова акторська гра. Дуже сподобалася вистава "Майстер і Маргарита", яку поставили у Театрі імені Франка".

 Як вірна дружина, Терезія вважає, що в Арсенія - приємний баритон

"У Театрі російської драми із задоволенням подивилася б ще раз "№13. Божевільна ніч, або Одруження Пігдена" - ця вистава йде у театрі вже багато років і, як і раніше, її люблять глядачі", - додала кохана брюнетка кандидата у президенти.

А прогулятися Терезія любить у парку Шевченка.

"Діти люблять Маріїнський парк, у них завжди стільки радості, варто сказати, що їдемо туди. А якщо говорити про Україну, дуже люблю Софіївський парк в Умані. Це наша перлина, наша гордість. Їжджу туди з дітьми, відпочиваю там, мрію. Іноді беру із собою акварель, пишу пейзажі", - ділиться любителька Яценюка та гладіолусів.

Водночас найкращий відпочинок для дружини екс-спікера Ради - читання і шиття: "До народження дітей взагалі шила собі все, починаючи від суконь та закінчуючи пальто і куртками. Зараз більше шию для дівчат".

 

А щоб добре виглядати, Терезія Яценюк рекомендує бігати зранку і робити зарядку.

"Протирання вранці обличчя кубиком льоду й обов'язково - склянка свіжовитисненого соку. Але головне - це спілкування з коханими людьми. А ще потрібно побільше мріяти. Жінці це необхідно", - впевнена брюнетка.

До слова, на Новий рік, як розповів Арсеній Яценюк, дружина подарувала йому парфуми. "Я добре пам'ятаю, з чого вони складаються - там натуральні олії, парфуми дуже пристойні. А я їй подарував невеличку каблучку", - зауважив скромник Сєня, який носить невеличкий "Breguet" за щонайменше 12 тисяч доларів.

Зауважимо, гардеробом чоловіка Терезія особливо не переймається, не те що дружина президента Віктора Ющенка:

"В Арсенія чудовий смак, і він сам купує одяг. Я, наприклад, краватки йому люблю дарувати, сорочки незвичайні. Він любить краватки, завжди стежить за тенденціями моди. Часом радиться зі мною".

Можливо, незабаром у Яценюків буде поповнення 

Та, може бути, період подарунків у сімействі Яценюків ще не скінчився. Адже, як відзначила Терезія, коли діти трохи підростуть, подружжя планує завести собаку. Причому безпосереднім господарем собацюри Терезія швидше зробить свого чоловіка: "Собаки його взагалі дуже люблять. Навіть бійцівські підходять і лижуть руки".

От тільки не факт, що доки підростуть дівчата, у парочки Яценюків намітиться ще й син. Принаймні, Арсеній з цього питання переговори з дружиною проводив.

Фото "Комсомольської правди в Україні", "УНІАН", "ЛігаБізнесІнформ" та прес-служби Яценюка


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів