"Тричі красуня" Розинська: маю художній дар та пишу докторську

10 липня 2012, 16:10

Телеведуча Наталя Розинська, яка минулими вихідними мала повінчатися з майором Миколою Мельниченком, впевнена, що робить великий внесок у розвиток своєї країни.

Пишнотіла вегетаріанка з двома вищими освітами, переможниця трьох конкурсів краси та авторка трьох книг дала відповіді на запитання усіх охочих під час онлайн-інтерв’ю на "E-motion".

Розинська, яка подала в суд на спікера МВС, запевняє, що бореться за свої права заради країни та людей.

"Справа в тому, що те, що я роблю сьогодні у нашій країні, намагаюся з останніх сил боротися з нечесними представниками правоохоронної влади, це вже є великий внесок. Коли нас таких будуть тисячі, мільйони, то ми змінимо нашу країну", - щиро вірить Наталка.


Розіта, схоже, щиро вірить у результат своєї боротьби

"Можливо, я би і не пішла в цю боротьбу, але до мене підходять люди і кажуть, що вони за мене. Я перебувала у Європі, а сьогодні повернулася, їхала в таксі, і мене водій впізнав і сказав: "Наталко, ми тримаємо за вас кулаки! Хоч хтось в цій країні має поставити їх на місце". Тому я закликаю вас не критикувати, а просто брати і боротися разом", - розповіла білявка.

Як відомо, Розинська хвилюється за своє життя та навіть просила президента захистити її. Втім, їхати з країни вона не збирається.

"Я твердо хочу сказати, що я тут залишуся і доведу всі справи до кінця… Якщо я би хотіла отримати політичний притулок, я вже після одного побиття я би могла на це претендувати. Я не покину свою батьківщину, не покину громадян. Я покажу приклад іншим..." – наголосила Наталя.

Хтось із користувачів запитав Розинську, чим взагалі вона відома і що вона вміє робити.

"Я на сьогоднішній момент є автором 3 художніх книг. "Куба – forever" - книга про Кубу. За написання цієї книжки через попереднього посла Куби мені було вручено офіційний титул "Друг кубинського народу", - поділилася Розіта.

"Знавець мови" Наталка володіє "художнім даром"

"Друга моя книжка "В Сайгоне дождь" написана про В’єтнам, про історію маленької дівчинки, яка помирає від голоду, і я, як журналіст, намагаюся розібратися, чому так сталося", - сказала журналістка.

"І третя моя книга – "В обіймах Гангу, або Влада незворотнього". В плані є ще 15 проектів, в мене укладена угода на 15 книжок . Тож повідомляю, що художнім даром я володію", - зазначила письменниця.

Що ж до вінчання з Миколою Мельниченком, яке мало відбутися днями, то його не було.

"Микола не є моїм коханцем, він є моїм цивільним чоловіком. Більше того, тільки сьогодні я повернулася з Європи, ми подали офіційні заяви. Буде вінчання, яке буде узаконене як шлюб. Ми хочемо, щоб це сталося в один день в одному місці. Тому ця церемонія трошки відклалася", - зізналася Розинська.

Телеведуча неодноразово наголошувала, що вважає себе як гарною, так і розумною. До того ж, вона завжди робить акцент на двох своїх дипломах.

Вінчання з Мельниченком знову відклалося

"В мене на сьогоднішній день дві з половиною вищих освіти, як я жартую. Перша освіта – журналіст в Університеті імені Івана Франка у Львові. Друга освіта – Університет Шевченка, юридичний факультет, червоний диплом. Рік я провчилася на факультеті філософії, відділення політології", - розповіла Наталка.

Крім того, зараз невгамовна скандалістка навчається у Міжнародній кадровій академії і працює над науковою роботою. А восени захищатиме докторську дисертацію з правознавства.

Незабаром Розинська стане...доктором права

Що ж до зовнішності, то нею Розинська, вочевидь, задоволена.

"Жінка має завжди тримати інтригу. Можу тільки сказати, що я переможниця 3-х конкурсів краси. Зовнішність це прекрасно, але сучасна жінка повинна бути і красивою і розумною одночасно. Інакше в неї немає шансів досягнути успіхів. Я люблю гарні туфлі, гарні речі. Розмір ніжки в мене мініатюрний як для мого зросту", - зізналася ведуча.

"Мініатюрні" ніжки Розинської

"Я слідкую за своїм тілом так, як це робить кожна жінка. Я не докладаю якихось особливих зусиль. Мені батьки подарували, я думаю, достатньо гарну зовнішність. Я щодня пропливаю 600 метрів у відкритому басейні. Я можу 100 разів качати прес. Я 8 років не вживаю риби і м’яса. Я веду вегетаріанський спосіб життя. Вважаю, що це для мене корисно", - поділилася власним рецептом краси Розинська.

Наталія пропливає в день 600 метрів

І наостанок журналістка приголомшила зізнанням, що, якби не славнозвісний скандал із ДАІ, вона б, можливо, завагітніла.

"Я би, можливо, і зараз народила дитину. Але я 2-го травня зустріла "Кобру". В мене були зовсім інші плани на життя. Але я вірю в знаки. І думаю, це знак, що я повинна залишитися в Україні і робити те, що роблю", - підкреслила Розинська.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів