Чоловік Камалії: Хай буде гарна, але не дуже розумна

30 квітня 2012, 15:18

Ім’я Мохаммада Захура згадується у пресі переважно у контексті інформації про його дружину – співачку Камалію. Але бізнесмен не лише платить за примхи та кар’єру дружини, але й є спонсором багатьох медіа-проектів в Україні.

На перший погляд є дивним, що легковажна білявка Камалія змогла підкорити серце багатія Захура. Втім, чоловік зізнається, що віддає перевагу жіночій красі, а не розуму.

Про це Мохаммад розповів в інтерв’ю виданню "Публичные люди".

56-річний пакистанський бізнесмен відверто зізнається, що вони з дружиною дуже різні люди. Він – серйозний і спокійний, вона – бурхлива та весела.


"Ми зовсім не схожі. Я дуже серйозний - вона дуже весела. Я дуже спокійний - вона дуже бурхлива. Ви знаєте, коли дві людини однакові, їм нудно. Якщо мені більше хочеться перед телевізором сидіти і кіно дивитися, в цей час вона намагається мене вкусити і не дати мені телевізор дивитися. Люди мають бути абсолютно різні. Тоді щодня ви знаходите один в одному щось нове. Якщо ми однакові - це нудне життя. Я себе не можу терпіти, а ще її треба терпіти", - розповідає Захур.

Любителька песиків Камалія подобається Захуру бурхливою вдачею

Крім того, бізнесмен воліє, аби жінка була гарна та не надто розумна.

"Бажано, щоб була красива, але не дуже розумна. Щоб могла хоч трохи міркувати", - каже чоловік Камалії, чим лише підтверджує її ординарні розумові здібності.

Захур також додає, що з розумними жінками йому подобається розмовляти, а ось жити з ними нецікаво.

"Вони мене лякають", - зізнається бізнесмен.

Захура лякають розумні жінки

Захур, як справжній східний чоловік, не любить розкидатися грошима. Але для своєї дружини коштів не шкодує.

"Я - людина східна. Я хочу платити стільки, скільки це коштує. І жодної копійки більше. Я дуже не люблю, коли зі мною починають грати. Я не люблю конкурувати в чомусь, що завтра ще буде. Якщо якась унікальна річ, може бути, і так. А ось Камалії прохання, коли вона щось хоче, для неї я готовий і переплатити. Але не для себе", - ділиться Мохаммад.

Теща Захура (ліворуч), мабуть, дуже щаслива, що її донька окільцювала такого щедрого чоловіка

На запитання, чому він зацікавився сферою шоу-бізнесу та медіа, Захур відповідає наступне:

"Все, що я роблю, по-перше, цікаво мені, а по-друге, є перспективи, що я щось зароблю на цьому. І третє. Так склалося, що моя дружина теж перебуває в цьому сегменті, і тому виходить, ніби через неї я пішов у шоу-бізнес. Останній наш проект YUNA, по суті, єдиний музичний конкурс в Україні. Я одразу вийшов і сказав: Камалія тут не буде навіть номінуватися, тому що, як би чесно вона не отримала нагороду, всі будуть говорити, що судді хором їй віддали приз, тому що вона моя дружина".

Захур з двома найближчими жінками: матір'ю та дружиною

Нещодавно ходили чутки, що Захур виклав 6 мільйонів доларів за "дружбу" Камалії з російським поп-королем Філіпом Кіркоровим. Однак сам бізнесмен каже, що вже давно дружить зі співаком.

"З Філіпом Кіркоровим, можна вважати, у мене була дружба. Але, якщо я бачу, що людина дуже зайнята, я до нього не їду і його до себе не кличу. Адже він сто тисяч євро за концерт заробляє, а я його на вечерю запрошу. Нехай він заробляє собі. Якщо на якомусь концерті бачимося, то зустрічаємося як давні друзі", - зазначає чоловік Камалії.

На останок Захур поділився історією, яку він запам’ятав зі свого дитинства.

"Пам'ятаю один випадок, коли я був дитиною. Мій батько купував презервативи в магазині, не підозрюючи, що я вже достатньо підріс, щоб розуміти значення покупки. Він намагався сховати, але я побачив і почав ревнувати його до мами: ось він зараз піде і буде з нею спати. І якось мені це не подобалося. Ось ви запитуєте, що ти запам'ятав? Я пам'ятаю цей магазин, хоча було давно, пам'ятаю цю пачку", - згадує Мохаммад Захур.

Найяскравіший спогад з дитинства Захура - пачка презервативів

Нагадаємо, пакистанський бізнесмен живе в Україні з 19-ти років. Він має 2-х дорослих сина та дочку від попередніх стосунків.

Фото надані виданням "Публичные люди", фото "Экспресс-газеты" , "Main People" та "Комсомольской правды"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів