Бабця Марченко готується стати свекрухою і тещею

21 квітня 2009, 16:26
Телеведуча і дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко нині майорить на телеекранах значно частіше за свого чоловіка.

Правда, як з‘ясувалося, жіночка навіть не вважає себе достатньо красивою. Натомість вона щосили плекає надію вдало одружити і видати заміж своїх дітей.

Відповідаючи на питання щодо жіночої краси, Марченко зізналася, що вона себе вважає не достатньо вродливою.

"Звичайно. Хоча складно сказати - хто ж вона така, вродлива жінка? Вона має випромінювати світло, мати багатий духовний світ, бути цікавою, її не повинні гризти внутрішні пристрасті. Я працюю над цим, і, якщо у мене вийде, то з віком стану по-справжньому вродливою жінкою", - сміється дружина культуриста Медведчука в інтерв‘ю журналу "Отдохни".

А поки що Марченко фанатіє від американської телеведучої Опри Вінфрі. І наполягає, що тележурналіст має бути чесним зі своїм глядачем.


Щоправда, нова "стрижка" Оксани вже сама по собі скидається на маленький обман. Волосся телеведучої зачесане так, ніби довгі коси ніхто й не відрізав. А довжину мінімізували за рахунок бігуді та правильної укладки.

Що ж до особистого життя, то Марченко зізналася, що чудово почувається у ролі бабусі. Нагадаємо, старша дочка Медведчука Ірина нещодавно стала мамою.

"Добре! Коли чоловіка вітали з цією подією, а я з цього приводу жартувала, він сказав: "Чого ти смієшся, я - дідусь, а ти, виходить, бабуся!" Ми досить часто спілкуємося з Іриною - дочкою Віктора, і вона приїжджала до нас з малям, ми намагаємося підтримувати стосунки", - пояснила Оксана.

А взагалі, головна мрія Марченко, як вона запевняє, - щоб діти були щасливі у шлюбі.

"Я б не хотіла повторювати помилки багатьох жінок, які вважають діточок своєю власністю і болісно ставляться до пошуку їхньої другої половини. Гадаю, Господь допоможе зустріти їм людей, з якими вони будуть щасливі, і я дочекаюся онуків", - зізналася у своїх сподіваннях телеведуча.

Водночас Марченко підкреслила: "Я постараюся зробити все, щоб бути гарною свекрухою і тещею (якою є моя мама)".

Між іншим, навіть зараз коли у дружини Медведчука закінчуються аргументи у суперечках з дітьми, вона каже: "От буде у тебе своя дитина, побачиш, як непросто пояснити їй, що таке добро і що таке зло".

"Нещодавно мій син побився у школі. Він прийшов з розбитим обличчям, на спині та на животі були синці. І коли я вирішила з ним обговорити цю ситуацію, він сказав, що не хоче про це говорити. Запевнив тільки, що вже все добре", - розповідає Марченко.

Але Оксані, за її словами, вдалося розговорити сина. Богдан пояснив, що захищав свою сім‘ю. Виявилося, що якийсь хлопчик ображав і принижував Марченко і Медведчука у присутності інших дітей.

"Під час помаранчевої революції сина просто переслідували у школі, але я йому казала тоді: "Не звертай уваги". Сьогодні він подорослішав і почав розбиратися з кривдниками. Але я йому сказала: "Синку, навколо багато непорядних людей і не потрібно з ними вирішувати проблеми бійкою!" На що він мені: "Більше він так ніколи не буде казати!" Але ж це сумнівний метод", - бідкається телеведуча.

До слова, цього року, як пише видання, Богдан поїде вчитися у Швейцарію. Оксана впевнена, що він знайде спільну мову з колективом. До речі, хлопчик сам пообіцяв, що бійкою з'ясовувати стосунки більше не буде.

Нагадаємо, у Медведчука і Марченко є і спільна дочка Даша. Оксані здається, що очі у дівчинки від неї, а характер - від батька.

"Я б хотіла, щоб вона була неординарною дівчинкою, так само, як і син. Батьки з мамами мріють бачити своїх дітей особливими, але я скажу, що навіть якщо малята не виявлять якихось унікальних талантів, а стануть просто хорошими порядними людьми, я буду ними пишатися", - запевнила Марченко.

Окрім того, подружжя Медведчуків може пишатися своєю колекцією картин та книг.

"Інтерес до живопису у мене проявився ще до зустрічі з чоловіком, а у нього - до знайомства зі мною", - почала розповідати чорнявка.

"У мене більш сучасні українські автори - колекція Макова, Клименко, Небожатко, а у Віктора роботи старих майстрів закарпатської школи. Потім ці колекції доповнилися роботами майстрів російської школи. Ця любов до живопису ще більше нас поєднує", - тішиться Оксана.

А своєю бібліотекою парочка пишається навіть більше, ніж колекцією картин.

"Причому це книги, які не просто стоять, а ми їх читаємо, звертаємося до того або іншого письменника щодня", - запевняє вона.

"Зараз наша бібліотека нараховує близько 5000 томів, і, за словами фахівців, це найкраща приватна бібліотека в Україні", - гордиться жінка.

Для порівняння Марченко навела у приклад колекцію графа Шереметьєва з 4000 томів, найбільшу унікальну в дореволюційний період бібліотеку.

Окремо телеведуча виділила у своїй колекції раритетні прижиттєві видання Олександра Пушкіна, Миколи Гоголя, Тараса Шевченка.

Всі фото журналу "Отдохни"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів