Дружина Червоненка: "Ти що, вже з ним лягаєш?"

16 листопада 2011, 17:16

Екс-міністр транспорту Євген Червоненко вирішив взятися за демократизацію свого образу. У свіжому інтерв‘ю Євген Альфредович заявив, що йому плювати, чи він одягнений у Вrioni.

Окрім того, любитель погасати на авто та на лижах зізнався, що має розбіжності з дружиною Ніною, і вона його навіть ревнує до нової цяцьки.

Про все це голова департаменту авіації Міністерства надзвичайних ситуацій розповів в інтерв'ю "Gazeta.ua".

Як вважає Червоненко, жінки не пробачають жадібності. Зокрема, дружина Ніна весь час, судячи з його слів, потребує "вливань".


"Не можу сказати, що моїй дружині грошей не вистачає. Безумовно, їй хочеться ще чогось, але завжди це пошук якогось компромісу. Одне можу сказати, що жінки жадності не пробачають", - заявив Євген Альфредович, який вже був одружений і, мабуть, має з чим порівнювати.

Червоненко: "Не можу сказати, що моїй дружині грошей не вистачає. Безумовно, їй хочеться ще чогось...". Фото "E-motion"

Втім, наразі, як запевнив екс-губернатор Запорізької області, вони з дружиною розходяться в одному.

"Колись вона багато їздила зі мною на гірських лижах, а тепер каже: "Я вже втомилась". А я третій в країні серед ветеранів і мені треба тренуватися", - спробував пояснити Червонець, як його називають поза очі.

"Взагалі вона багато пройшла зі мною. І коли ми заходимо навіть в найдорожче середовище, кажуть, ми виглядаємо гордо. Мені цього достатньо", - додав Червоненко.

Дружина втомилася кататися із Червоненком на лижах. Фото news.if.ua

Окрім того, Євген Альфредович запевнив, що саме дружина займається його гардеробом.

"Мені це не настільки важливо. А вона каже: "Ти публічна людина. Маєш ходити гарно", - зауважив Червоненко.

Якщо вірити екс-міністру, то він краще одягне дешевшу марку, ніж хизуватиметься престижнішою.

"А мені плювати, чи на мені Вrioni. Я ходжу в на порядок нижчих марках. А до цього півжиття проходив в бюджетних костюмах за $100. Порахував, що мені вигідніше змінювати їх щодня чи щотижня", - заявив скромник.

"А мені плювати, чи на мені Вrioni". Фото "Дусі"

Втім, Євген Альфредович, певно забув, що навіть на сорочках його тягне на ексклюзив, вишиті манжети.

Якщо ж зважити, скільки коштує хоча б один годинник Червоненка (скажімо, Breguet за 31 тисячу доларів), його розмірковування про вартість костюмів видаються взагалі неправдоподібними.

Втім, продовжуючи свої міркування на тему, як всі люблять похизуватися, Червоненку згадався інцидент із одним любителем костюмів від Вrioni.

"Тут мені особливо подобаються "сільські бідняки". Не буду називати одного соратника, який завжди одягав поношений, із чужого плеча, костюм. А на планірках виставляв так, щоб всі бачили, що він носить Вrioni. Ну, блін, ну будь ти самим собою. Кого ти хочеш здивувати?", - поділився спогадами він.

Головне, щоб Breguet за 31 тисячу доларів на руці був. Фото ТаблоID

Також Червоненко повідомив, що в офісі прибрав усі понти, типу комп'ютера.

"Мені дуже подобається, що в будь-якого баклана, який знає тільки дві кнопки, стоїть комп'ютер. Питаю: "Ти їм сильно користуєшся? Ти що програмер?" - пояснив свої дії Євген Альфредович.

При цьому, як зізнався екс-міністр в нього особисто через техніку вже намальовуються проблеми з дружиною.

"Я маю iPad, де є всі новини, пошта, замітки. Через нього скандали вдома. Дружина заявляє: "Ти що, вже з ним лягаєш? Ану припини. Тут ще я молода", - пожартував Червоненко.

"Дружина заявляє: "Ти що, вже з ним лягаєш?". Фото "Дусі"

Нагадаємо, зі своєю останньою дружиною Ніною Червоненко разом щонайменше із 2007-го року. У пари росте спільний син Альфред.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів