Куся: Пономарьов заявляв у міліцію на тестя і був неадекватний

17 червня 2011, 16:18

Співак Олександр Пономарьов міг поводитися неадекватно, бачив сина раз на тиждень, а на свого тестя скаржився у міліцію.

Про неідеальні стосунки із зірковим "принцем" та про "підлаштоване" знайомство остання дружина Пономарьова Вікторія розповіла в інтерв‘ю "Viva! Украина".

"Якщо чесно, то я вже не раз ішла від Олександра за п'ять років нашого шлюбу. З боку наш шлюб здавався ідеальним, проте не завжди під гарною обгорткою знаходиться смачна цукерка", - запевняє Віка.

Причому Олександр ніколи не просив дружину повернутися. "Саша дуже впевнена у собі людина. Він завжди казав, що коли не я - то у нього з'являться мільйони бажаючих бути з ним", - пояснює Вікторія.


Ідеальними стосунки пари не були ніколи. Та й заміж Віка у 18 років іти не збиралася. Але аж надто щиро закохалася у співака, запевняє вона.

"Близькі люди застерігали мене від поспішного кроку. Батьки, коли дізналися, що майбутній чоловік - Пономарьов, були шоковані моїм вибором. Вони навіть хотіли мене відправити вчитися за кордон. Що їх бентежило? Багато чого: його рід діяльності, різниця у віці - 13 років, колишній сімейний досвід, двоє дітей..," - перераховує Віка.

За 5 років шлюбу куся неодноразова йшла від Пономарьова

Причому, за її словами, саме Пономарьов став ініціатором скороспішного весілля.

"Коли ми познайомилися з Олександром, він відразу ж почав форсувати події і наполягати на тому, щоб я стала його дружиною. Хотів швидше попросити у батьків моєї руки. Я не розуміла, до чого такий поспіх, і відтягувала цей момент", - запевняє Вікторія.

"У підсумку Олександр взяв ініціативу в свої руки. Усіх дивувала таке поведінка, мені натякали, що надто вже стрімко розвиваються події. Але я думала, що це любов і знак згори", - додає дівчина, чиї батьки мають власний бізнес у Західній Україні.

До речі, чутки про те, що заміж Віка йшла вже вагітна, вона спростовує:

"Ні, це лише балачки. У мене була дуже складна вагітність, постійна загроза викидня, і я народила на півтора місяці раніше терміну. Крім того, день реєстрації шлюбу і день весілля були з розривом у три місяці".

"Була версія, що Пономарьов шукав і знайшов собі багату наречену. Не буду приховувати, я із забезпеченої сім'ї. Батьки влаштували нам розкішне весілля і зробили шикарний подарунок - cтатусний автомобіль", - каже Віка.

Вікторія: "Була версія, що Пономарьов шукав і знайшов собі багату наречену"

До речі, цей автомобіль Пономарьов пізніше продав, а Вікторія про це дізналася лише постфактум.

Сьогодні Віка вважає, що її зустріч з Олександром була підлаштвоаною:

"Нашу історію всі сприймали як казку про Попелюшку: я, дівчина з нізвідки, відхопила такого принца. Сьогодні ж у мене багато фактів, які підтверджують, що зустріч була підлаштована. Напевно, з численних претенденток на завидного жениха України потрібна була найбільш наївна".

За словами жінки, вінчання також було ідеєю Пономарьова:

"Він казав, що для нього РАГС - формальність, а ось найголовніше - це вінчання. Я ж вважала, що вінчатися у юному віці - дивно. Потрібно пожити разом, пізнати одне одного, а потім вже йти до церкви. Впевнена: 19 років - вік, мало відповідний не тільки для вінчання, а й для весілля".

Втім, у Пономарьова, аз словами жінки, була інша позиція. "Він взагалі мало цікавився моєю думкою. Але тоді я цього нічого не помічала", - зауважує вона.

Вікторія запевняє, що чоловік мало цікавився її думкою

Після весілля Пономарьови спершу жили у квартирі Вікторії, куди вона переїхала зараз з сином Сашком. А коли народився малюк, і Олександр зробив ремонт у себе, вони перебралися до нього на Оболонь.

"Якщо раніше мені допомагала поратися з крихіткою мама, то на новій квартирі я залишилася сам на сам з дитиною. Олександра часто не було вдома, постійної няні немає. Мені фізично було складно - невдовзі після кесаревого розтину я потрапила до лікарні з апендицитом", - згадує Куся.

"Коли малюкові було 5 місяців, я зрозуміла, що в мене більше немає сил! Мій день виглядав так: я прокидалася о 6 ранку, збирала себе і дитину, відвозила її до мами, їхала на навчання, на парах мало не засинала. Потім забирала у мами дитину, їхала додому, до 9-10 вечора сиділа з ним, вкладала спати, а сама сідала за підручники", - ділиться жінка спогадами про шлюбно-студентське життя.

Крім того, якщо вірити Віці, у них з Олександром відразу ж після весілля виникали постійні тертя, і з'ясування стосунків: "...Моя думка ніколи не враховувалася. Я завжди говорила: "Саша, адже сім'я - це компроміси", на що чула відповідь: "Я тобі не хлопчик з вулиці, щоб йти на компроміси".

Віка: "Саша, адже сім'я - це компроміси", на що чула відповідь: "Я тобі не хлопчик з вулиці, щоб йти на компроміси"

А на питання, чи правда, що "чоловік пив і піднімав на тебе руку", Вікторія відповіла ствердно:

"Так, Олександр часто дозволяв собі "розслаблятися", після чого його поведінка ставала агресивною і неадекватною по відношенню до мене. Саша патологічно ревнував мене без будь-яких на те підстав".

"Саша дуже ревнивий, з загостреним почуттям власника, і він терпіти не міг проявів уваги, адресованих не йому. А я була лише вдалим доповненням до його позитивного образу", - стверджує Віка, яка після закінчення судових процесів збирається взяти своє дівоче прізвище Мартинюк.

Так ось, у вересні 2010-го року Вікторія остаточно пішла від чоловіка. Розрив цей, аз її словами, вона пережила непросто. Каже, її "навіть возили по лікарях", а вона все молилась.

"31 грудня - це день, коли минуле в моєму розумінні, включаючи сімейне життя з Олександром, залишилося позаду. Якщо на тлі наших проблем новорічну ніч він зустрічає з друзями в Карпатах, значить, це не та людина, з якою можна планувати завтрашній день", - резюмує Вікторія.

Сашки Пономарьови живуть нарізно з вересня 2010-го року

Взагалі, як каже Віка, з боку Пономарьова деякі вчинки виглядали вкрай неадекватними. так, співак заявляв в міліцію на власного тестя.

"Мої батьки досі в шоці від того, що Саша заявив на мого тата в міліцію, ніби тесть зазіхає на його життя. Мовляв, в Інтернеті з'явився коментар з приводу розлучення, і там прозвучали погрози на адресу Пономарьова. Тата викликали на допити, в результаті всі звинувачення були зняті, але це ж стрес! А я-то сподівалася, що після розлучення ми зможемо нормально спілкуватися..," - зітхає жінка.

Зараз у колишнього подружжя одна спільна тема - син Сашко. За словами жінки, донедавна співак брав сина до себе раз на тиждень. Але зараз в суді Олександр домагається більш частих зустрічей з дитиною.

"Але річ у тім що Сашко досить зайнята дитина, у нього насичений графік: ходить у дві школи, на плавання, ролики, танці. Він звик за рік, що бачить тата раз на тиждень, і донедавна це всіх влаштовувало", - каже Вікторія.

При цьому жінка запевняє, що виходить не зі своїх інтересів і амбіцій, мовляв, перш за все - інтереси дитини. Адже Сашко-менший вже до такого графіка звик і йому так добре.

Віка не хоче відпускати сина до батька частіше, ніж це було під час шлюбу

"Я абсолютно не проти спілкування з татом, скоріше навпаки - вважаю, що це нормальні, здорові і потрібні речі для розвитку дитини", - пояснює Віка свою позицію.

До речі, хлопчик розрив батьків, за словами Віки, переніс не дуже гостро.

"Знаєте, перший час я дуже хвилювалася з приводу дитини, дуже боялася питань "Де тато?" Але оскільки і раніше Саша більшу частину часу проводив зі мною, а тата часто не було вдома, все пройшло менш болісно, ніж я очікувала. Хоча на інтуїтивному рівні дитина відчувала, що відбувається щось недобре", - визнає Вікторія.

А наостанок Віка похвалилася, що за останній рік закінчила університет з відзнакою, здобула освіту дизайнера інтер'єрів і почала застосовувати знання на практиці. Жінка також відкрила свій шоурум жіночого одягу. Вона взялася за організацію свят і отримала пропозицію стати співведучою телепрограми.

Зараз Вікторія та її дизайн-студія готуються до відкриття бази відпочинку на Дністрі, займаються оформленням декількох готелів до Євро-2012, а також працюють над створенням телевізійного соцпроекту.

Фото "Viva! Украина", "Сегодня", E-motion, Popsa.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів