Кільчицькій Черновецькі робили приємно на відстані

1 вересня 2011, 16:50

Колишня заступниця Черновецького Ірена Кільчицька провела літо з чоловіком і дітьми у Європі.

А про свій день народження Ірена Реонольдівна розповіла "Комсомольській правді в Україні" та "Сегодня".

Кільчицька відсвяткувала 43-річчя з дітьми і сумкою Hermes

Практично все літо Кільчицька відпочивала традиційно, як і останні 10 років, у Європі.

"З дітьми я побувала у багатьох гарних місцях. На машині не подорожую, а літаю тільки на літаках. Також з чоловіком і дітьми ми відпочивали на морі в Італії та Франції", - розповіла Ірена Реонольдівна.


Нагадаємо, самозакохана брюнетка виховує двох дітей від різних чоловіків: дочку Моніку, якій вже чотири з половиною роки, та сина Марка, якому от-от буде 3.

За кордоном, тиждень тому, Ірена святкувала і свій 43-й день народження.

"Де саме я відзначала в цьому році, не скажу. Коли я буду готова запросити пресу на свій день народження, то розішлю запрошення і повідомлю точне місце. Скажу лише, що на святкуванні було багато друзів і приятелів. І взагалі менше 50 осіб у мене ніколи не збирається ", - заявила вона.

До слова, подружжя мера Києва, яке все ніяк не розлучиться, вітало Кільчицьку дистанційно.

"На жаль, цього року не прилетіла мене привітати Аліна Айвазова. Вона була в США, застудилася і здала квиток на літак. Тож привітання від неї я приймала по телефону", - пояснила Ірена.

Так само по телефону привітав Кільчицьку Черновецький.

Гуляли свято у Європі

"Він побажав щастя, здоров'я мені та моїм дітям. Ми довго розмовляли по телефону і згадували спільну роботу в банку "Правекс". Згадували, коли я видавала автокредити. Мені Леонід Михайлович тоді сказав, що вони не підуть. А потім сказав, що за кожен кредит буде видавати мені один злиток золота в 1 грам. Я за короткий проміжок видала близько 30 автокредитів. У результаті злитків накопичилося дуже багато", - поділилася одна з улюблениць Черновецького.

"Телефонував він і на наступний день, щоб дізнатися, як ми відсвяткували. Мене, до речі, цього разу привітали багато відомих людей, які не вітали раніше", - додала Кільчицька.

Екс-чиновниці, за її словами, подарували заздалегідь замовлені нею подарунки і 30 букетів, які вона потім роздала, щоб не зів'яли.

"Зараз мене здивувати дуже складно", - додала вона.

Окрім того, особливий презент підготували для норовливої матусі її діти Марк і Моніка.

"Вони подарували листівки з надрукованими ручками. Намагалися там написати якісь слова. Все це було заслинено цукерками, адже готували вони це не один день", - зауважила Кільчицька.

Наостанок екс-мерська дама наголосила, що зараз собою задоволена.

"Хочу додати, що хоча я з кожним роком і дорослішаю, вважаю, що зараз виглядаю краще, ніж 10 років тому", - зазначила вона.

Як відомо, днями екс-заступниця Черновецького повернулася з Баден-Бадена у Київ.

Фото "Сегодня" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів