Власова дружить з інопланетянами та тринькає гроші в автоматах

8 лютого 2010, 13:51
Співачка Євгенія Власова відверто розповідає не лише про пережиту хімітореапію та стосунки з батьком своєї дитини, а й про друзів-інопланетян та любов до азартних ігор.

31-річна артистка не приховує, що у її житті вистачає містики.

"Я взагалі ходяча містика! У дитинстві у мене навіть був контакт з інопланетянами. Тоді мені було років сім. Спілкувалася з інопланетянами телепатично і дуже добре запам'ятала, як виглядають ці чоловічки", - зізналася Женя "Бліку".

Артистка зауважує, що насправді ж інопланетяни не зеленого кольору, як зазвичай їх зображають. Вони - рудо-червоно-золотавого кольору і без одягу. При цьому Власова відзначає, що статевих ознак у нових знайомих не помітила. Щоправда, один елемент одягу у інопланетян все ж таки був - шапочка на голові.


Женя не приховує, що подружилася з інопланетянами

"Впевнена, це була невипадкова зустрів, вона мені дала заряд великої позитивної енергії", - додала Власова.

У Жені немає жодного сумніву, що їй це не примарилося і ця зустріч була насправді.

"Це були дві дитини, одна з яких старша. Тепер вони мої друзі. Гадаю, вони з Марса...", - поділилася роздумами співачка.

Артистка також зізнається, що її нові друзі інколи знову навіщають її.

"Одного разу я прокинулася і відчула, як мене хтось обіймає. Бачу маму, але розумію, що це інша істота, але також добра і хороша. Тобто, інопланетяни можуть набувати подоби близьких нам людей", - пояснює Власова.

"Тоді ця істота поставила мені одне запитання: "Хочеш, ми тобі відкриємо таємницю Всесвіту?". Я злякалася і сказала: "Ні", - згадує співачка.

Власова не схотіла дізнатися таємницю Всесвіту

Не приховує Женя, що їй доводилося бачити також і літаючу тарілку. Причому в деталях.

"Літаючий об'єкт був графітового кольору, ілюмінатори проглядалися до дрібниць. І бачила я це не одна, але і моя мама, няня доньки і водій. Це було роки півтора тому на Московському проспекті", - запевнила артистка.

Та крім НЛО та позаземних цивілізації Власова вірить й у прикмети:

"Я вірю у хороші прикмети і знаки долі. У мене трапляються моменти, коли їду в машині, думаю про щось важке, раптом піднімаю голову, а там написано "Відпусти ситуацію. Вона йде сама по собі!".

Не нехтує співачка й талісманами. Зокрема, Женя завжди носить з собою дві "найсильніші" речі - хрестик та церковну каблучку.

А от у негативний вплив чорної кішки та числа 13 артистка особливо й не вірить.

"Це число для мене завжди було щасливими. Я 13-го отримала гран-прі на італійському конкурсі. А при вигляді чорної кішки за ґудзик тримаюся! Хоча, якщо у тебе в житті все добре, то ти готовий розцілувати цю кішку навіть у попку", - жартома зізналася вона.

Женя бачила НЛО над Києвом

Попри містику та друзів-інопланетян в житті Власової чимало азарту. Так, співачка розповіла, що дуже любить у щось грати і вигравати.

"Розпалила пристрасть до ігор моя люба донечка. Коли ми з нею ходимо на атракціони, то можу витратити купу грошей, щоб дістати з автомату м'яку іграшку. Хоча за ці гроші можу купити 10 таки ведмежат", - зізнається вона.

При цьому Жені важко назвати точну суму, яку вона зазвичай спускає в автоматах.

"Наприклад, китайські іграшки, які закидають в дитячий автомат, коштують від сили 15 гривень. Я ж можу покласти на картку 200-250 гривень, всі їх програти і не виграти жодного ведмедя", - зауважила вона.

Хоча одного разу співачці таки пощастило: "В одному місті вдалося витягти одразу кілька іграшок - певно, вони неправильно були вкладені".

Саме 5-річна донька Ніна привчила маму грати в атоматах

А от до казино Власова ходити не надто любить. Мовляв, була лише раз і то, жодних емоцій це не викликало.

"Тоді зібралася бурхлива компанія, і зрештою, я так і не розібралася в суті гри. Проте 100 доларів виграла", - згадує співачка.

Що ж до того, чи вважає вона себе везучою, у Жені є своє сприйняття цього:

"У добру хвилину, так. Адже мої мрії справджуються. Я завжди хотіла мати доньку і народила її. Ще мріяла про заміський будинок у цивілізованому селі, щоб вирощувати там свої помідорчики, огірочки і самій закатувати по три баночки овочів. Мене це зачаровує! Загалом, зараз все до цього і йде".

Фото "Газети.ua", "Бліка" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів