Ротару повідомила, коли закінчиться її життя

23 лютого 2010, 13:40
62-річна "Окраса України" співачка Софія Ротару розповіла, як тримає своє тіло "на плаву" і коли закінчиться її життя.

Днями, як розповіла зірка, вона повернулася з шикарного курорту. Софія Ротару відпочила на Мальдівах.

"Це було щось неймовірне: білий пісок, бірюзова вода, а головне - тиша! Такої краси я ще не бачила!", - поділилася Софія Ротару з "Бліком".

На острови Софія Михайлівна, за її словами, їздила із "найближчими людьми". Як підкреслила співачка, їй було так добре, що тепер подорожі на Мальідви стануть її традицією: "...Я обов'язково буду повертатися туди щороку".

Ротару досі "під кайфом" від Мальдів

Правда, купувати маєток на островах Ротару поки що не збирається: "Звісно, ні. Я ж не кажу, що у Ялті погано. Просто острови - це неперевершений відпочинок. А Ялта - затишне гніздечко, куди завжди приємно приїхати".


Адже Софії Ротару з 2008 року належить ялтинська вілла "Софія". Готель розрахований на 12 номерів з мансардою, італійським рестораном, лаунж-кафе з караоке і SPA-кабінетом.

Однак готельний бізнес співачка приписує швидше своїм дітям: "Готельним бізнесом займаються діти. А я для себе зрозуміла одне: можу бути тільки співачкою і не уявляю себе ніким більше".

Софія Михайлівна скинула готель на дітей

"Мені навіть здається, що, якщо я перестану співати, на цьому моє життя закінчиться. Тому поки я займаюся улюбленою справою. Я така, яка є!" - підсумувала зірка.

Окрім того, Софія Михайлівна розповіла, як їй у 62 роки вдається бути у непоганій фізичній формі. Передусім, як каже зірка, вона завдячує природі і батькам.

"Хоча я і сама докладаю неймовірних зусиль, щоб підтримувати себе у тонусі. Також тренування - це сприяє хорошій фізичній формі. А ще дуже ефективні масажі. Через кожні три місяці я проходжу певний курс. Це позитивно впливає на моє самопочуття", - зізналася артистка.

А хірурги впевнені, що Ротару допомагає пластична хірургія

Тренування, як зазначила Ротару, у неї проходять дуже часто: "У мене в будинку є тренажерний зал, де я проводжу досить багато часу".

Ну і, звісно, Софія Михайлівна не цурається дієт. Власне, жінка і нині сидить на одній.

"Так! Наприклад, за сьогодні я з'їла одне яблуко, кашу й апельсин. Тому зараз неймовірно хочу їсти! Але я навчилася тримати свій рот закритим", - сказала вона.

І взагалі, Ротару вважає, що їй потрібно скинути ще 5 кіло.

Фото "Бліка" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів