Прокаєва хоче сина без генетичних проблем

Четвер, 12 травня 2011, 16:00

Колишня модель Влада, яка вже тричі побувала у шлюбі, і нині носить прізвище Прокаєва боїться всиновлення. Для екс-місіс Литовченко простіше народити.

Про те, що їй потрібно для зачаття і народження третьої дитини, Влада розповіла "E-motion".

"Якщо мати дитину просто зараз, то мені потрібно їй присвятити близько двох або навіть трьох років. Для того щоб дитина була вихована мною, а не нянею чи кимось ще. Я дуже відповідально до цього ставлюся, і поки що не хочу поспішати", - пояснила Влада, чому все ніяк не вагітніє попри нібито бажання.

"Ті справи, якими я зараз займаюся, поки що не дають мені можливості кинути все і зайнятися дитиною", - додала вона.

 Екс-місіс Прокаєва поки не готова віддати 2-3 роки дитині

До речі, якщо раніше жінка хотіла народити третю доньку, то тепер вирішила інакше.

"Я передумала, тепер хочу сина", - сміється Прокаєва.

Тож врешті-решт, Влада розраховує знайти час для зачаття і народження.

"Я на це дуже сподіваюся!" - підтверджує вона.

 Дівчата у Влади вже були, тепер хоче хлопчика

Натомість на усиновлення колишня дружина бізнесмена Ігоря Литовченка дивиться не дуже прихильно. Судячи з усього, Влада боїться "поганих генів".

"(Усиновлення - ) Це подвиг! Я дотримуюся думки, що чужа генетика може піднести якісь сюрпризи. До цього теж треба бути готовим. Адже навіть усиновивши дитину з хорошим здоров'ям, ти не можеш гарантувати, що, коли дитина буде дорослішати, у неї не виникнуть якісь генетичні проблеми", - обмовилася жінка.

 Дітей з сюрпризами Влада точно не хоче

На переконання екс-моделі, до усиновлення варто вдаватися "лише якщо безвихідна ситуація, і інших варіантів просто немає".

Між іншим, дочки Прокаєвої, Маргарита Кердіна та Христина Литовченко братика і сестричку, здається, не дуже то й просять.

"У Маргарити два чудових міні-йоркшира, і повірте, що їх виховувати - це все одно що мати маленьку дитину. Вони потребують дуже багато уваги і турботи. Дочка готує для них, водить до лікаря на обстеження. А Христина насолоджується загальною увагою і любов'ю, і ні з ким не хоче цим ділитися", - пояснює вона.

 

Нагадаємо, Маргариту Влада народила у 19 років, а Христину - вже у 29. І про те, що першу дитину вона народила зовсім молодою, Прокаєва зараз не шкодує.

Фото з "E-motion"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів