Дружині Кінаха бракує хлопчиків

16 січня 2012, 15:09

Дружина депутата Анатолія Кінаха Марина зізналася, що їй бракує хлопчиків. Про них і мріє у майбутньому.

"Ну, я як усі батьки, мрію, щоб мої діти були здорові та щасливі. Але є ще одна маленька мрія: оскільки у нас 5 дівчаток у сім'ї - 3 доньки та 2 онучки, мені б, все-таки, хотілося ще хлопчиків. У нас вже навіть є імена для них - Михайло і Веніамін", - зізнається Марина Кінах "Main People".

Новий рік, за словами місіс Кінах, вона святкувала у родинному колі вдома.

"Нас так багато, що набагато простіше зібратися вдома, ніж кудись їхати", - сміється вона.

До слова, у Новому році жінка екс-міністра бажає всім "жити своїм життям, а не політикою і роботою, думати про свою родину, проводити з ними більше часу, ходити в кіно, театр, культурно розвиватися".

Марина Кінах: Оскільки у нас 5 дівчаток у сім'ї, мені б хотілося ще хлопчиків

"Адже життя так швидкоплинне, треба поспішати жити. Наприклад, коли я телефоную пізно ввечері дочкам, а вони ще на роботі, я завжди кажу: "Йдіть додому, головне - це сім'я, а не робота!" - впевнена жінка.

Однак своє дозвілля Марина Кінах присвячує не лише сім‘ї, а й улюбленим заняттям.

"Я читаю всяку мемуарну літературу, довідники та енциклопедії. Наприклад, "Сто славетних людей", "Відкриття Гіннеса", тощо. Поглинаю таку інформацію просто тоннами. Останнім часом подобаються історичні книги про Київську Русь та СРСР", - зізнається Марина Володимирівна.

А днями дружина регіонала подивилася фільм, який тепер радить усім.

 Дружина регіонала зачитується мемуарами та енциклопедіями

"Позавчора подивилася фільм, знятий Бондарчуком за сценарієм Авдотьї Смірнової "2 дні". Я просто в захваті! Вважаю, що його мають подивитися абсолютно всі. Там грають Федір Бондарчук і Ксенія Раппопорт, і чудово грають! Ще дуже сподобався фільм "Любов. Інструкція до застосування". "Висоцький" не сподобався, чесно скажу. Така славетна людина, і таку малу частину його життя показали. І так дивно показали", - зітхає вона.

Але хобі у жінки регіонала - "мабуть, це музика".

"...Обожнюю романси Тамари Гвердцителі та Ганни Герман, я й сама непогано граю на фортепіано і співаю. Це приносить ні з чим незрівняне задоволення", - запевняє вона.

Серед брендів Марина Кінах надає перевагу Escada та вітчизняній дизайнерці Айні Гассе.

Кінах подобається улюблена дизайнерка Юлії Тимошенко

А найбільше у світі, як запевняє вона, Кінах любить Поділ: "Стільки спогадів пов'язано з цим місцем, адже я там народилася і виросла", - пояснює вона.

Фото "Main People" та "Secret Service"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів