Кільчицька: Я знаю багато таємниць сім'ї Черновецьких

6 жовтня 2011, 12:14

Колишня заступниця Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька вважає, що справжнє кохання буває лише у 17-20-річних.

Екс-соратниця мера також знає чим можна замінити оргазм та які відмінності у вітчизняної та закордонної еліти.

Нагадаємо, нещодавно Кільчицька "побила горщики" зі своєю давньою подружкою Аліною Айвазовою. Остання навіть встигла назвати Ірену Реонольдівну психічнохворою пліткаркою.

Та, схоже, Кільчицька вирішила не повторювати за мерською дружиною, і лише натякнула, що знає чимало таємниць родини Черновецьких.


"Я з родиною Черновецьких пов'язана більше 20 років, але я не готова обговорювати ці теми. Зрозумійте, я можу бути з вами відверта з приводу всього, що стосується мене, але не моїх близьких друзів. Я знаю багато таємниць, але розповідати їх не буду", - заявила екс-соратниця мера в інтерв'ю "Публичным людям".

Та якщо про особисте життя своїх екс-подружок Ірена говорити не хоче, то про своє особисте - залюбки.

Так, колись Кільчицька казала, що ніякого кохання немає і дорослі жінки не повинні вірити в таку нісенітницю. Однак своїй доньці Моніці жіночка схоже таки розповідатиме "казочки" про принців та справжнє кохання:

"Звичайно, я скажу: донечка, любов є - і ти обов'язково її зустрінеш. І дуже скоро! Тому що справжнє, щире і романтичне кохання буває тільки в 17-20 років. Це потім приходять розрахунок, боягузливі сумніви, соціальні відмінності та інше. А в юності ти літаєш у хмарах. Я скажу Моніці чесно: любов - як молодість. Вона буває, але проходить дуже швидко".

А от у можливість зустріти своє кохання Кільчицька не надто вірить. Але не виключає цього.

"Слухайте, це може трапитися з будь-якою людиною в будь-якому віці - незалежно від того, багаті ви або бідні, одружені чи ні, займаєте високу посаду або ніде не працюєте. Я не можу цього заперечувати. Просто сьогодні я точно знаю, що ні в кого не закохана", - зауважила вона.

"Шлюб я зареєструвала за певними обставинами, у нас тривалі дружні і дуже близькі стосунки, але я, як кажуть, не закохувалася, не "впала в любов", - додала екс-заступниця мера, яка вже колись зізнавалася, що вийшла заміж виключно з корисливих мотивів.

До слова, закохатися "без тями" Ірена Кільчицька не надто й хоче.

"Заради чого мені витрачати час, ресурси? Скажіть, з якою метою? Ви хочете оргазму, щоб було з ким у світ виходити, щоб було кому за вас платити? Скажіть мені, чого ви хочете, - і я скажу, що ви можете це замінити", - заявила жінка.

На закид, що оргазм з коханою людиною сильно відрізняється від нього ж з нелюбом, Кільчицька зі сміхом відповіла:

"Ну, оргазм може бути - і в прямому, і в переносному сенсі - і від смачної страви, і від хорошої музики або шопінгу, і від гірських лиж, і від цікавої книги. Так що не бачу причин віддавати перевагу саме коханню".

Нагадаємо, рік тому Кільчицька зареєструвала шлюб з іноземним громадянином. Однак жінка наполягає, що не збирається жити закордоном і каже, що ніколи не залишить Україну назавжди.

"Сподіваюся, цього не станеться ніколи. У мене є можливість жити в будь-якій країні. Але я - корінна киянка, і комфортніше, ніж в Україні, не почуваюся ніде. Хочу, щоб мої діти розмовляли українською, жили і навчалися тут", - пояснила Ірена Реонольдівна.

Привчає Кільчицька своїх дітей - Моніку та Марка - й до віри у Бога.

"Вони обидва хрещені в православній церкві. Але, будучи віруючою людиною, я нечасто ходжу до церкви, оскільки у мене свій спосіб спілкування з Богом. Читаємо на ніч "Отче наш", - розповіла вона.

Наостанок Ірена Кільчицька пояснила, чим відрізняється український бомонд від закордонного.

"Віком грошей, якщо можна так висловитися. У нашої еліти, яка формується, гроші нові - і немає ані освіти, ані виховання, ані традицій, які відповідають цим грошам. Це перша відмінність", - зауважила вона.

"Друга - відсутність усіляких традицій і рамок. На Заході, якщо простушка виходить заміж за аристократа або принца крові, вона змушена підкоритися традиціям або померти. Історія британського двору - тому підтвердження. У нас немає ані традицій, ані моральних обмежень. Дружини, в тому числі й молоді, наших мільйонерів, і олігархів, не надто переймаються роздумами про те, чого вони не можуть собі дозволити", - додала вона.

Однак й на Заході Кільчицька знає приклади негідного поводження так званої еліти:

"Так, на Заході теж трапляються надзвичайні історії - скажімо, з тим же Депардьє, який помочився в літаку. Але, по-перше, я не вважаю Депардьє представником еліти, скоріше, він з богемного середовища, яке все життя відрізнялося подібними витівками, а по-друге - при всьому при тому західна богема інтелігентніша за нашу".

"Наша еліта віддає дітей в західні коледжі в основному заради навчання мов. Загальна гуманітарний розвиток мало кого хвилює", - резюмувала Кільчицька.

Фото "Публичных людей" з особистого архіву Кільчицької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів