"Міс Україна-2010" розповіла про свої стосунки зі "спонсорами"

21 вересня 2010, 17:39
"Міс Україна-2010" Катерина Захарченко розкрила секрет своїх стосунків із власником конкурсу краси та її материнського модельного агентства Олександром Онищенком. Також дівчина за параметрами 86-60-88 прокоментувала чутки про зв‘язок із "підрахуєм" Сергієм Ківаловим і розповіла про свій досвід з "папіками".

Нагадаємо, за одними чутками, одеситка здобула перемогу на "Міс Україна" завдяки своєму близькому знайомству з головним "конярем" країни Онищенком. За іншими - завдяки земляцтву з екс-головою Центральної виборчої комісії Сергієм Ківаловим.

Втім, як запевняє Захарченко "Сегодня", із Онищенком в неї - жодних стосунків:

"Жодних, крім того, що він є власником мого агентства, яке, якщо я не помиляюся, придбав пару місяців тому. Я його вперше побачила за день до конкурсу, у нас була генеральна репетиція, ми перед камерою відповідали на його запитання".

Захарченко заперечує стосунки з Онищенком і Ківаловим

Що ж до "підрахуя", президента вузу, в якому навчається Катя, то його, як каже дівчина, вона поважає.


"Я дуже поважаю цю людину, і він взагалі в Одесі шанована особистість, але я з ним навіть незнайома", - запевняє "Міс Україна-2010".

На закид про те, що корону переможниці Катерині купив багатий коханець вона відрізала:

"Та немає у мене ніякого багатого коханця! У мене взагалі хлопця немає! А корону можна купити, але той, хто виграє таким чином, не зрозуміє, що відчувала я, ставши переможницею. Такий адреналін!"

Втім, Каті відомо, як вміють "під‘їжджати" багатенькі "папіки".

"Такі мені зустрічалися, але не в агентстві, а на вулиці, коли підходили і безцеремонно кликали на каву, перед цим перелічивши усе своє майно: від квартир до машин. Але на мене це діє відштовхуюче", - переконує красуня.

Як запевняє Захарченко, для неї гроші не відіграють вирішальної ролі: "Я звертаю увагу на цікавих, веселих і надійних хлопців".

"Та немає у мене ніякого багатого коханця!"

І взагалі, навіть якщо наречений місці трапиться грошовитий, роботу вона кидати одразу не буде.

"Я однаково буду працювати, може, не моделлю, а кимось іншим... Але я звикла розраховувати лише на себе: мій перший гонорар в Україні за місяць був 80 доларів, а в Парижі за перші три місяці я заробила 2000 євро. Бути утриманкою я не готова. І де гарантія, що забезпечений чоловік буде завжди поруч?" - зітхає Захарченко.

І, звичайно, як зізнається дівчина, вона хоче мати сім‘ю. А останні півтора роки, Катя жила і працювала у Парижі. При цьому в Україні дівчина майже не бувала - хіба що на сесію приїжджала.

"Я комерційна модель", - пояснює Захарченко специфіку свого профілю у модельному бізнесі. За словами міски, для комерційної моделі важливі доглянуте обличчя, гарне волосся та зріст мінімум 172 сантиметри. Нині у Захарченко на руках, за її словами, залишається в середньому 5000 євро заробітку.

Як наголошує дівчина, їй для успішної роботи у модельному середовищі алкоголь і наркотики не потрібні.

"У мене допінгів немає - я не настільки сильно втомлююся. Хіба що, коли проходять тижні моди, тоді запасаюся вітамінами. А взагалі моя професія нічим не відрізняється від праці, наприклад, того ж сантехника: вранці я біжу на роботу, увечері - додому, вихідні - субота і неділя", - уточнює вона.

"Бути утриманкою я не готова"

Були в Захарченко й плани як у моделі, прагнення.

"Повторюся, я працювала в Парижі, у мене був вид на проживання, добра зарплатня, великі перспективи, але з конкурсом я все це втратила... А тут зарплата буде 50 тисяч доларів за рік", - каже "Міс Україна-2010".

"За умовами контракту з паризьким модельним агентством, який зараз розривається, якщо є вид на проживання, виходить, потрібно виконувати зобов'язання, наприклад, заробляти певну суму грошей на місяць, як мінімум, 1,5 тисячі євро. А зараз у мене договір з "Міс Україна", тобто я рік маю знаходитися тут, займатися заходами, добродійністю", - веде далі Катя.

Втім, відмову від кар'єри моделі у Парижі заради корони міски Захарченко помилкою не вважає.

"...Просто настрій жахливий і образливо, що після перемоги у "Міс Україна 2010" мене лише поливають брудом. В інших країнах до "міс" ставляться ледве не як до національного героя, у нас же гноблять", - вважає Захарченко.

"Я відмовилася від кар'єри моделі у Парижі, а це не модель в Україні, яка одержує від сили 50 євро за показ, і все що про себе чую - гидота, хоча корона перекрила мені багато шляхів..," - тисне на жалість переможниця конкурсу краси.

"Я відмовилася від кар'єри моделі у Парижі..."

Власне, якби не кар'єра моделі, Захарченко зараз займалася б зовсім іншим. "Я б точно вчилася у вузі не на заочному, а на денному відділенні", - впевнена вона. До речі, на час сесії Катерина, як вона каже, зупиняється в Одесі у бабусі.

Нагадаємо, незабаром Катерина Захарченко представить Україну у Китаї.

"Я працювала у Китаї, тому хочу звернутися до глядачів їхньою рідною мовою. А взагалі там люблять дівчаток у стилі бебі-фейс, тобто все таке яскраве, блискуче, гламурне", - каже міска.

Фінал конкурсу краси "Міс Світу 2010" пройде у Китаї 30-го жовтня.

Фото "7ja.net" та "Українські новини"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів