Ващуки 11 років не дають одне одному з‘їхати з глузду

21 січня 2011, 12:32

42-річна рестораторка Маргарита Січкар та 35-річний футболіст Владислав Ващук в офіційному шлюбі живуть недовго - 1 рік і 4 місяці. Втім, у пари вже є двоє спільних дітей, а їхній стосунки почалися - як це не дивно звучить - ще у минулому столітті. Пропозицію ж руки і серця Ващук зробив Риті лише після народження сина й дочки.

Процедура освідчення, як розповіла Маргарита "Бліку", виглядала так:

"Влад зібрав друзів у ресторані під приводом того, що Даша Малахова презентуватиме в ньому свою книгу. Приїхавши, я дуже здивувалася, що Влад зібрав всіх наших друзів. І тут мені сказали, що він буде представляти книгу. Моєму здивуванню не було меж!"

"Він виніс книжку, а всередині неї була каблучка. Потім звідкись раптом з'явилися козаки! Вони нас вивели на вулицю, а тим часом у ресторані швидко зробили святкове оформлення в українському стилі", - веде далі рудоволоса тусовщиця.

На вечірці Ващуків "був самогон і запечені поросята".

"Розписалися ми тихо, без шику і шуму. А на лавочці під загсом розпили пляшечку шампанського", - поділилася спогадами жінка.

 Весільну вечірку Ващуки гуляли з самогоном і запеченими поросятами

До речі, як розповіла Рита "Сегодня", прізвище чоловіка вона також узяла:

"Розписалися ми тільки рік тому, а паспорт я поміняла влітку. Там я - Маргарита Ващук. Січкар - це прізвище мого першого чоловіка, але хто це знає. Зараз Січкар - вже бренд. Тепер питання: як з одного бренду перейти в інший (сміється ). Книги я пишу як Січкар, на ТБ програма "Кухня на шпильках з Маргаритою Січкар". Але у ток-шоу мене вже титрують "Січкар (Ващук)".

Дружина футболіста, за її словами, шукала собі чоловіка самодостатнього. А постійну відсутність коханого поруч Рита зовсім не сприймає як трагедію.

"Головне, щоб стосунки були по любові, а не якісь корисливі. У нас з Ващуком по любові, крім того, ми обоє до нашої зустрічі побували у шлюбі і розуміли, чого хочемо від партнера. Мені було важливо, щоб людина була самодостатньою , відбулася у житті, щоб мені було з нею цікаво. Щоб вона розвивалася як внутрішньо, так і соціально", - поділилася рестораторка.

"Ми живемо разом вже 11 років і взаємний інтерес не згасає. Хоча мій темп життя вищий, я більш мобільна. Влад поки боїться вийти за рамки футболу", - зітхнула Рита.

І взагалі, роз'їзди Влада його дружина вважає перевагою. Як впевнена жінка, коли чоловіка немає, цей час можна використати з користю для себе:

"Просто полінуватися, посидіти вдома, не готувати. Ніхто тобі не каже: "Зроби мені чайку "або" Давай кудись сходимо". Адже якщо це кожен день - з глузду можна з‘їхати! А так вдається відпочити від чоловіка, уникнути "битовухи".

Січкар: "Щастя Ващука, що у нього така дружина"

"Коли Влад повертається, то після розлуки концентрація наших взаємин лише згущується, стає більш насиченою. Часто за його відсутність я навіть змінююся зовні - худну, гладшаю, перефарбовуюсь. З іншого боку - у мене відбуваються якісь речі у бізнесі, цікаві зустрічі. Потім обговорюємо все це з Владом", - пояснила Маргарита.

І хоча Владиславу після "Динамо" випало пограти у Москві, Одесі, Львові, а зараз - у Луцьку, Січкар з ним жити не лишалася:

"Я приїжджала до нього, але не жила. Боже, як Влад щоразу ображався! Але крім мого бізнесу в Києві у нас тут будинок, за яким потрібно регулярно доглядати, діти ходять до школи. До того ж я людина дії - мені потрібно постійно бути при справі".

"А з Владом на виїзді як... Вранці їде на тренування, після обіду спить, ввечері їде на тренування. Повертається ніякий: "Ну що, підемо в кіно?". Ну, сходили в Луцьку двічі. Добре, побачила афішу Тіни Кароль, на концерт пішли, отримали задоволення. Ващук сидів у кепці, але його однаково впізнали", - розтлумачила Рита нюанси життя футболіста на виїзді.

Незважаючи на те, що купу часу подружжя проводить нарізно і у різних містах, їм вдається втримати свої ревнощі "в рамках". Скажімо, Січкар взагалі стверджує, що свого благовірного не ревнує:

"Я - ні. Якщо Влад йде кудись на ніч з друзями, ніколи не буду йому телефонувати, перевіряти. Єдина вимога - не сідати п'яним за кермо".

 Рита вимагає від чоловіка п'яним за кермо не лізти

"У нього ревнощі є, але з роками вона стає правильною, наближається до ідеалу. Це мені дуже подобається. Адже ревнощі, як ліки, в малих дозах лікує, у великих вбиває. Ми маємо прийняти як аксіому: ми довіряємо одне одному. Адже обидва стикалися зі зрадами у шлюбі, знаємо, як це неприємно", - додала ресторатор.

Також Маргарита, як вона запевнила, не вітає споживацьке ставлення жінки до чоловіка і твердо впевнена: "Щастя Ващука, що у нього така дружина" (посміхається).

До слова, людина, яка колись звела Січкар із Ващуком, нині з парою зв‘язок не підтримує.

"Я знала його (Ващука) друга, який, як виявилося, спеціально привів Влада у мій ресторан, щоб познайомити зі мною. За це йому велике спасибі, хоча зараз ми не дружимо. Він виявився з тих чоловіків, які спершу знайомлять, а потім починають ревнувати. Мабуть, вирішив, що якщо познайомив, то може і посварити. Почав говорити якусь гидоту про мене. Я зловила його на одній тусовці і попередила: "Будеш продовжувати, зроблю так, що з Ващуком спілкуватися не будеш". Так і сталося, хоча це було рішення Влада", - розповіла тусовщиця.

Загалом, у Ващука дружина, що називається, "бой-баба". Якщо треба - ледь не у бійку за чоловіка полізе.

"...Не можу спокійно сидіти, коли гонять на мого чоловіка. Починаю знімати туфлі і лізти по трибуні, щоб настукати по голові", - зізналася Маргарита, що інколи відчуває на футболі, коли ображають її Ващука.

 Січкар може і нагодувати до відвалу, і по голові настукати

Втім, якості зразкової домогосподарки і берегині домашнього вогнища, їй також властиві. Скажімо, приготувати смачну вечерю власниця кількох ресторанів сама зможе.

"Пам'ятаю, ми з Ващуком зустрічалися вже півроку, і Влад запитав: а ти готувати вмієш? Довелося влаштувати показовий виступ. Ващук прийшов з Шовковським. Частувала їх салатом з мідій, мусом з лосося з раковими шийками, супом буйабез і на десерт - полуниця з шампанським", - згадувала Січкар.

"Вони аж тарілки вилизали! А потім заявили: ти нас надурила, все у ресторані замовила! Довелося відкрити смітник і показати всі відходи... Але Влада попередила: буду готувати, коли мені цього хочеться. Ось зараз напередодні від'їзду Влада на збір до Ялти готувала їм пряну курку, до неї чечевицю, сальсу з помідорами і брокколі", - додала вона.

На думку Рити, заробляє вона з чоловіком "мабуть, однаково":

"Просто доходи з мого ресторанного бізнесу йдуть на сім'ю, а вона у нас велика. Діти навчаються у престижних закладах, старша навчалася у Мілані, батьки мої і Влада - повністю на нашому утриманні. Плюс - якісь покупки, оплата кредитів. А гроші Ващука ми вкладаємо у майбутні проекти".

Ващуки з сином
 Старша дочка Маргарити від першого шлюбу вчилася у Мілані

В принципі, Маргарита вважає: "...Ідеально, якщо дружина футболіста вивчиться і стане агентом чоловіка. Вона як ніхто буде захищати його інтереси. Розумна дівчина завжди правильно розподіляє фінансові ресурси, задає напрямок розвитку. Спортсмен сьогодні бігає, а завтра отримує травму і виявляється нікому не потрібним".

До речі, Січкар з Ващуком збираються написати книгу про жорстокість футболу. Видати своє нове творіння пара планує у квітні 2012-го року, у день народження Рити.

"Називатиметься "Футбольні пристрасті поза грою". Навіть якщо ми розповімо не всю правду, а хоча б 70%, вона викличе фурор. Це буде книга-перевертиш: з одного боку книжки - чоловічий погляд Влада, з іншого - мій досвід життя у футболі з моменту зустрічі з Ващуком", - пояснила бізнеследі.

До слова, книги Січкар пише за допомогою диктофона: "Прописую структуру книги, начитую, потім стенографіст набирає це на комп'ютері. Я правлю роздруківку, віддаю коректору. Лишається підібрати ілюстрації - і можна віддавати у друк. У Влада буде та сама схема. До речі, нещодавно прочитала, що так само пише Гришковець".

Між тим, Січкар впевнена, що й без Ващука важить чимало:

"Коли ми зустрілися, я вже була людиною публічною. І в будь-якому разі обрала б для себе чоловіка відомого. У мене були стосунки з людиною непублічною. Мене це обтяжувало, була необхідність грати лише на рівних".

 Рита хоче еротику, як у Бекхемів, а пише, як Гришковець

Втім, замість футболіста Рита могла покласти око й на військового.

"Мій батько - колишній військовий, а життя військових і футболістів дуже схоже. Одні змінюють місце служби, інші - команду. У тата теж були від'їзди на навчання, відрядження, чергування. Коли чоловік відсутній у будинку по роботі - для мене це звично з дитинства", - пояснила вона.

"Коли в мене не складалися тривалі гармонійні стосунки, замислювалася: який чоловік мені потрібен. Обрала б військового, але зараз, як не сумно, ця професія втратила свій колишній статус. І я подумала: схожа професія - це спортсмен. Два самодостатніх спортсмени були в боксі..," - обмовилася Січкар, маючи на увазі братів Кличків: вже одружений Віталій та холостяк Володя.

Втім, як зазначила Рита, вона зі своїм зростом у 165 сантиметрів була реалісткою. Може й дарма. Адже нинішня пасія боксера Володимира Кличка ,якщо вірити бульварній пресі, має зріст 155 сантиметрів. Тож у Січкар, можливо, були шанси.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Сегодня", "Бліка", "Дусі", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів