"Хворий" Рудьковський розсікав на схилах Куршевеля

11 січня 2010, 13:39

На новорічні свята український мачо-політик Микола Рудьковський відпочив з шиком.

Скандальний соціаліст віддав перевагу фешенебельному Куршевелю.

Саме на схилах цього французького курорту на новорічних канікулах Рудьковского сфотографували уважні туристи, які поділилися фотографіями з ТаблоID.

Рудьковський тусив у Куршевелі

Рудьковський мало вирізнявся з загального натовпу лижників - хіба що престижними лижами "Lacroix".


До речі, Ніколя давно вирізнявся піжонським смаком - чого тільки варте одне авто "Aston Martin", на якому він катався Києвом ще у далекому 2005-му році.

Пікантність же нинішньої ситуації у тому, що поки Рудьковський катався в Куршевелі, він і далі перебував у статусі обвинуваченого у кримінальній справі.

Уже який місяць в Печерському суді Києва розглядається справа щодо розтрат екс-міністром транспорту Рудьковським бюджетинх коштів.

Рудьковський катається на понтових лижах "Lacroix"
У лижному спорядженні Рудьковського ледь можна впізнати

Улітку 2007 року Рудьковський за кошти держави найняв приватний літак, яким злітав до Парижа начебто у відрядження разом з "Міс Україна" Олександрою Ніколаєнко.

Однак суд над Рудьковським уже тривалий час не може відбутися в зв'язку з його неявкою. Адвокати екс-міністра регулярно подають клопотання про неможливість його участі у засіданні у зв'язку з поганим самопочуттям.

Зокрема, через хворобу Рудьковського 8 разів (!) були оголошені перерви у судових засіданнях.

Але ці "хвороби" не заважають Рудьковському займатися гірськими лижами, які вважаються одним з травматичних видів спорту.

Фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів