Екс-Кульбаба схудла на 10 кг і збайдужіла до грошей

7 листопада 2011, 11:30

Минулої суботи стартувало нове телешоу, ведучою якого стала тепер вже екс-Кульбаба Валерія Крук. Новий проект за участю Лєри розповідатиме про розкішне життя.

А нещодавно телеведуча взяла участь в одному з екстремальних телепроектів, де їй довелося вчитися виживати на острові. Через це Крук схудла на 10 кілограмів, переглянула життєві цінності та вирішила повернутися до свого природного кольору волосся.

Своє нове шоу Лєра планує прикрасити моментами з власного життя, пише "Медіаняня".

Залишивши звичне для себе амплуа Кульбаби, Лєра Крук починає новий проект на тому самому каналі. Вирішивши поділитися з глядачами власним життєвим досвідом, ведуча не боїться злих язиків. Мовляв, вже звикла до всього, та й зовсім особисте на показ не виставлятиме.


"Непристойне" залишиться у приваті, а в ефір я випущу те, що не стосується мого особистого життя: відпочинок, одяг, подорожі - якісь допустимі речі, від розголошення яких я не постраждаю", - розповідає "стара" Кульбаба.

Після випробування островом Лєра переглянула життєві цінності

За словами Лєри, спочатку її дуже хвилювало, що про неї пишуть у пресі. Доходило навіть до сліз. Втім, зараз в неї вже виробився імунітет.

"А зараз, коли довго не пишуть, мені вже не по собі. Забавляє, коли про мене бридке пишуть", - запевняє Крук.

Окрім того, що Лєра тепер веде нове шоу, вона ще й змінила колір волосся. Це сталося після випробування екстримом на острові.

"…Просто після острова різко захотілося щось у житті кардинально змінити. І перше, що я зробила - перефарбувалася. А тепер повертаюся до русявого - свого природного кольору", - ділиться телеведуча.

Як зізнається Лєра, виживання на острові сприяло переосмисленню її способу життя. Тепер вона інакше сприймає не тільки їжу, але й власні помилки.

"…Почуття голоду - це страшно: живучи в соціумі, ми можемо сидіти на дієті... А там я зрозуміла, що сили та енергію дає тільки їжа, тому що ані вода, ані сон не рятували. І ще я побачила власні недоліки, зрозуміла, де потрібно бути м'якшою, гнучкішою - всі свої помилки побачила, і зараз їх викорінюю", - зізнається екс-Кульбаба.

Тепер колишня Кульбаба байдужа до коштовностей

Під час перших днів перебування на острові Лєра схудла приблизно на 10 кілограмів. Але потім дуже швидко вага до неї повернулася. Тож тепер телезірці доведеться знову скидати зайве.

"До недавнього часу я була завзятою спортсменкою - зараз часу мало, тож на фітнес ходжу кілька разів на тиждень. І намагаюся правильно харчуватися: наприклад, абсолютно відмовляюся від борошняного, каш, вермішелі та картоплі. Тільки м'ясо, рибу, овочі, фрукти та горіхи", - розповідає Крук.

Як виявилося, Лєра не тільки досить відверта на екрані, вона ще й не боїться демонструвати це своїй дочці. Дівчинка спокійно дивилася на свою матір в образі Кульбаби.

"Дивилася й активно обговорювала зі своїми однокласницями, починаючи з 1-го класу. Тоді я зрозуміла, що моя аудиторія дуже різна. Вони ж ще маленькі (все-таки, не підлітковий вік, а початкова школа)", - каже Лєра.

А ось у стосунках з чоловіками ведуча нібито консервативна. Для неї важливо те, що називається "хімією", яка миттєво виникає між чоловіком та жінкою. До того ж, Лєра виявилася небайдужою до моралі.

"…Що стосується більш глибоких стосунків, я - дуже несучасна особа. Напевно, багато хто не повірить, але я дуже спокійно ставлюся до матеріальних цінностей. І вважаю, що треба, перш за все, розвивати інститут моралі…", - ділиться ведуча.

Дочка Валерії спокійно ставиться до того, що мама працює секс-бомбою

За словами Крук, її лякає те, що моральні цінності відійшли на другий план. Адже свою доньку Валерія намагається виховувати за старими звичаями.

"Свою дочку я намагаюся виховувати у правильному руслі - як мене виховували батьки. Я не вірю в те, що гроші - тільки гроші - можуть принести щастя, все в житті має бути комплексно. І якщо постане питання між багатим і чесним порядним чоловіком з міцним внутрішнім стрижнем - я виберу другого", - запевняє жінка.

Лєра впевнена, що, маючи голову на плечах, завжди можна заробити гроші. До того, після екстримального досвіду на острові, вона переглянула своє ставлення до життя.

"Якщо раніше я дозволяла собі прокинутися у поганому настрої, тому що за вікном похмуро чи мені, наприклад, не подобається квартира, в якій я живу, то зараз я щаслива, маючи можливість заварити чай, зробити бутерброд з сиром і, загорнувшись у плед, читати свій улюблений журнал", - зазначає телезірка.

До слова, доки Крук брала участь у шоу на острові, її київську квартиру обікрали. Однак ведуча каже, що навіть не засмутилася.

"…Повернувшись з острова, я дізналася, що мене обікрали - не стало всіх коштовностей, подарованих мені за багато років. А я не зронила жодної сльози, тому що тепер у мене зовсім інші цінності. І знаєте, я абсолютно нормально почуваюся без усіх цих цяцьок", - запевняє Крук.

Лєру обікрали, але вона не страждає

До речі, живе Лєра у гарній квартирі, як вона сама каже. Втім, подумує про приватний будинок. До того ж, переїздити до Америки, яку так полюбляє і де відпочивала після острову, екс-Кульбаба поки не збирається.

"Коли в мене була можливість все кинути і поїхати, мені постійно відмовляли в посольстві. А зараз вже не вийде: одна справа виїхати самій, а інше - з дитиною, яка не знає мову на такому рівні, щоб нормально вчитися, спілкуватися", - розповідає ведуча.

"Там я б не змогла максимально займатися собою, кар'єрою, розвиватися, тому що дитині потрібно було б приділяти набагато більше часу, ніж тут. Мені, як і раніше там подобається, я намагаюся туди літати не рідше трьох разів на рік", - зауважує Крук.

Щодо виховання доньки, то в цьому Валерії допомагає бабуся. Від нянь жінка відмовилася після того, як дочка пішла до школи.

"Я привчаю дочку до самостійності - все-таки, їй вже 9 років. Але світ зараз неспокійний, тому я намагаюся возити її до школи і забирати звідти: не зможу спокійно працювати або десь кататися, знаючи, що дитина сама йде по вулиці до під'їзду", - ділиться Лєра.

Навіть не віриться, що колись Крук була закомплексованою

Окрім того, Крук розповіла, що раніше була дещо закомплексованою, та життя навчило адаптуватися та лавірувати.

"Я дуже гнучка людина, швидко пристосовуюся - це мій плюс, і я дуже добре лавірую між обставинами і можу, якщо треба, прогнутися. Пісня "Мир прогнется под нас"- це не про мене. Я намагаюся навіть у найгірших ситуаціях знайти плюси і вважаю правильною приказку "Не було б щастя, та нещастя допомогло", - зізнається телеведуча.

А якщо все ж таки у житті Валерії трапляються якісь невдачі, вона звертається до відповідної літератури, говорить з потрібними людьми. Крім того, у житті їй дуже допомагає власна інтуїція.

Фото "Медіаняня", "Дуся" та з сайту Кульбаби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів