Дружини дають: Симоненку - аналіз, Литвину - записки, Яценюку - суп

10 листопада 2009, 14:24

Хоча коней на переправі не змінюють, лідер Компартії Петро Симоненко цього року встиг розлучитися, одружитися - відповідно змінити дружин - ще й дочку "народити".

Натомість нинішній сентиментальний спікер Володимир Литвин вже котрий рік поспіль переписується записками із однією ж і тією жінкою.

А жіноча половина сім‘ї екс-спікера Арсенія Яценюка підтримує свого кандидата стравами власного приготування.

Нова дружина Петра Симоненка, журналістка Оксана Ващенко допомагає своєму благовірного аналізом та ідеями.


"Петро Миколайович, намагається не говорити вдома про роботу, але іноді ми з ним аналізуємо те, що відбувається у країні, і з'являються, наприклад, сюжети для рекламних роликів. Які саме? Поки це таємниця виборчої кампанії", - каже "Сегодня" молода кохана комуніста.

Цікаво, які ідеї народжуються на кухні Симоненків

Нові ідеї, за словами Ващенко, виникають буквально за обіднім столом, за чашкою чаю.

За її словами, іноді Петро Миколайович радиться, яку з двох краваток йому обрати. "(Але) головне, щоб у людини світилося обличчя й очі від щастя, тоді ніхто і не помітить, що деталь гардероба "не в тон", - вважає блондинка.

Також, як напівжартома зазначає нова дружина Симоненка, головна помічниця комуніста - їхня 9-місячна дочка Марія.

"Петро Миколайович дуже багато працює, вдома буває буквально пару годин перед сном. І за цей час завдяки дочці примудряється і розслабитися, і відновити сили. Після роботи важко переключитися, але з Машею він немов потрапляє в інший вимір", - каже жінка.

У Симоненка перша порадниця - дочка, а не дружина

А от якби Оксана Ващенко стала першою леді, вона, за її ж словами, займалася б благодійністю - але без пафосу, "ставила б реальні задачі, а не ідеї типу "лікарня майбутнього".

Але й журналістику Ващенко полишати не збирається, навіть якби її головний комуніст таки переміг би.

Навідміну від Симоненка, голова парламенту Володимир Литвин зі своєю дружиною Тетяною - ще з 70-х років. Вони разом навчалася у Київському університеті Шевченка.

"Ми з моєю майбутньою дружиною Тетяною познайомилися у гуртожитку на дні народження мого колеги. Потім кілька років ми зустрічалися, і я зробив їй пропозицію", - згадує сентиментальний Литвин.

"Напередодні я запросив свою майбутню дружину поїхати до моїх батьків у Житомирську область. Прийшов до неї додому і, оскільки я щиро поважав і навіть трохи боявся її батька, то я через свою майбутню тещу попросив, щоб вона передала йому моє прохання дозволити Тетяні поїхати зі мною", - вирішив розповісти історію свого кохання спікер.

Литвин боявся тестя, а його дружина чекала кілька років

Батько Тетяни, перший секретар райкому КПРС, тоді саме працював у своєму кабінеті над якимсь виступом. Тож майбутня теща сказала Литвину: батько передав, що не буде розмовляти через посередників.

"Тоді я взяв аркуш паперу і написав заяву на його ім'я з текстом: "Просимо вашої згоди одружитися". Тесть, у свою чергу, на цій заяві з властивим йому почуттям гумору написав резолюцію: "Щиро дякую за такий спосіб спілкування", - завершив оповідь Литвин.

Власне, як пише газета, подружжя Литвинів зберегли традицію спілкування записками й іноді залишають одне одному вдома короткі листи.

Сама ж Тетяна Костянтинівна - людина непублічна. За словами близьких, останні роки жінка Литвина - займається домогосподарством, офіційно не працює та в політичне життя чоловіка ніяк не втручається.

Тим не менш, економіст за освітою, за минулий рік вона нібито заробила близько 31 тисячі гривень, відповідно до декларації спікера. За цими ж даними жінці належить авто "Chrysler PT Cruiser", житловий будинок площею 339,3 квадрати і дачу у 277,2 квадратні метри.

Таня і Вова досі переписуються

Нагадаємо, у Литвинів є 27-річна дочка Олена, власниця "Будинку розкошів", та 20-річний син Іван.

А от діти колишнього спікера Арсенія Яценюка поки що до крутих тачок в дусі "Ford Mustang" дочки Литвина не доросли.

Сама дружина "кролика Сєні", Терезія Гур на 4 роки старша за свого чоловіка. Познайомилася пара на новорічній вечірці у банку, коли Арсенію було 24. Жінка тоді працювала референтом у банку, де був і Яценюк.

"Відразу звернула увагу на його розум і почуття гумору", - зізнається Терезія. Об‘єднало закоханих ще й те, що їхні батьки - викладачі вузів. Віктор Гур - доктор філософських наук, викладав у КПІ, а мати Світлана Микитична - кандидат філософських наук.

Коли ж 27 років Яценюк став міністром економіки АРК Крим, Тереза поїхала за ним:

Терезія Гур запала на гумор "кролика Сєні"

"Я за дві доби зібрала речі і з однорічною Христиною поїхала разом з ним. А коли в 2005-му Арсеній був призначений заступником губернатора Одеської області, то вже з двома дітьми, 5-ою Христинкою та новонародженою Софійкою, попрямувала в Одесу".

Сьогодні дочкам Арсенія Петровича Христині та Софії - 10 і 5 років. Старша дочка екс-спікера вже ходить у 3-й клас.

"Тато для них - головний авторитет. Коли він читає молодшій казку, це як у ляльковому театрі: кожен персонаж розмовляє своїм голосом", - розповідає Терезія.

А сама вона намагається виховувати дочок на власному прикладі. "Дочки вже навіть готують зі мною. Софія недавно "варила" суп", - хизується жінка. Певно, суп то таткові готували.

Жінки Яценюка люблять його казки та годують супом

Саму ж дружину Яценюка спробував охарактеризувати політолог Вадим Карасьов:

"Коли Яценюк працював у секретаріаті президента, Терезія там не з'являлася. Але мені доводилося зіштовхуватися з нею на парадах, прийомах. Це та потенційна перша леді, яка могла б додати кандидатові балів. З нею приємно поговорити і, на відміну від чоловіка, вона проста у спілкуванні".

Як говорять у штабі кандидата в президенти Яценюка, нині Терезія весь свій час присвячує сім‘ї та благодійному фонду Яценюка "Open Ukraine".

А от відповідати на будь-які питання про чоловіка і про те, що вона робитиме, якщо стане першою леді, жінка екс-спікера принципово відмовляється.

Фото "Мое Дерево", "ГолосUA", "Сегодня", "Дусі", "Бульвара Гордона", "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів