Чоловік Лободи від неї гинув і хоче ще дітей

28 жовтня 2011, 16:53

Цивільний чоловік Світлани Лободи Андрій Цар дав перше інтерв‘ю про своїх жінок. Хореограф і директор Лободи, а також батько її дитини, розповів про свою юність та рокове знайомство зі співачкою.

На відвертість Андрія Царя розкрутила "Комсомольська правда в Україні".

За словами Андрія, родом він зі Львова, з "простої сім'ї, де всі розмовляють українською.

"Моя мама юрист, батько інженер, у мене є два рідних брати - Мишко та Іван. Навчався у звичайнісінькій школі № 36, паралельно шукав себе у багатьох видах спорту (футбол, волейбол, карате), але зупинився на вільній боротьбі, аж надто близький по духу мені цей вид спорту", - почав був розповідати Цар.


Саме з цієї причини Андрій і перевівся зі школи у спортивний інтернат.

Цивільний чоловік Лободи Андрій Цар родом зі Львова, з "простої сім'ї, де всі розмовляють українською

"З боротьбою були пов'язані 6 років мого життя. Після закінчення спортінтернату мені стало незрозуміло, чого я по-справжньому хочу від життя і в якому напрямку мені крокувати", - зізнався цивільний чоловік Лободи.

Після того в житті Андрія був брейк-данс. Каже, купився на те, як дівчата "западали" на брейкерів (b-boys).

"...І я собі сказав: а чому б і ні? Наступного дня записався в школу брейкерів. З цієї миті моє життя різко змінилася. Я з головою поринув у світ танцю. Потрапив до кращої брейк-команди у Західній Україні і навіть у 2004-му році отримав звання кращого брейкера Львова", - похвалився чоловік.

Потім Цар переїхав до Києва і потрапив у балет Олени Коляденко "Фрідом". Цей час у своєму житті Андрій називає одним з найкращих і найцікавіших етапів у його житті.

Хоча, що цікаво, у дитинстві Цар, якщо вірити його словам, "танцювати точно не збирався, а от стати військовим або льотчиком - це була мрія!".

Цар і Свєта на роботі

Розповів танцюрист і про своїх жінок до Лободи. Досі пам‘ятає він свою першу любов.

"Так, вона ж і зрадила мені вперше, що не могло не засмутити молодого симпатичного амбітного юнака", - визнає Цар.

"Коли вже переїхав до Києва, у мене склалися серйозні стосунки з симпатичною дівчиною. Вона, як і я, львів'янка. Я думав, що це - кохання, але коли зустрів Світлану, то зрозумів, що ті стосунки - просто закоханість. Зараз справжню любов я ділю між двома жінками у моєму житті - донькою та Свєтою", - запевнив Андрій.

Як розповів танцюрист, зі Свєтою він познайомився напередодні "Євробачення-2009", яке проходило у Москві.

"Хореографію на пісню "Be my Valentine" для відбору в Україну ставила Олена Коляденко, керівник балету "Фрідом", на той час і мій учитель", - пояснив він.

"Наша перша зустріч (зі Свєтою) для мене була знаковою - це було відчуття, яке я ніколи раніше не переживав. Я зрозумів, що вже гину, і з цієї миті моє життя круто змінилося. Це було кохання. Взаємне кохання!" - стверджує Цар.

Коли Цар побачив Лободу, зрозумів, що гине

Тандем Цар-Лобода Андрій асоціює із сімейством котячих.

"Ми дикі, з родини котячих, але лебеді по життю", - ніяково усміхнувся він. Та й на питання про те, хто вдома голова, танцюрист відповів по-своєму:

"У нас особлива сім'я. Я головний керівник вдома, а Світлана - поза його межами".

Також в інтерв‘ю Андрій розповів і про такий інтимний момент як новина про вагітність Лободи.

"Це було дуже несподівано! Пам'ятаю тільки повне оніміння у тілі, втрату тями і прискорене серцебиття. Ніколи цього не зможу забути!" - запевнив цивільний чоловік співачки.

Андрій про себе і Свєту: "Ми дикі, з родини котячих, але лебеді по життю"

Нагадаємо, 9-го квітня у пари народилася доня, яку назвали Євангеліною.

"Коли вперше взяв наше диво на руки, подумав: як же ми жили без неї раніше? Це - найулюбленіша людинка. Це частина мене і Свєти. Це наше життя", - розчулено зауважив Андрій.

Коли ж чолов‘ягу спитали, у чому дочка схожа на нього і який у Єви характер, він відповів:

"Вона росте і розвивається, слава Богу, дуже швидко, постійно нас дивує і вражає. Ви поставте це питання років так за 5, я більш детально відповім (сміється). А поки усе за планом".

"На кого схожа більше - складно сказати. Друзі сперечаються: у Євангеліни більше мої риси, ні, більше Свєтині... Але можу сказати точно - вона особистість, і це було видно з перших секунд її життя", - додав Андрій.

Ніжки маленької Євангеліни Цар

Як і його кохана екс-"ВІА-Гра", Цар наголосив, що для них штамп у паспорті - формальність, без якої можна обійтися. "Ми - за свободу", - додав він.

А на запитання, чи хочуть вони ще дітей, Цар теж мав відповідь:

"Чи може бути більше радості, ніж розуміння того, що ти подарував ще одне нове життя? Звичайно, хочемо!"

Між іншим, у тому ж інтерв‘ю Андрій наголосив, що йому не потрібно піаритися за рахунок його сім‘ї.

Фото з особистого архіву Андрія Царя з сайту "Комсомольська правда в Україні", а також з Facebook Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів