Клочкова вибрала хрещеного батька і готується до весілля

29 березня 2010, 15:36

Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова розповіла про майбутнє весілля, покупки для немовляти та плани на найближче майбутнє.

Клочкова познайомилася з грузином Леваном Ростошвілі влітку минулого року. Як розповідає плавчиня, це була випадкова зустріч в одному зі столичних ресторанів.

"Напевно, це й називається коханням з першого погляду", - каже Клочкова, пише "Сегодня".

Після цього парочка витратила купу часу і грошей на телефонні розмови та СМС, Яна їздила у Грузію, Леван побував у Києві. А потім дівчина несподівано завагітніла.

"Чесно кажучи, я планувала завести дитину років до 30, але про те, щоб позбутися дитини, і мови ніколи не було!" - запевняє 27-річна Клочкова.


Клочкова розповіла, як познайомилася зі своїм коханим грузином

Врешті-решт, на 8-ме березня закордонний жених Яни освідчився їй і подарував каблучку. Яна й погодилася.

"Думаю, що до пологів весілля не буде. Потім перші три місяці, наскільки я знаю, будуть найбільш відповідальними, і навряд чи я зможу залишити маля. Тож одружимося не раніше осені", - розповіла Клочкова газеті.

За словами плавчині, навряд чи на її весілля запросять багато народу: "Гадаю, відзначимо у сімейному колі і покличемо лише найближчих друзів".

Весілля з майбутнім чоловіком Яна збирається обговорювати у квітні. Адже, за словами матері спортсменки, саме 6-7 квітня Ростошвілі збирався знову провідати матір своєї майбутньої дитини в Україні.

"Принаймні, він збирається. Ми з ним часто зідзвонюємося, листуємося... Звісно, хочеться, щоб він був поруч, але поки обставини не дозволяють. Приїде, будемо вже й весілля обговорювати", - пояснила Клочкова.

Колись Яна у весільній сукні для фотосесії позувала, а скоро заміж вискочить. Правда, після пологів

Власне під час приїзду Левана будуть обговорювати і ім‘я для ще ненародженого сина Яни.

"Поки ця тема якось навіть не обговорювалася. Побажань з боку батьків немає, а для мене немає такого чоловічого імені, яким би от точно хотілося назвати сина. Приїде Леван, будемо думати", - резюмувала Клочкова.

А найближчим часом жінка збирається піти у школу молодих батьків "Абетка для батьків", буде "вчитися азам материнства".

"А ще продовжу давати майстер-класи діткам разом з Денисом Силантьєвим. До речі, коли буду хрестити сина, хочу, щоб саме Денис був хрещеним", - зізналася Яна.

Наразі жінка ще не повністю скупилася для свого майбутнього сина.

Яна хоче, щоб батьком її дитини був плавець Силантьєв. Хрещеним батьком

"Поки є лише коляска. Все інше будемо закуповувати поступово, час ще є. Ліжечко замовила в інтернеті, роблять у Харкові, симпатичне таке. А речі, іграшки, це вже, думаю, останньої миті придбаємо", - поділилася вона.

Пологи, за словами Яни, у неї очікуються на початку літа: "Попередньо сказали, що середина червня. Але число точне не скажу. Буду народжувати у київському пологовому №7, уже домовилися там з головлікарем. Незабаром піду на обстеження".

Нагадаємо, саме в цьому пологовому на світ з‘явилася передостання онучка екс-президента Віктора Ющенка Андріана.

Проте від партнерських пологів Яна і надалі відмовляється: "Мені здається, що це особиста справа жінки. Але налаштовуюся народжувати природним шляхом, кесарів розтин тільки у крайньому разі".

Пологи у воді цього разу Клочкова назвала "ну дуже" екстремальними. На її думку, це "ніби якби дельфіни народжували на суші".

Народжуватиме плавчиня у червні

Тим часом у воді Яна таки булькає. Кілометр-два вільним стилем на день - для неї не відстань:

"Свого часу на тренуваннях у десять разів більше пропливала і в іншому темпі. А зараз, буває, забудуся на хвилинку, почну плисти швидше, так малюк відразу нагадує, що він усередині. Починає у боці поколювати. А взагалі він воду добре переносить, весь у маму".

"...За весь час вагітності, тьфу-тьфу, син мені дискомфорту не завдавав. Жодного токсикозу не було і, сподіваюся, що до пологів все буде добре"

Та й сама Яна почувається, за її зізнанням, нормально, тільки трохи втомилася: "Постійно у русі, то церемонії, то презентації..." Та й "журналісти атакують щодня, доводиться відповідати" на запитання.

"...Іноді хочеться просто сховатися від усіх і побути самій. Але не дають... От нещодавно знялася у фотосесії у різних образах, показала живіт. Мені сподобалося", - поділилася плавчиня.

"На Заході, до речі, такі сесії дуже популярні, вони пропагують материнство, а у нас до цього ставляться як до чогось непристойного", - з сумом додала вона.

Нагадаємо, не так давно Яна Клочкова взяла участь в авторському фотопроекті. На світлинах спортсменка постає у двох образах - войовничої Валькірії та автомеханіка.

Фото " Сегодня ", "Бліка" , зі сторінки Яни на "Одноклассники.ру" та фото "Флер d'Оранж"
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів