Сумська: Не фантазуйте про принца

9 січня 2012, 14:15

"Роксолана" вітчизняного бомонду Ольга Сумська зізнається, що бути красивою жінкою досить важко. Актриса постійно працює над собою та навіть на 8-ме березня отримує гантелі у подарунок.

До того ж, Сумська вважає, що саме майстерність жінки допомагає утримати коханого чоловіка поруч і радить не фантазувати про принца, а дивитися навкруги.

Про роботу над зовнішністю, жіночу долю та новорічні свята зірка розповіла "E-Motion".

Як досвідчена жінка, яка перебуває у другому шлюбі та має двох дітей, Ольга Сумська має свої секрети завойовування чоловіків.


"Це як вам пощастить - утримати чоловіка непросто. Якщо ви хочете утримати чоловіка, він обов'язково буде з вами стільки, скільки ви цього забажаєте. Звичайно, це майстерність", - каже Сумська.

"Якщо ви відчуваєте свою владу над ним, якщо відчуваєте, що ви кохана - тоді проблем немає. Ну, а якщо ви відчуваєте, що ваш чоловік - справжній Дон Жуан, ви нічого з цим не зробите. Залишається тільки терпіти і бути мудрою", - зазначає акторка, яка не вважає зрадою секс на стороні.

Ольга демонструє свою владу над Віталієм?

"А навіщо, заради чого терпіти такого чоловіка в своєму домі? Є чоловіки, які вже нагулялися, вони хочуть сімейного вогнища, вони вже все побачили на стороні. Якщо ви тримаєте такого чоловіка в руках і дуже міцно - ура! Я можу вас привітати!" - розмірковує артистка.

"Не шукайте чоловіка своєї мрії - подивіться поруч: можливо це ваш сусід чи співробітник в офісі. Не ходіть далеко, подивіться навкруги - і обов'язково його знайдете. Та не фантазуйте про принца!" – радить Ольга.

Сумська багато років поспіль вважається однією з найгарніших актрис пострадянського простору. Однак, за словами акторки, це не лише заслуга природи, а й результат праці над собою.

"Потрібно виконувати колосальну кількість роботи, вкласти масу праці, щоб бути жінкою", - запевняє любителька борщової дієти.

Така краса потребує ось таких величезних зусиль

Сумська впевнена, що тримати себе у формі - це складна праця. Крім того, іноді на неї не вистачає часу.

"Це робота! Хто вам сказав, що це відпочинок? Мені постійно дарують сертифікати в спортклуби, але ніколи ходити. Тому я займаюся сама дома по відео. А на 8 березня мені чоловік подарував гантелі по 2 і 3 кілограми, я йому кажу: "Дякую, коханий, як це оригінально!" – розповідає актриса.

До того ж, Ольга бере за приклад голлівудських зірок, які стежать за собою навіть у похилому віці.

"А як ще інакше? Сьогодні в Голівуді всі б'ються за рельєфи, навіть у віці дами підкачані, сухенькі, це результат роботи з гантельками", - впевнена Сумська.

Ольга не завжди має час на спорт-клуби, тому займається самостійно

Що ж до новорічних свят - їх актриса зустрічає переважно на роботі, бо це свідчить про її затребуваність.

"У мене часто запитують, чи не втомлююся я зустрічати свята на роботі. Не втомлююся! Ми повинні працювати, і новорічна ніч з мікрофоном - це дуже добре. Тому поки ви затребувані, поки вас звуть - це щастя!" - зауважує Сумська.

Сумська радіє, коли на свята її запрошують працювати

За словами зірки, вихідних у неї майже не буває через постійні зйомки та заходи.

"У мене не буває вихідних - акторський графік абсолютно ненормований. На вихідних ми часто працюємо - знімаємося в кіно, ведемо якісь заходи. Найближчим часом я знову з'явлюся в серіалі", - ділиться актриса.

Фото з Facebook Сумської та з сайту Tochka.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів