Тетяна Франчук завела коханця і збирається народити втретє

7 грудня 2009, 12:41

Якщо рік 2008-ий пройшов у тусовці під знаком розлучень, то 2009-ий - навпаки - позначений активними весільними настроями.

Так, Тетяна Франчук, яка у 2008-му розходилася зі своїм чоловіком Ігорем Франчуком, нині знову закохана. Колишня дружина екс-зятя Кучми має коханця і збирається народити.

"Я не у пошуку! У мене є коханий. Це він троянди подарував. Квіти більше тижня стоять і не зів'яли. От яка справжня любов!" - каже Тетяна "Бліку", проводячи дивні паралелі між квітами на столі та справжністю почуттів.

Щоправда, знову побачити Таню - у дівоцтві Лапіну - у весільній сукні, можливо, доведеться нескоро.


Франчук (у дівоцтві Лапіна) вирішила вибивати клин клином і закохалася. Троянди - від нової любові

"З весіллям поки не квапимося. Коли побачу, що сини повністю впустили мого обранця у нашу сім‘ю, тоді й піду під вінець", - зазначила Франчук з розстановкою.

До речі, 32-річна Тетяна вже планує наступну вагітність: "І дочку ще народжу - ми усі мріємо про сестричку".

"А хто мій чоловік? Поки залишу в таємниці", - додала жінка, інтригуючи.

Наразі ж Франчук свій вільний час присвячує синам: "Тепер вечорами ми часто гуляємо по місту. Знаєте, я вже років десять як у парк не ходила. Це так здорово!"

Окрім синів Сашка (праворуч) та Ярослава (ліворуч), Таня хоче дочку

"Взагалі, вважаю своїх дітей найкращими на світі! Але не балую їх. Я мама сувора. Привчила синів до режиму. Вони зубки чистять, лягають і прокидаються у той самий час", - запевняє Таня.

Водночас, як запевнила Франчук, 10 років подружнього життя та скандальне розлучення з її ексом, бізнесменом Ігорем Франчуком, вже позаду:

"Розлучення залишилося у минулому. Ігор - лише батько моїх дітей. І все. Крапка", - посміхаючись, сказала вона. Також власниця галереї, екс-модель та подружка Влади Литовченко додала, що зараз у неї є "те щастя, яке не можна купити: діти, коханий чоловік, будинок і робота".

Франчук вже три місяці разом зі своїми синами - 10-річним Олександром і 8-річним Ярославом - живе у своїй старій квартирі. Апартаменти галеристки на 200 квадратних метрів розташовані у центрі Києва, на Бесарабці.

Хлопці теж хочуть сестричку
І кіт Річчі, схоже, не проти

До слова, саме в цій квартирі у 1998-му році жінка починала своє подружнє життя колишнім зятем екс-президента.

"Ця квартира мені дуже дорога. Коли в'їхала сюди після весілля з Ігорем, тут були одні голі стіни. І все до дрібниць продумала сама" - розповідає жінка.

Як пише газета, інтер'єр у квартирі Франчук виконаний у стилі hi-tech: великі приміщення, мінімум меблів, все у сірих та бежевих кольорах. А на вікнах - важкі однотонні штори. У гостьовій кімнаті стоїть величезний акваріум.

"Ці рибки у нас золоті, будь-які бажання виконують", - жартує Франчук.

"Так, тут все гарно, але хочу, щоб зараз переважали більш яскраві та насичені відтінки, меблі були темно-червоні. Може, зберуся у новому році та займуся ремонтом", - припускає вона.

Франчук живе на 200 квадратних метрах

Найбільше жінка любить своє робоче місце - кабінет: "О, це моє найулюбленіше місце в будинку. Можу зачинитися і годинами сидіти тут. Коли занурююся у справи, не зауважую, як час летить".

На полицях у Франчук стоїть література з мистецтва, класика (Ніцше, Рерих, Купрін), а одна з полиць заставлена іконами.

"Так, я дуже віруюча. І діткам прищепила любов до Бога. Вони у мене щоранку "Отче наш" читають, на ніч хрестяться", - переконує бізнесвумен.

А на кухні у Франчук зазвичай дві господині - сама Тетяна та її мама, яка з нею живе. Щоправда, як зізналася галеристка, зазвичай вона готує тільки легкі сніданки. По господарству їй допомагає мама, а кілька разів на тиждень приходить прибирати хатня робітниця.

На кухні Таня господарює на пару з мамою

"Але наскільки б я не була зайнята, завжди намагаюся сама накривати стіл для сім‘ї. Це для мене цілий ритуал, все роблю, як у ресторані. Та й мої сини поводяться вже, як джентльмени: користуються виделкою, ножем, серветками..," - хвалиться жінка.

Між іншим, сама Франчук, як вона переконує, на дієтах не сидить і їсть все підряд. Але щоб бути у формі, двічі на тиждень ходить у спортзал, бігає та плаває.

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів