Подкопаєва плакала у трамваї, а тепер боїться розмовляти з сином

13 серпня 2010, 15:47
Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва поділилася про те, з ким відсвяткує свій день народження, що припадає на 15 серпня. Також спортсменка зізналася, що не хотіла б розмовляти з сином про його біологічних батьків і розповіла, як плакала у трамваї.

Свій 32-ий день народження Подкопаєва, за її словами, проведе у товаристві кращої подруги співачки Ані Лорак та її чоловіка Мурата. Про це гімнастка розповіла в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні":

"Буквально днями ми з Кароліною і Муратом летимо відпочивати на острів Крит. Такий подарунок Мурат зробив Кароліні до річниці їхнього весілля, а мій день народження саме припадає на цю дату".

Подкопаєва відзначить день народження на Криті

І хоча останній рік для Лілі був нелегкий в особистому плані, вона до цього ставиться філософськи.

"Коли доля підносить тобі випробування і труднощі, Бог згори спостерігає, як ми приймаємо ці випробування - боремося чи опускаємо руки. Гадаю, кожен урок у нашому житті - це щастя. Я живу не минулим, а тільки сьогоденням і майбутнім", - запевняє спортсменка, яка рік тому офіційно розлучилася зі своїм чоловіком бізнесменом Тимофієм Нагорним.


Нагадаємо, Ліля та Тимофій - батьки двох дітей, прийомного сина Вадима та спільної біологічної дочки Кароліни.

Та навіть якби була можливість щось змінити, Подкопаєва каже, що залишила б все так, як є:

Ліля з сином та дочкою

"Нічого б не змінювала. Я відпустила ситуацію, а час все розставить по своїх місцях. Дуже вдячна своїм друзям, які просто були поруч, не допитували мене, а чекали, коли я сама все розповім..."

"Я дуже дорожу стосунками з Кароліною. Це така Людина, я дуже сильно її люблю, дуже пишаюся, що у мене такий друг, така кума", - зізнається Лілія.

Власне, й дочка спортсменки свою хрещену-зірку обожнює.

"Ми тільки-но прилетіли з Америки і ніяк не могли зустрітися з Кароліною-старшою. Телефонуємо, а вона не бере слухавку. Я пишу їй повідомлення: "Кароліша, ваша хрещенка хоче з вами поговорити". Вона передзвонює, і тут дочка починає з нею суто жіночу розмову: і де вона була, і що бачила, і яку сукню надягла..," - згадує Подкопаєва.

Подкопаєва дуже любить свою куму Лорак

Також Ліля зізналася, що не змогла сама сказати сину Вадимку, що він - не її рідна дитина: "У мене не знайшлося сміливості це йому сказати. Я ніколи дану тему з ним не обговорювала. Про це йому якось сказала моя мама, причому я навіть і не знала..."

"Ми з дітьми поверталися з відпочинку зі Шрі-Ланки і їхали по Києву повз дитбудинок. І я їм сказала, що там живуть дітки, у яких немає батьків, і що ми коли-небудь разом до них туди з'їздимо. На що Вадим мені сказав: "Мамо, ти ж зі мною теж у дитячому будинку познайомилася?" - згадує жінка.

Подкопаєва, аз її словами, тоді так сторопіла, що й не знала, що відповісти.

"Обійняла його, сказала, як сильно я його люблю, що він - моя радість, гордість і золото. Потім моя мама сказала, чому так зробила: краще нехай він це почує від нас, аніж від чужих людей", - пояснює Ліля.

Ліля не змогла сама сказати сину Вадимку, що він - прийомний

Правда, наразі, як каже Подкопаєва, Вадимка ця тема мало цікавить:

"Але, якщо чесно, я не знаю, як поставлюся до того, що, можливо, подорослішавши, Вадик захоче дізнатися, хто його біологічні батьки. Сподіваюся, такий момент не настане".

Тим часом екс-чоловік спортсменки Тимофій продовжує бачитися з дітьми.

"Так, коли захоче. Це відбувається приблизно раз на два тижні. От зараз він забрав дітей у Крим - вони разом відпочивають у Євпаторії. Гадаю, що дітям ніхто і ніколи не замінить батька", - уточнює колишня дружина Нагорного.

У Нагорного вільний доступ до дітей

Власне, тема безбатченків для Лілі - знайома і близька. Адже її власні батьки розійшлися, коли дівчинці було півтора роки. І у дорослих чоловіках Подкопаєва, як вона каже, хотіла знайти батька:

"Пам'ятаю досі один момент: я їхала на тренування у трамваї, зайшли дівчинка з татом. Він посадив її до себе на коліна і почав заплітати кіски. А я сиділа і тихо плакала..."

І хоч у Вадима і Кароліни тато Тимофій лишається незмінним, все ж Ліля визнає: вона тепер - успішна, молода, гарна і вільна завидна наречена:

"Так. І це приємно. Але в першу чергу я - мама двох дітей. Для мене важливо, щоб мій майбутній обранець любив не лише мене, а й моїх малят".

Тепер Подкопаєва - завидна наречена

Водночас про бізнесмена Віктора Костирка, із яким Ліля з‘являється на вечірках, вона висловлюється так:

"Віктор - мій хороший близький друг. А як там буде далі - час покаже".

І правда. Чого поспішати. Адже женихи (й іноземні теж) навколо Лілі повсякчас, як вона каже, активізуються.

"Але мені важливо, щоб людина розмовляла однією зі мною мовою. Звісно, за багато років мені робили всілякі пропозиції руки і серця, але це все не те", - зітхає вона.

"Віктор - мій хороший близький друг. А як там буде далі - час покаже"

А ще Подкопаєва відкрила секрет, чому зникла з числа постійних відвідувачів тусовщиків:

"Був такий період. Коли багато мої знайомих організовували вечірки і запрошували постійно. І мені було незручно відмовити. Тепер я вирішила, що варто навчитися говорити людям "ні". У мене є пріоритет - це мої діти, з ними мені набагато цікавіше".

До речі, як зізналася спортсменка, вона мріє про заміський будинок для своїх дітей.

Фото з особистого архіву Лілії Подкопаєвої з "Комсомольської правди в Україні", "Бліка", "Сегодня", "Дусі" , "Бульвара Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів