Червоненко натяг вовка і вивів сина на Майдан

27 січня 2009, 15:44

Заступник Леоніда Черновецького Євген Червоненко продемонстрував свою круту куртку та дорослого сина.

Щойно потеплішало, і екс-шеф з Євро-2012 вийшов на променад по Майдану. У вихідні Євгена Червоненка бачили на центральній площі столиці.

Причому сам він був у крутій хутряній куртці, а поруч із ним весь час перебував невідомий підліток. Як з‘ясувалося пізніше, хлопчик виявився сином Євгена Альфредовича.

"Мій син", - представив гонщик хлопчика у жовтій шапці та сірій куртці, знімаючи каптур своєї шубки, пише "Блік".


Наскільки відомо, за офіційною версією, у самого Червоненка є двоє біологічних дітей: старша 21-річна донька Олександра та маленький син Альфред, якому немає ще й 1-го року.

Червоненко назвав цього хлопчика сином

Тож цього разу, напевне, йшлося про біологічну дитину нинішньої дружини Червоненка Ніни. Пані, яка зачарувала коментаторів ТаблоIDа своїми видатними формами, нагадаємо, має 13-річного сина.

А оскільки, як казав Червоненко, у нього із сином Ніни "все без напрягу", то й погуляти вони вийшли вдвох.

Як писав ТаблоID, Червоненко вже випробував пасинка у картингу, і, за його словами, хлопець показав непогані результати. "Ми з ним у сауну ходимо, разом дивимося футбол. Правда, я вболіваю за "Шахтар", а він за "Динамо-Київ", - розповідав у жовтні екс-губернатор Запорізької області.

А розгулював "Червонець" по Майдану у гламурній шубці-курточці з каптуром. Журналісти засікли політика, коли той прямував до сріблистого "Porsche Cayenne".

"Porsche Cayenne" Червоненка було припарковане на вузькому тротуарі вулиці Інститутська - просто за 100 метрів від посту ДАІ

Прямуючи до автівки, Червоненко постійно то вдівав, те знімав капюшон куртки з опушкою. Він постійно обсмикував поділ пухнастої куртки, ніби ще не звик до нової речі.

Як пише газета, куртка виготовлена на основі, імовірно, вовчого хутра, - пухнастого й твердого. А зараз це писк сезону. Тож, виявляється, Червоненко - ще той модник.

Незабаром пасинок Червоненка сів на переднє сидіння "Porsche". А Євген Альфредович розстібнув шубу, сів за кермо і рушив.

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів