Ярославський любить розумних жінок з довгими ногами

31 травня 2012, 10:33

"Король Харкова" Олександр Ярославський любить, щоб у розумних жінок були довгі ноги, а коли хоче націлуватися – іде до "двох тюльпанів".

Про це харківський олігарх розповів в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

Ярославський поділився своїм баченням ідеальної жінки. Втім, всупереч очікуванням журналіста журналу, бізнесмен заявив, що любить розумних жінок.

"…Я їх обожнюю, але ще у них мають бути довгі ноги і гарне все інше", - заявив Ярославський.


Нагадаємо, 52-річний олігарх одружений із "2-ою віце-королевою Харкова-2006". Його дружина Марина, у дівоцтві Свентицька, молодша за Ярославського на 29 років.

А от якщо мова заходить про чоловіків, то тут ідеальним Ярославський називає успішного мужчину.

Ярославський любить ,коли в розумної жінки "довгі ноги і гарне все інше"

"Успішний, тільки успішний. Немає сенсу говорити про те, що в когось щось не виходить. Кожен повинен над собою працювати", - впевнений один із найбагатших людей України.

Одним словом, себе Ярославський .схоже, вважає саме ідеальним. Він успішний бізнесмен, сім‘янин, та ще й собою займається. І, схоже, старості олігарх не боїться.

"Треба собою займатися! Я не п'ю, не курю, тому весь час в тонусі - і це мене влаштовує. Вранці встав за будь-якої погоди - побігав, покачався, порастягувався. Краса!" – каже Ярославський.

Спорт у житті бізнесмена – річ невід‘ємна.

"Вранці десь півтори години і, коли відчуваю, що вже киплять мізки, займаюся годину, годину двадцять", - поділився він.

Чоловік міс Марини (дружина Ярославського, на фото) вважає себе ідеальним

А найкращим відпочинком Ярославський вважає зміну діяльності.

Нагадаємо, у Олександра є четверо дітей.

Від першого шлюбу у бізнесмена, як писали ЗМІ, є син Олександр 1993-го року народження і ще один 8-річний син.

Від молодої дружини Марини у Ярославського підростає 4-річний син Володимир та 2-річна дочка.

"Це особливе почуття - коли в тебе діти дев'ятнадцяти-, восьми-, чотирьох- і дворічного віку. Повний набір всього! Серйозні питання ми обговорюємо зі старшим, питання школи - із середнім, а коли мені хочеться націлувався, надихатися - у мене є два тюльпани", - ділиться Ярославський.

Ярославський з найменшим сином Вовою

А крім спілкування з дітьми та спорту Ярославський любить кудись махнути усією сім‘єю.

"Все просто: захотіли ми з родиною з'їздити кудись - сіли в літак і полетіли. Причому ми можемо це вирішити за чотири-п'ять годин", - каже він.

"Влітку люблю Туреччину. Люблю Європу - Париж, Лондон, Женева", - зізнався бізнесмен, який чомусь у цьому переліку не згадав жодної екзотичної країни.

"Напевно, я просто був обережним. В екзотичних країнах ти можеш опинитися у ситуації, коли від тебе нічого не залежить. От раніше я серйозно займався дайвінгом і літав у найбільш екзотичні місця, але з'явилися пірати, з ними уряди не можуть впоратися", - пояснив Ярославський.

На зауваження журналіста, що це чийсь крутий бізнес, можливо, саме цих урядів, олігарх відмахнувся:

"Якщо мене там шльопнуть, яка мені різниця, це чийсь бізнес чи ні?"

Олігарх із молодшими дітьми-тюльпанами

До слова, олігарх називає –себе релігійною людиною. А от, якби була можливість запитати про щось у Бога ще за життя, то Ярославський не знав би що спитати.

"Навіть не знаю... Скільки проживу, напевно, не питав би. А взагалі, я протягом дня багато раз звертаюся до Господа. Без Бога складно перемагати", - зауважив він.

Також Ярославський вважає себе веселою людиною.

"Ви ще не знаєте, який я веселий!" – каже мільярдер.

Цікаво, що хоча бізнесмен має цілий арсенал гаджетів і нових технологій, у машині він віддає перевагу старій кнопковій мобілці.

"Просто я в постійному русі, їду в машині, мені треба швидко набрати, а в Nokia кнопки опуклі та зручні. IPhone так не набереш. Потім знову ж таки, у піджаку є така кишенька, куди звичайний телефон кидаєш - і все. А новомодні не поміщаються", - пояснив він і додав, що усі гаджети в нього, тим не менш, є.

Схоже, за кермом Ярославський порушує не лише швидкісний режим...

Фото журналу "Публичные люди", а також стоп-кадри з відео польської телекомпанії TVP1, документальної стрічки "Король Харкова"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів