Власова про те, як після хімії випадало волосся і божеволіли її рідні

12 жовтня 2009, 15:28

Кілька місяців тому співачці Євгенії Власовій поставили невтішний діагноз. 31-річна артистка мусила пройти нелегкий курс лікування і кардинально змінити імідж. Про наслідки хіміотерапії та свою хворобу Женя розповіла у нещодавньому інтерв‘ю.

"Це було після звичайного візиту до гінеколога. Коли я дізналася про пухлину, то була рада відразу видалити її... Адже, як кажуть психологи, усі жіночі пухлини народжуються від глибоких душевних образ, нанесених чоловіком", - каже Власова "Бліку".

"І спершу все було гаразд... Але за кілька днів після операції мені повідомили: потрібна хіміотерапія", - додає вона.

Загалом епопея із лікуванням, операцією та хіміотерапією протривала, за словами співачки, близько 4 місяців. Всього, як розповідає екс-дружина продюсера "ВІА Гри" Костюка, вона пережила 3 хіміотерапії по 5 днів кожна. Від четвертої хімії Женя відмовилася.


Власова: "Як кажуть психологи, усі жіночі пухлини народжуються від глибоких душевних образ, нанесених чоловіком"

"У принципі, я могла відмовитися під підписку і не проходити ці сеанси. Але у мене дитина, і я не хотіла ризикувати. Після першої хіміотерапії я подумала, що все легко і нічого страшного в цьому немає", - згадує Власова.

"Найцікавіше почалося через 5 днів після того, як мене відпустили додому - я не могла піднятися з ліжка і хоч що-небудь з‘їсти. При згадці про їжу мені ставало дуже погано. У той період я сильно схудла. І все це відбулося після першої хіміотерапії. Але я ще була з волоссям! За 10 днів хіміотерапія по повній програмі дала про себе знати", - веде вона далі.

Зокрема, Женя розповіла, як вперше помітила, що у неї випадає волосся: "Мій колишній хлопець нахилився, щоб мене поцілувати, і випадково натиснув на мої коси. Величезний жмут волосся відразу залишився на подушці! Це було шоком! Після цього я поголилася наголо".

Євгенія розповіла про те, як втрачала волосся, і про помилку хірурга

Щоправда, у результаті хіміотерапії у Євгенії з‘явилися проблеми не лише з волоссям. За її словами, під час операції була "невелика помилка хірурга, яка має свої наслідки і донині". Та розповідати про це детальніше Власова не захотіла.

"Після хіміотерапії у мене був побічний ефект, який позначився на нозі, і я донині їжджу у звичайну клініку до лікаря", - каже вона потім .

"А друге - хіміотерапію мені робили на запальний процес, а це неприпустимо. Якби це було не під час запалення, то я б залишилася з волоссям", - запевняє артистка. Та попри втрату волосся Власова навідріз відмовляється користатися перуками.

У результаті страшної хвороби Женя отримала кілька побічних ефектів

"Ні, на перуку я ніколи не погоджуся! Хоча з поголеною головою дуже холодно. Перший час уночі я навіть куталася з головою у ковдру, щоб не мерзнути. Ховати свою сьогоднішню зачіску я не буду - сьогоднішній мій імідж мені дуже подобається, і носити перуки я не збираюся принципово!" - підкреслює Женя.

Палата, у якій перебувала Власова під час лікування, була пристойною. За словами артистки, вона могла оплатити собі палату "люкс" в урядовій клініці у Феофанії.

"У мене були зібрані гроші на новий кліп, який я збиралася знімати цієї весни. Але ці гроші пішли на лікування й утримання моїх дочки та мами, доки я хворіла", - пояснює вона.

Але перуки співачка все одно не носитиме - їй подобається новий образ

А з поганим настроєм і негативом Євгенія теж примудрилася впоратися: "Хтось у моїй ситуації спивається, хтось починає курити або ж іде в монастир. У монастир я піти не могла - у мене дочка. Палити я взагалі за все життя жодного разу не пробувала. А алкоголь - абсолютно не моя історія. Мене врятувала книга Луїзи Хей "Енциклопедія здоров'я і щастя". Я б її назвала сучасною Біблією".

Окрім того, під час лікування співачка, як вона каже, вишивала ікону бісером і молилася. Правда, у церкву не ходила: "Ні, я так погано почувалася, що до мене додому приходив панотець і причащав мене".

Зараз же, як і всі хворі, що пройшли через подібну хворобу і лікування, Власова має періодично навідуватися до лікарів.

А не так давно Євгенія мала довгі коси

Одне добре, попри наслідки хіміотерапії і завдяки вчасному лікуванню Власова, за її словами, ще може мати дітей: "Так. Я завжди мріяла мати двох дітей".

До речі, коли Женя лягала у лікарню, вона вирішила трохи збрехати своїй дочці від Костюка, Ніночці. Вона сказала дівчинці, що "у мами нежить, і їй треба пролікуватися".

"Але, коли після хіміотерапії я випадково зняла перед нею шапочку, дочка жахливо злякалася. Ніна почала плакати ридма! Мені довелося розповісти їй, що це для того, щоб у майбутньому у мене росло густе та гарне волосся. Але Ніну донині турбує, що я ходжу з короткою стрижкою", - ділиться Євгенія.

Під час лікування дочка кілька разів навідувалася до мами, але потім Власова ці візити заборонила:

Для дочки Жені втрата волосся у мами була шоком

"...Тому що діти не повинні відвідувати такі заклади. Але я за нею дуже сумувала. Мало того, я тільки через Ніночку не виїхала за кордон в іноземну клініку, бо розуміла, як довго не зможу бачити рідну дочку".

Мама співачки також гостро відреагувала на її хворобу: "Вона тихо божеволіла. Пила заспокійливе, намагаючись мені цього зайвий раз не показувати".

А найбільше у лікарні Власову, за її словами, гляділи її рідні люди.

"Моя кума Анжела Лисиця, моя тітка, яка підтримувала мене у всіх відношеннях. Анжела млинці пекла і змушувала їх їсти. Я не залишалася одна ні на хвилину. Часом від уваги навіть втомлювалася, і мені хотілося побути самій", - зізнається артистка.

Євгенія пам'ятає, хто її підтримав

Також ще раз Власова згадала, як допомогли їй грошима та увагою співачки Іра Білик та Таня Недєльська. А от колишній чоловік Дмитро Костюк, судячи зі слів, артистки, знову їй не догодив:

"Коли він дізнався про мою хворобу - ледве не збожеволів! Прибіг у лікарню, запропонував кращі клініки Німеччини. Він не вірив! Казав, що це не пухлина, а вагітність. Я відмовилася від його допомоги, але відповідальність за дочку з нього не зняла. А надто, я довго не могла заробляти гроші, тому сподівалася на його фінансову допомогу, але тільки для Ніночки! Він цього не зробив!"

За словами співачки, тільки зараз вона зрозуміла, у якій красивій порцеляновій мушлі з квіточками вона раніше жила.

Фото "Бліка", "E-motion" та з офіційного сайту Власової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів