Лазарович розповів про кастрацію і дружбу з олігархами

4 січня 2010, 14:02
Після того, як Національна телекомпанія України оголосила, що цього року на "Євробачення" поїде такий собі Василь Лазарович, останній почав брати ЗМІ штурмом.

Замість того, щоб святкувати Новорічні свята, співак кинувся розповідати журналістам про свій голос, дружбу з впливовими людьми, гнилий шоу-бізнес та кастрацію.

Нагадаємо, щойно НТКУ назвала ім'я Лазаровича, як деякі продюсери та виконавці виступили з заявою про скасування цього рішення. Мовляв, інші виконавці також мають право поборотися за поїздку на пісенний конкурс.

Щоправда, Васю скандал навколо себе не надто турбує. Принаймні співак робить вигляд, що йому не до цього.

"У нас завжди люблять скандали... Комусь хочеться поговорити - нехай поговорять. Я людина не шоу-бізнесу, я людина творчості. Я представляю українську націю, а не різні меншини: голубих, правих, лівих, зелених, лесбіянок чи трансвеститів", - пояснив "УНІАНу" артист.


Лазарович запевняє, що не представляє ані лесбіянок, ані голубих, ані трансвеститів

Лазарович щодуху намагається переконати, що, незважаючи на те, що його ім'я мало відоме пересічному слухачеві, - він маститий співак.

"Я професійний співак, і мене дуже ображає, коли пишуть "початківець", а якийсь "фабрикант", який у своєму житті заспівав дві-три пісні, - уже звєзда. У своєму житті я вже багато поїздив і переспівав. Тому мене ображає, коли кажуть різні дурниці", - зауважив артист. Він також додав, що якщо у когось є якісь питання, нехай адресують їх до Першого національного.

До речі, Вася не приховує, що у нього доволі близькі стосунки з президентом Національної телекомпанії України Василем Ілащуком:

"Ми з ним знайомі дуже давно. Він вів багато концертів, на яких я співав. Він теж із Західної України. У нас взаємини добрі, позитивні".

Не оминув співак похвалитися і своєю дружбою з іншими впливовими людьми.

"Я людина з простого народу, з мальовничого Прикарпаття, але дружу із серйозними людьми: депутатами, олігархами різного рівня. У мене є багато прихильників, є своя аудиторія. Мені є що цим людям сказити, тож я їх не підведу. А всім іншим - велике вітання. Як кажуть, українська жаба росте. У нас завжди багато ображених", - зауважив Василь.

До слова, Лазарович запевняє, що знайомий також із багатьма представниками сучасної співочої братії.

"Але я не маю великого бажання спілкуватися з українським шоу-бізнесом, бо це суцільний бруд. Тут тобі посміхаються, а за спиною поливають грязюкою", - сказав він.

Вася з простого народу...

Вася запевняє, що на "Євробаченні-2010" хоче "представити Україну як культурну, інтелігентну націю, відстояти її ранг як співочої нації".

"Чим я можу вирізнятися на "Євробаченні"? Про це я також думав... У Європі сьогодні криза з низькими голосами і з чоловіками", - зауважив Лазарович.

"Ви ж знаєте, яка сьогодні тенденція. Багато чоловіків змінюють орієнтацію, бо це відбивається на голосових зв'язках. Фізіологія передбачає гормональний розвиток, і саме від гормонального розвитку залежить якість голосу. Якщо каструвати хлопця, він співатиме набагато тоншим голосом. Це все ті речі, про які не прийнято говорити у шоу-бізнесі", - додав він.

Що ж до пісні, яку Лазарович готує на пісенний конкурс, то її пропонується написати усім бажаючим. Мовляв, надсилайте, а НТКУ та Вася виберуть.

"Не хочеться, аби це була цілком попсова пісня. Хочу, аби це було щось оригінальне, але, безумовно, воно має бути доступне для людей", - пояснив Лазарович.

А от саморозкруткою співак сам і займається:

"У мене немає продюсера. Я створив свою команду, у мене свій офіс, свій штат, фонд. Співпрацюю з різними міжнародними фондами. Працюю з професійними композиторами. Категорично не хочу мати справу з нашими продюсерами, бо вони всі шарлатани, це люди, які витрачають чужі гроші, але зовсім не беруть на себе відповідальності. Або витрачають свої гроші, але не рахуються з тобою як з особистістю".

Вася розповів, як змінюють стать

Щоправда, фінансування Вася таки отримує від своїх впливових знайомих.

"Мене підтримує багато людей, але я не хочу називати прізвища, бо їм, скажімо, реклама не потрібна. Скажу одне - для того, щоб працював бізнес, потрібні справжні партнери, а для того, щоб були партнери, потрібні нормальні пропозиції. Нормальний співак повинен поєднувати в собі також і бізнесмена, людину, яка розуміє, що гроші з неба не падають. За кожну копійку треба відповідати, її треба відстояти і відпрацювати", - пояснив він.

Та поки що, навіть маючи впливових друзів, Лазарович не поспішає "світитися" на вітчизняному телебаченні. Вася пояснює це тим, що "усіх цікавлять труси, гроші - тільки не творчість". Додавши, що він "не якась малолітка, якій можна вказувати, що робити".

"Я принципово не хочу використовувати свої знайомства. Я не хочу, аби ті люди подумали, що я їх використовую. Та поки у мене все добре. Зараз вийде два нових альбоми. Я собі казав, якщо не "Євробачення", то виїду за кордон. Тому "Євробачення" було для мене останньою надією", - зауважив він.

Що ж до особистого життя, то Вася зізнався, що в нього є дівчина:

"У нас хороші стосунки. Але особисте життя - це саме той бік, про який би я не хотів говорити".

Фото "Сегодня" та з сайту ex.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів