Вакарчук розповів про власний досвід секс-контакту

9 червня 2010, 11:17

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук боїться говорити про книги, натомість легко поділився досвідом про тривалість сексуального контакту.

Вважається, що середня тривалість сексуального контакту між чоловіком і жінкою складає 11 хвилин. Саме так називається книга популярного нині письменника Пауло Коельо. Цікаво, що у Славіка Вакарчука є пісня "18 хвилин".

"Ха-ха... Ну, як показує досвід, з віком тривалість контакту навпаки збільшується..," - прокоментував лідер "ОЕ" репліку "Сегодня" стосовно співвідношення віку людини з тривалістю статевого акту.

"...Як показує досвід, з віком тривалість контакту навпаки збільшується"

Втім, з Коельо музикант, як він зізнався, читав лише нашумілого "Алхіміка".


"Потім спробував почитати наступний його роман, мені здалося, що це копія попередніх і не став продовжувати", - пояснив співак, який нині їздить з групою Україною.

Власне, як сказав Славко, він вже боїться відповідати на запитання про фільми і книги:

"Якось я сказав, що прочитав твір якогось японського автора, і після цього преса протягом п'яти років катувала мене цим. Тепер уже говорять, що я люблю Достоєвського!"

"Насправді ж я "проковтую" настільки багато книг, що коли журналісти запитують про конкретного автора, я вже прочитав його і пішов далі. Зараз, наприклад, я захопився детективами Агати Крісті, щоправда, англійською мовою", - повідомив син екс-міністра освіти Івана Вакарчука.

Святослав зачитався Агатою Крісті, але боїться говорити про книжки

До речі, як нагадав Святослав, його свого часу змінила не книга, а пісня.

"Мене?! Мене змінює кожна моя пісня! Відносно чужих композицій: 22 роки тому, коли мені було 13 років, я почув пісню "Let it be", закохався у "The Beatles" і сам став музикантом", - сказав він.

Та окрім книг і пісень, у житті Вакарчука та "Океана Ельзи" останнім часом все більше помітний вплив новітніх технологій. Скажімо, сам співак почав робити записи у соціальній мережі Twitter. Більше того, гурт виклав для скачування у "Твіттері" одну з пісень нового альбому.

"Я і моя група просто намагаємося йти в ногу з часом. Але, повір, мені далеко до сьогоднішніх просунутих тінейджерів", - обмовився Вакарчук у ході інтерв‘ю.

Стосунки самого Славка із всесвітньою мережею обмежуються таким режимом: "Я читаю пошту, я іноді скачую якісь цікаві речі, я пишу і читаю повідомлення у "Твіттері".

Вакарчук поселився в інтернеті, щоб не відставати від часу

І хоч залежності від постингу у соцмережі Вакарчук не відчуває, все ж певну потребу в такій комунікації вже має:

"Ну, 50 на 50. З однієї сторони приємно писати якісь свої думки. У такий спосіб люди дізнаються мене прямо, а не через посередника... Це все-таки надійніше буде - прямий контакт все-таки".

"Одна газета якось написала про те, як я святкував свій День народження. Ця замітка трапилася мені на очі тому, що моя мама зателефонувала і спитала, чи був я там і там. Ні, не був. Почав читати: був з тими - неправда, їв те-то - неправда, подарували те - неправда. І от тобі замітка про те, як Вакарчук святкував День народження!" - сміється співак.

У підсумку, за словами Святослава, він і вирішив написати у Твіттер: "був у Празі, компанії не було, відзначав у дуже вузькому колі, крапка".

Також у розмові з журналістом Вакарчук висловився про негативні зміни у сучасному шоу-бізнесі.

Свій день народження Славко зустрів у Празі

"Взагалі ж шоу-бізнес цинічний в усьому світі. У ньому завжди присутня складова творчого марнославства, тобто артисти намагаються зробити з себе сильних музикантів", - вважає зірка.

"Коли ми з "ОЕ" починали, то це все-таки було. А зараз марнославство музичне зникло, залишилося тільки зовнішнє. З'являється нахабність, епатажність. Людей вчать, що успішним стане той, хто зможе здивувати, а не зачепити душу", - сказав співак.

А це, як здається Вакарчуку, дуже погано: "Зараз у свідомості молоді культивують от що, приміром, молодий хлопець, який хоче стати музикантом, розуміє, що для того, щоб стати популярним виконавцем, він має пройти кастинг, бажано пофарбувати волосся у зелений колір, пару разів матюкнутися, показати дупу, змінити орієнтацію".

Вакарчуку сумно від шоубізу

"А ті люди, які по-справжньому роблять музику, нікому не потрібні. Так ось виходить. А потім ви, журналісти, запитуєте, чому останнім часом з'являється так мало хороших виконавців. А звідки їм взятися, скажи, будь ласка?!" - зітхнув Вакарчук.

Та брати на себе допомогу й роботу з молодими виконавцями Славко не буде.

"Я колись думав, що, якщо казати людям те, що ти вважаєш важливим і правильним, то вони будуть робити те саме. Я помилився", - сказав екс-депутат.

Фото "Сегодня", "Фокуса", "Звуки.ру", "Global Shop", "Тусовок.net" та з сайту "Океану Ельзи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів