Серебрянська ощасливила Єгорову та її чоловіка

31 серпня 2010, 14:03

38-річна актриса і телеведуча Сніжана Єгорова, маючи чотирьох дітей, досі лишається у формі. Для цього у Снєжи є свої рецепти. Окрім того, останній раз відновлювати фігуру після пологів відомій публічній персоні допомогла знайома - гімнастка Серебрянська.

"Це все Катя Серебрянська з її "Баланс-меню"! Я їй розповіла, що збираюся сісти на дієту, а вона покликала мене у свою програму. Результати на лице - за два місяці я схудла на 10 кілограмів", - прорекламувала товаришку Єгорова в інтерв'ю "Бліку".

Нагадаємо, востаннє Сніжана мусила приходити у форму після того, як народила найменшу свою дочку Аріну у шлюбі з артистом Антіном Мухарським.

"Щодня мені привозять у вакуумних упаковках їжу, яку я маю споживати в один і той самий час. Останнім часом я навіть стала почуватися стюардесою у літаку, у якої політ триває нескінченно", - жартує Сніжана.


Єгорова втратила 10 кіло

За словами жінки, збалансована їжа від Серебрянської на 60% складається з варених овочів або овочів гриль.

"Смаженого там нічого немає. А все інше: каші, злаки, риба, м'ясо. Раціон постійно змінюється, тому їжа не набридає, а ти відчуваєш абсолютне задоволення. Вже і забула, коли голод востаннє відчувала", - запевняє шоу-леді.

Наразі Сніжана абсолютно задоволена своєю фігурою:

"Я повернулася у свою звичайну форму, нічого іншого мені не треба. Адже я вже у тому віці, коли, дивлячись у дзеркало, розумієш, що нічого іншого я там не побачу, як би не намагалася".

"...Я вже у тому віці, коли, дивлячись у дзеркало, розумієш, що нічого іншого я там не побачу, як би не намагалася"

"Зараз мене абсолютно влаштовують мої форми, і ми з чоловіком щасливі", - не обминула телеведуча свого Мухарського.

Ще б пак, якщо зовсім нещодавно Сніжана до всього іншого здійснила свою давню мрію - купила новеньке авто.

"Так. "Nissan Murano", чорного кольору - це була моя давня мрія", - підтвердила вона.

Сніжана зробила собі подарунок за кілька тисяч

"Нещодавно мені зателефонував друг і повідомив, що купив собі нову машину моєї мрії. А я подумала, чому хтось інший виконує мої бажання, а я не можу собі цього дозволити. Подумавши, пішла і купила її", - пояснила Єгорова, як зважилася на настільки витратну покупку.

До речі, донедавна Сніжана їздила на "Citroen C4 Picasso".

"У моєї старшої дочки Насті незабаром день народження - їй виповнюється 18 років. От машина і буде для неї відмінним подарунком", - вважає Єгорова.

Фото "ТСН", "Дусі", "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів