Власова розмовляє з деревами та знезаражує мікрофон

16 листопада 2009, 13:43

Співачка Євгенія Власова, попри серйозні негаразди зі здоров‘ям, продовжує працювати. А щоб підтримувати свій настрій, моральний та фізичний стан на доброму рівні, Женя виробила для себе кілька рецептів.

"...Я обожнюю запах дуба. Для мене цей аромат чарівний", - зізнається екс-дружина продюсера Костюка "Фактам".

"Я навіть розмовляю з деревами. Поруч з моїм будинком у Києві є невеликий дубовий гай. Під час прогулянок підходжу до одного дерева та запитую: "Можна взяти у тебе трошки божественної енергії?" Потім обіймаю його і підживлююсь", - розповідає Женя.

У Жені є свої джерела живлення
Зараз артистці, як вона каже, хотілося б виїхати кудись з Києва.

"Щодня мотаюся по репетиціях, записах програм. Втомлююся так, що вранці прокидаюся у поті..," - ділиться вона.


Тож Власова нині просто мріє відпочити: "Мрію це зробити. Аж до того, що скасую якісь заходи". Можливо, відпочити співачка поїде у якийсь реабілітаційний центр.

Головне, як вона каже, щоб їй дозволили там знаходитися разом з дочкою. "І ще важливо, щоб там не пахло лікарнею, і персонал не носив білі халати!" - додає жінка.

Зараз Власова мріє відпочити

Правда, відпочивати Женя, за її словами, тільки вчиться. Хоча й, як зізнається, не може назвати себе трудоголіком.

"Важливо ще навчитися пробачати собі та жаліти себе, якщо щось не вийшло зробити. Я іноді кажу: "Женю, ти не залізна. Так, хотілося, щоб все було інакше. Але нічого. Ти зробила те, що могла", - пояснює Власова принцип гармонійного існування.

А вдома для підтримання повної гармонії зірка відключає мобільний телефон:

"Відключаю обов'язково. Причому не лише під час відпочинку, а навіть коли приходжу додому. Буває, потрібно зробити ще кілька дзвінків, щоб уточнити робочі моменти, але підходить Ніна і по-дорослому каже: "Мамо, тебе цілими днями немає. Мені тебе так не вистачає". Я відразу відключаю телефон".

А вдома Євгенія відключається від зовнішнього світу

"Буває, правда, що я домовляюся: "Нінусечка, один дзвіночок. Коротенький. І все". Іноді вона дозволяє мені включити мобільний вдома", - додає Євгенія.

Нагадаємо, Власова виховує 4-річну дочку Ніну від продюсера групи "ВІА Гра" Дмитра Костюка.

Також Женя знає, що дуже важливо спілкуватися з людьми, які несуть позитив. Окрім того, останнім часом співачка обрала собі за девіз слова: ставитися до оточуючих людей і світу з любов'ю.

І наостанок колишня дружина Костюка розповіла, як дотримується антигрипозної гігієни під час роботи.

Проти грипу Женя радить боротися, зокрема, часником. Каже, в Італії запах часника - цілком прийнятний

"До речі, намагаюся репетирувати у масці. Але не виходить. Захоплююся так, що забуваю про все на світі. Знімаю маску, кидаю її десь..," - зізнається жінка.

Але найбільший ризик у тому, що всі учасники проекту, серед яких значиться і Власова, співають в один мікрофон.

"Ми вирішили, що потрібно якось захистити виступаючих. Виявилося, купити додаткові мікрофони проблематично, тому вирішили протирати їх антисептиком", - розповідає вона. Тепер, за словами Євгенії, вона щоразу цікавиться: "Точно обробили?"

А на концерті останньої "Народної зірки" Женя поскандалила з журі через різне бачення пісні

Фото "Бліка", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів