Червоненко з Балогою рятується у російській лазні

11 січня 2012, 18:12

Колишнього міністра транспорта Євгена Червоненка мати заскочила з коханкою на гарячому, а зеки могли забити його ключами.

Про це, свого сина з 62,5% єврейської крові та про російську лазню з Віктором Балогою Червоненко розповів журналу "Країна". Про це пише "Gazeta.ua".

Серед усього іншого Євген Альфредович згадав, як працював із зеками.

"Я навчався у престижній школі. І працював у ремонтній ямі "Совтрансавто", в батька засновника "Приватбанку" Леоніда Милославського. Там усі слюсарі були зеки. І я – єврей, професорський син", - розповів Червоненко.


"Вони одразу сказали: "Ти куди прийшов? Ми ж тебе ключами заб'ємо". А коли йшов звідти, вони мені "уважуху" зробили – накрили стіл з ікрою, коньяком. Там був план: за ніч поміняти чотири МАЗівські коробки передач вагою 140 кілограмів. І я стояв, тримав цю коробку на хребті", - похвалився запорізький екс-губернатор.

Червоненку згадалася юність в середовищі зеків

Також Червоненку згадався випадок, коли його застукали із сусідкою за чимось явно сороміцьким.

"У 17 через конфлікт із мамою пішов зі своєї забезпеченої родини. Дідусь подарував мені квартиру на одному сходовому майданчику з батьками. Коли закінчував школу – сусідка зайшла повчити фізику. Ну, ми "вчили", коли мама зазирнула. Почала сваритися. Я кажу: "Мені 17 років, я дорослий, вільний". Вона: "Вільний? То плати за себе сам!" І я почав", - згадалося Червонцю, як називають Євгена Альфредовича в народі.

За словами чолов‘яги, у 1978­му році він мав близько 600 карбованців, тоді як його батько-професор заробляв до 800.

"Мабуть, я не дуже розумний. Міг би бути значно багатший, якби дотримувався правил нашого суспільства", - припустив він.

А ще не дуже розумним Євген Альфредович може себе вважати через те, що досі не кинув палити.

"Курю з 17 років. Кидати пробував, але – сила є, воля є, а сили волі немає", - визнав він.

Червоненко: "Курю з 17 років. Кидати пробував, але – сила є, воля є, а сили волі немає"

Як відомо, нині Червоненко живе у шлюбі із колоритною білявкою Ніною. Жінка, маючи власного сина від попередніх стосунків, народила політику у 2008-му році ще одного - Альфіка.

"Вирахував, що в сина Альфреда 62,5 відсотка єврейської крові. Він якось почав хворіти, і дружина попросила похрестити його. Я дозволив. Бог для всіх один, а решта – дистрибуція. Син виросте й сам вирішить, якому Богу молитися", - впевнений Червоненко.

Як запевняє екс-губернатор, він хоче виростити своїх дітей порядними і професійними.

"Далі вони мають усе зробити самі. Донька, коли навчалася в Англії, працювала офіціанткою. Зараз син Кирило в англійській середній школі заробляє 400 фунтів. Він – воротар у шкільній команді, місто платить йому за роботу", - поділився Червоненко.

Червоненко не хоче, щоб дочка була "овочевим мажором"

Як запевнив чоловік, він не хоче, аби його діти стали "овочевими мажорами".

"Мої діти самі мають зробити себе крутими. Інакше з них вийдуть "овочеві" мажори, яких я ненавиджу", - наголосив він.

Також Червоненко окремо зазначив, що живе "у помірному достатку".

"У моїх друзів отакенні літаки та яхти. У мене яхта менша. Але від цього я не менш щасливий... Треба відповідати собі й власному статусу. Мені на 50­річчя хотіли подарувати "Bentley". Я купив "Audi". Не кайфую їхати в неймовірно дорогій машині. Аморально їздити на Bentley в країні, де катастрофічна більшість за межею бідності. Кому ти що доводиш?" - похвалився він.

Червоненко свої статки називає "життям у помірному достатку"

Окрім того, Червоненко нагадав, що його гардеробом займається дружина Ніна. Як стверджує екс-губернатор він надає перевагу костюмам Pal Zileri, в яких середня ціна півтори тисячі доларів.

"Коли мав швейну фабрику, вдягав її вироби. Бюджетні костюми за 100 доларів. Так дешевше – змінювати їх щотижня", - наговорив він.

До слова, жінки жінками, а для Червонця перегони завжди на першому місці.

"Усім своїм жінкам одразу "на старті" пояснював: якщо ти поставиш ультиматум: або я, або перегони – лишаться перегони", - заявив він.

Нині Червоненко, якщо судити з його слів, страшенно пишається собою.

Екс-міністру перегони дорожчі за жінок

"Повернувся у професійний спорт і виграю у хлопців, молодших на 25 років. Нікого не має цікавити, як я відходжу після перегонів і як мене реанімують лікарі. Але на трасі я сильніший за 30­річних – у свої 51", - похвалився він.

За словами чолов‘яги, бути у формі йому в деякому сенсі допомагають години, проведені з міністром з надзвичайних ситуацій Балогою.

"Під час перегонів пульс 170–180 ударів. Треба постійно тримати організм у тонусі, щоб вестибулярний апарат, кровоносна та опорно-рухова системи були міцні. Мене рятує російська баня. З Віктором Балогою кілька разів на тиждень ходимо", - зізнався Євген Альфредович.

Червоненко: З Балогою кілька разів на тиждень ходимо до лазні

А ще Червоненко не бачить себе поза Україною.

"Чи бачу я себе поза межами України? Не дай Бог, щоб у мене були такі обставини... Коли почав літати на вертольоті, зрозумів, що Україна – нереально красива. Роблю фотоальбом. Уявіть собі Карпати. Один шар хмар, тоді другий. А ми летимо між ними. А ще є знімок, чисто в українській традиції – бабця з колодою біжить за дідом", - поділився Євген Альфредович.

Фото ТаблоID, "Gazeta.ua", "Медіаняні", "Сегодня", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів