Дочка Мороза носить китайське і любить експромти

15 липня 2011, 15:03

Дочка колишнього спікера Верховної Ради Руслана Мороз носить як елітні марки, так і китайський одяг. А збиратися у відпустку заздалегідь багатодітна білявка не любить.

Руслана Мороз - дружина бізнесмена Давіда Сарії, який наприкінці червня встряг у брутальні "розбірки" по-бандитськи.

Сама ж Руслана, судячи з її інтерв‘ю "Main People", справляє враження лагідної овечки. Скажімо, зародки її нинішнього перукарського бізнесу виглядали досить безневинно.

Так, власниця мережі салонів краси, Мороз дитиною стригла ляльок.


"Ляльок я у дитинстві стригла, напевно, всі дівчатка мають подібний досвід. Ось моя старша дочка у 3 роки, наслідуючи маму, постригла 2-го брата, а молодша перестригла практично всіх ляльок в будинку. Але, схоже, перукарями вони не будуть", - розповіла дочка Олександра Мороза.

Руслана Мороз припускає, що її діти перукарями не стануть

Поза роботою Руслана, за її словами, часу практично не має.

"Прозвучить банально, вільного часу немає. Та це й не проблема. Але якщо з'являється, то намагаюся заповнити його сім'єю, спортом або читанням. Якщо говорити про відпочинок, час потрібно організувати, зробити щось наперед і абстрагуватися від роботи", - сказала жінка.

Як зазначає Руслана, їй до вподоби відпочинки-несподіванки. І наразі вони нікуди з сім‘єю не збираються.

"Нікуди не збираємося, наш відпочинок - завжди експромт. Поїздки короткі та приємні, 7-10 днів. Іноді довше. Нещодавно всією сім'єю приєдналися до друзів, відвідали Грецію. Може, ще кудись поїдемо", - обмовилася вона.

Мороз і Сарія нещодавно були у Греції

Також Руслана зауважила, що, обираючи заклад, у який би завітати, вона вдається до допомоги інших.

"У таких питаннях краще спиратися на рекомендації місцевих завсідників модних закладів. Ось пішли у Парижі, сподобалося у Flo. А у Барселоні не порадилися, приїхали, а там зачинено", - поділилася вона.

Дружина віднедавна скандального бізнесмена Давіда Сарії легко може сказати, хто її улюблений композитор, а от назвати улюблену книгу їй складно.

"Я таких категорій не вибудовую. Це як, кого з дітей більше любите", - пояснила вона, чому не може назвати одного автора чи назву.

До музики у Мороз одна вимога - "тільки не шансон. А все інше - головне, щоб професійно. Улюблений композитор - Бах".

Та й зі стилем одягу Руслана, як вона запевнила, не мучиться. І хоча вона надає перевагу "Edgy Style, швидше за все", може одягти "просто модну сукню чи костюм".

"На вулицях світу багато чудових ідей для натхнення. Люблю поєднувати елементи з різних стилів або тимчасових періодів. А взагалі, речі купую не за дизайнером, а за ідеєю. Вони можуть бути під маркою Chanel, а можуть бути зроблені у Китаї", - резюмувала вона.

Як відомо, дочка Олександра Мороза Руслана заміжня за бізнесменом-розбишакою і форумчанином Давідом Сарією. Пара виховує трьох дітей.

Фото "Main People", "Сегодня", "Story"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів