Кільчицька вдарилася у писанину і перевезе меблі до Шустера?

П'ятниця, 26 березня 2010, 18:18

Колишня заступниця Черновецького Ірена Кільчицька попередила, що на пенсію не збирається. З четверга Іреною Реонольдівною вже можна милуватися на блакитних екранах країни.

Кільчицька вже встигла взяти участь у презентації книги, розповісти, як писала вірші і як сприйняла звільнення з посади заступника голови Київської міськдержадміністрації.

"Особливої радості від звільнення не відчуваю, але мене мало що може вибити з колії", - сказала Кільчицька "Новой".

"...Я не дівчина на побаченні, яка повинна ображатися. Було прийнято таке рішення. Безумовно, я не була у захваті, але я вмію приймати удари і сама написала заяву "за згодою сторін", - додала вона у коментарях "Сегодня".

При цьому Ірена Реонольдівна сидіти склавши руки не буде.

"На пенсію я не збираюся. І найближчим часом усі про це дізнаються", - попередила вона.

"На пенсію я не збираюся" 

Між іншим, як сказала екс-заступниця Черновецького, вона вивезе меблі зі свого вже колишнього кабінету:

"Звісно. Це мої особисті меблі, і дарувати їх я не буду. У мене з ними вдало складалася кар'єра й у банку, і у мерії".

Цікаво, чи не перетягне Ірена ці меблі до Савіка Шустера. Адже саме на програмі у останнього Кільчицька тепер підроблятиме.

"Скажу тільки, що Савік Шустер мене запросив бути співведучою на кількох передачах на добровільних началах. Сподіваюся, якщо мене не будуть слухати, то хоча б будуть дивитися", - сміється Кільчицька.

"Боюся, як би не затьмарити самого Савіка", - жартує вічна наречена Ірена.

Втім, зі слів Кільчицької, видно: Шустер у її житті - лише епізод.

"Це тимчасова робота, чим буду займатися пізніше, ще не вирішила, але повертатися у банківську сферу поки не збираюся. Настав час влаштувати особисте життя - на літо призначене моє вінчання у Парижі", - нагадала вона.

 "Боюся, як би не затьмарити самого Савіка"

Хоча, як, сміючись, зазначила улюблениця Черновецького, ще пару таких подій, як звільнення, - і весілля взагалі може не відбутися.

Цікаво, що вечір середи, коли звільнили мерську даму, Кільчицька провела не на самоті. Безробітна Ірена Реонольдівна взяла участь у презентації книги письменниці Олени Ріг в у меблевому салоні Світлани Суркіс.

Презентували книгу "Про світлячків і х‘юмідорів", написану Оленою Ріг і проілюстровану молодою художницею Наталею Макеєвою.

"Сьогодні півдня присвятила своїм діткам, а вечір, от, проводжу на презентації чудового художнього твору. Хочеться хоч ненадовго відключитися і пожити для душі", - запевняла Кільчицька, яка, певно, на "Український Тиждень Моди" свого часу "по долгу службы" ходила.

 Ще пару таких подій, як звільнення, - і весілля Кільчицької може не відбутися

Виявилося, що з автором книги екс-заступник "Космоса" познайомилася 8 років тому. Ріг тоді писала для жіночого журналу статтю про Кільчицьку. Пізніше мерська дама допомогла жінці видати книгу.

А художницю Макеєву Кільчицька зустріла на благодійному піг-параді, коли разом з Маргаритою Січкар "носилася по сцені і торгувала розписними свинями". Тоді художниця купила свиню Кільчицькій.

"Я сама написала передмову до книги і зробила це на одному подиху, за 20 хвилин - настільки вона вразила мене своєю чистотою і глибиною", - зітхала чутлива Ірена Реонольдівна.

"Кажуть, що за стилем мій текст збігається із самими есе Лєни. Вона дуже точно пише про те, про що всі ми думаємо. Її можна цитувати нескінченно - чого тільки варті слова: "Ті, кому щастить, живуть із грошима, ті, кому не щастить, без грошей, а негідники - заради них", - цитує вона книжечку подруги.

 Екс-заступниця "Космоса" написала передмову до книги і пише іншу

За словами Ірени, книженція з її передмовою буде продаватися за символічною ціною - це не комерційний проект. "Перші 500 екземплярів узагалі роздаровані", - повідомила вона.

А улюблене есе Кільчицької закінчується словами: "А все-таки здорово, що є два стани. Після нудьги так приємно повертатися у щастя!".

До слова, у ході меблево-літературної вечірки Кільчицька вдалася до художнього прочитання текстів. Для цього вона обрала есе "Вічність і я"..:

"...І чи є різниця, що я молода і здорова, якщо однаково буду старою та хворою. Ну і що, що є зірки, музика і вічність, я ж - тимчасове явище. Прийшла і пішла..."

До речі, про старість. Нещодавно Ірена обмовилася, що заміж вона іде, тому що "на старості років треба один раз спробувати".

А ще, як пише газета, сама Кільчицька ще з юності писала вірші, оповідання і навіть повість. А нині у співавторстві з тією ж Ріг, нагадаємо, працює над книгою під робочою назвою "Як втриматися на ногах". За деякими чутками, Ірена Реонольдівна пише книгу "Сирена".

 "...Я ж - тимчасове явище. Прийшла і пішла..." 

Між іншим, екс-заступниця мера навідріз спростувала те, що презентація проходила у меблевому салоні, який належить їй.

"Салон належить моїй подрузі Світлані Суркіс, дочці Григорія Суркіса", - відрізала вона.

Водночас трохи туманно Ірена висловилася стосовно чуток, нібито володіє меблевим бізнесом:

"Щодо меблевого бізнесу - неправда. Але якби була правда, то я б теж не сказала. Вчора чула, що я найняла 800 бойовиків і збираюся захопити Володимирський ринок. Такі заяви або провокація, або маячня. Тож я їх маю коментувати?"

Фото "Дусі", "Сегодня", "Новой"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Кільчицька розповіла про весільну сукню та "пі-пі-пі" для Луценка

Кільчицька: "Я по своєму мобільному телефону, що прослуховується давно, і по домашньому говорю постійно гидоту на адресу Луценка. Причому таку гидоту, що її роздрукувати не можна - там будуть одні крапки. Її не можна озвучити по телевізору, тому що там будуть одні "пі-пі-пі"
Персона

Кільчицька мріє бути нянькою, а своїх "залякала"

Кільчиьцка розповіла про своїх дітей: "Діти вже ходять у школу раннього розвитку тричі на тиждень. Дві години займаються малюванням, співами, логікою та англійською. Ще вони обожнюють кататися на каруселях"
Останні матеріали
Більше матеріалів