Син Азарова бачив майже всі мюзикли в Лондоні і кайфує від лиж

5 грудня 2011, 21:36

Син прем‘єр-міністра Миколи Азарова Олексій досі шкодує, що не став віндсерфером. Втім, цю прогалину чолов‘яга компенсує екстримом на лижах. А ще Азаров-молодший може запросто похизуватися, що передивився практично всі лондонські мюзикли.

Про це прем‘єрський син розповів в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

У свої 40 Олексій Азаров досі шкодує, що не здійснив юнацької мрії.

"20 років тому була у мене з одним другом мрія зайнятися віндсерфінгом, але досі це тільки мрія", - побідкався бізнесмен, який і художником стати не зміг.


Водночас Азаров-молодший з головою віддається іншій своїй пристрасті - гірським лижам.

"Катання має бути комфортним. Я люблю червоні гірки, фрірайд - це катання поза трасами. Не всі мої друзі люблять лижі, тому для катання у мене є своя лижна компанія", - пояснив він.

Син Азарова досі шкодує, що не став віндсерфером, і надолужує на лижах

При цьому Азаров, сміючись, зазначив:

"Ну, для мене це комфорт, а для того, хто йде поруч, - часто гострі відчуття".

Причому лижі Олексій Миколайович порівнює з керуванням автомобілем.

"Можна їхати як завгодно швидко, але так, щоб завжди встигнути загальмувати. Хочеш швидкості - їдь, але щоб ні на кого не налетіти, нікого не підрізати, не в'їхати кудись у дерево. Поки це безпечно, можна їхати з якою завгодно швидкістю. Щойно ти підвищуєш швидкість до позначки, яку твої мізки вже не можуть сприйняти, відразу настає небезпека", - каже він.

Однак є у прем‘єрського нащадка і інші, більш спокійні, захоплення. Так, виявляється Азаров-молодший полюбляє аристократично посидіти у театрі.

Своїм комфортом Олексій Азаров інколи забезпечує іншим "гострі відчуття"

"Я дуже люблю "Маяковку"і "Современник". Симонова, Філіппов - можна довго перераховувати улюблених акторів. Наш драматичний театр - це унікальна школа та енергетика. Такого в усьому світі немає. Не дарма ж у Європі та Америці метод Станіславського досі - один з найавторитетніших", - каже Азаров.

Втім, за словами бізнесмена, бродвейські мюзикли він не відвідував. Але має чим ще похвалитися.

"Я не бував на Бродвеї, я був у Лондоні. Подивився практично всі мюзикли. Вони цікаві у прем'єрні покази. На відміну від драматичних вистав. Мюзикли - це потік, конвеєр. Дуже професійний, але потік. Той же "Фантом Опери" - це вже туристичний атракціон, який справив на мене гнітюче враження. Тому що я спершу слухав Сару Брайтон у записі, а потім побував у Лондоні", - пояснив він.

Свої вихідні син Азарова, як він каже, проводить залежно від того, який у нього настрій.

Син Миколи Яновича любить театр, а взявся за кіно із Єгором Кончаловським

"І з книжкою полежати на дивані іноді дуже хочеться. Іноді виїжджаємо кудись на природу, на шашлики. У мене зі старшим сином є хобі - ми зібрали дві моделі літаків і іноді літаємо. На жаль, не часто. Взимку на лижі можна з'їздити на один день кудись, на риболовлю", - ділиться він.

До слова, в самого Олексій Азарова найсильніше враження дитинства - "кремлівська ялинка, коли мені було вісім чи дев'ять років".

Як зазначив бізнесмен, він мріє "приділяти більше часу особистому життю, сім'ї", а щодня йому бракує часу на "спорт і сон". Можливо, тому він і мріє повернути собі ту працездатність, яку мав у юнацькі роки.

Також Олексій Азаров скромно визнав, що йому часто роблять компліменти за те, що він дуже смачно готує м‘ясо і вміє гарно приймати друзів.

"(Посміхається) Не знаю, мені про це часто говорять, може, й так. Хоча в мене є двоє друзів, які готують краще. Взагалі, розкіш спілкування - це один з найбільших життєвих привілеїв, коли перебуваєш у компанії людей, з якими тобі тепло, добре, з якими ти можеш розслабитися", - каже Азаров.

Прем'єрський нащадок визнає - йому бракує на "спорт і сон"

Він також додав, що має кількох друзів, з якими не розлучається от уже 20 років.

"Я відкритий для всіх і пускаю досить легко, хоча життя показує, що ті друзі, з якими я давно - десь з 20 років, - вони завжди поруч. А решта... У нас же все в країні змінюється", - каже він.

До речі, як зауважив Азаров, при першому знайомстві його може відштовхнути від людини нахабство.

Як стверджує друг Тимофія Нагорного, його життя стало б некомфортним без телефону. А от сума готівкових грошей, без яких він почуватиметься некомфортно .в Азарова коливається.

"У різних країнах по-різному. В Україні мене влаштує сума на чашку чаю у кав‘ярні і на таксі", - зазначив скромний прем‘єрський син.

А ще Азаров вірить у компроміси. Так, на запитання, з якою дівчиною він хотів би провести час у ресторані - з розумною чи з красивою, Олексій відповів із посмішкою: "Має бути компроміс".

Жінок Азаров-молодший любить гарних і розумних - два в одному?

Фото з особистого архіву Олексія Азарова, з журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів