Могилевська розкрила таємницю трьох своїх чоловіків

27 травня 2010, 15:09

Співачка Наталя Могилевська вже рік займається ким завгодно, тільки не собою. Складається враження, ніби в далеку шухляду Наталя відклала як власну сценічну діяльність, так і особисте життя. І справді, як зізналася зірка, на коханого у неї часу катастрофічно бракує.

В інтерв‘ю газеті "Жизнь за неделю" Могилевська розповіла про трьох чоловіків з свого життя, депресії, плани на сцену та материнство і спокуси шоу-бізнесу.

"Звісно, мені хочеться дітей, хочеться реалізувати себе як жінку, як матір. Це суто жіночий талант, даний Богом. І я вважаю блюзнірством це не використовувати", - заявила Наталя в інтерв‘ю.

Тим не менше, навряд чи з Могилевської так скоро вийде матуся. Адже зараз у її житті й інших пригод вистачає.


"Але сьогодні я про це не думаю", - лаконічно зауважила співачка щодо вагітності.

Могилевська хоче дітей. Але, як завжди, не зараз

Та й чого поспішати, якщо у нинішнього бойфренда співачки, Єгора Долініна, вже є три дочки. Та й Могилевська на особисте життя часу виділяє небагато.

"У мене фізично немає часу на мого коханого чоловіка. Слава Богові, у нього є свої діти, він захоплений власним бізнесом і не відчуває браку уваги. І якби його життя було менш насиченим, ми навряд чи були б досі разом", - припускає Наташа.

Тож шлюб чи хоча б спокійне сімейне життя артистці поки що не світить.

"Ми колись домовилися: якщо за якийсь час його плани розширити бізнес на півсвіту і мої плани зі створення однієї з найкрупніших структур у шоу-бізнесі відійдуть на задній план, ми обов‘язково одружимося!" - сміється Могилевська.

При цьому зірка усвідомлює, що для простих смертних її роман може видатися зовсім вже загадковим:

"На погляд середньостатистичного мешканця України, яким ми з Єгором не є, наші стосунки видаються дивними і незрозумілими. Просто вони у нас досить вільні, але при цьому - давайте назвемо це мудрістю - він знає, що у нього є я, а я знаю, що у мене є він".

Єгор Долінін - наразі останнє кохання Могилевської
Також чи не вперше Могилевська привідкрила завісу на своє минуле. Виявляється, майже десять років тому співачка ледь не поставила хрест на своїй співочій кар‘єрі через кохання до серйозного крутого мена.

"У мене 8 років тому вже були стосунки з дуже впливовим та відомим чоловіком, чиє ім‘я я не хочу називати. Він був значно сильніший за мене по духу. Ми жили з ним два роки. Я була порядною і нормальною люблячою жінкою", - згадує Наталка.

За словами Могилевської, тоді вона готувала коханому сніданки, чекала його ввечері з вечерею. Співачка абсолютно забула про роботу: не записала жодної пісні, не відзняла жодного відео, відмовилася від гастролів.

"Змінила весь свій гардероб на брючно-спідничні костюми. Припинила носити яскраві прикраси. Але психологічно я почала вмирати. Зникли бажання та блиск в очах, а він хотів від мене повного посвячення. У мене ж було ще багато амбіцій!" - зітхає жінка.

Однак прагнення до сцени коханню так і не вдалося придушити.

"Мабуть, ці стосунки відбулися у моєму житті зарано. І я не знаю, чи пробачить мені коли-небудь чоловік настільки сильну любов до роботи", - резюмує Могилевська.

До Єгора у Наташі було кілька цікавих романтичних пригод
Як всім давно відомо, єдиний офіційний шлюб, у якому побувала співачка, був укладений у 2004-му році. Тоді обранцем Наташі став маловідомий бізнесмен Дмитро Чалий . Як наголошує Наташа, цей шлюб не був піар-ходом:

"Ні, звісно. Це був юний феєрверк почуттів. Просто я не була готова до шлюбу".

"Ми зустрічалися три роки. "Фішка" наших стосунків була у тому, що ми бачилися лише на вихідних. Він, хоч і киянин, але жив і працював тоді в Одесі. І лише за п‘ять днів до весілля кинув роботу, змінив напрямок у бізнесі і переїхав заради мене у Київ", - пояснює Могилевська.

"14-го серпня ми зіграли весілля, а 15-го поїхали у Париж. І там я буквально за тиждень зрозуміла, що нам буде складно, ми надто різні", - згадує вона.

Врешті, вже через рік подружнього життя, за тиждень до першої річниці шлюбу, пара розлучилася.

Попри наявність стабільного бойфренда Наташу інколи бачать з іншими чоловіками...

Окрім того, свого часу Могилевській приписували бурхливий роман із поетом, композитором і продюсером Олександром Ягольніком.

До речі, саме розриви з бойфрендами колись заганяли Могилевську у депресивний стан. Власне, у 1999-му році у жінки був дуже серйозний нервовий зрив. Тоді Могилевська навіть лікувалася у психіатричній клініці.

"Раніше бувало. Я дуже переживала розставання з хлопцями! Переживала, що народилася у країні, де шоу-бізнес знаходиться в ембріональному стані. Може, тому я зараз і роблю для його розвитку так багато. Натомість тепер я знаю, що мій артист може бути відомий за межами нашої країни", - каже вона.

Колись, кажуть, Ягольнік був по вуха закоханий у Могилевську

Однак, на щастя, зараз депресії зірку не мучать: "Останнім часом ні. Депресія - це для лінивих і безробітних", а я багато працюю, мені є про що думати".

І справді, під крилом Могилевської нині вигріваються кільканадцять екс-"фабрикантів". Окрім того, Наташа має відношення до будівельного бізнесу.

будівельна фірма у мого бізнес-партнера Бориса Бронштейна - він ще й чоловік моєї сестри. Я лише один із засновників", - уточнює співачка.

І нікуди переїжджати Наташа зі столиці не збирається: "Ні, поки що не хочу. Я люблю Київ".

Наостанок Могилевська розповіла, як майже відмовилася від алкоголю:

Співачка божиться, що з алкоголем майже зав'язала

"У моєму житті немає місця ані наркотикам, ані алкоголю. Я вже багато років не п‘ю нічого, крім білого сухого вина, та й то розбавляючи його мінеральною водою".

"А взагалі, шоу-бізнес від цього, безумовно, страждає! Гроші і слава гублять у молодості, коли ще бракує розуму та досвіду", - нарікає на спокуси шоу-бізнесу зірка.

"Хоча у молодості я пробувала багато чого. Я навіть зараз, щоби бути приземленою і не відриватися від земних реалій, ходжу пішки, їжджу в метро, за кордоном подорожую автостопом", - додає Наталка.

При всьому при цьому нині Могилевська може назвати себе щасливою: "Швидше так, аніж ні! Адже абсолютно щасливий лише ідіот. Або дурень! Зверніть увагу, у щастя дуже часто дурнувате обличчя".

"У щастя дуже часто дурнувате обличчя"

Як зізналася Наталя, за останній рік вона зрозуміла, що втомилася без сцени і засумувала за своїми глядачами. Нині співачка нарешті готує альбом з піснями Влада Дарвіна, які були написані ним ще на "Фабриці-2".

"Є пісні, які написала моя подруга Оля Навроцька, їх я теж хочу заспівати. Тому гадаю, що за літо запишу не один, а два альбоми. Або один, але великий. Плюс, хочу нове відео. Хочу зробити сольний тур по Україні! Взагалі, літо буде повністю моє", - обіцяє Наташа.

Як каже Могилевська, ця пауза лише додала їй спраги займатися своєю справою.

Фото "Gazeta.ua", "E-motion", "DELFI.ua" , celeb.com.ua, "Бліка", PR Batteries

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів