Данилко порівняв "мовний" закон з геями, а Власова відіслала до Біблії

5 липня 2012, 11:31

Після ухвалення "мовного" законопроекту 3-го липня, у країні, як відомо, розгорівся скандал. Опозиція та усі, хто проти цього закону вийшли на мітинг біля Українського дому.

А ось зіркам вітчизняного шоу-бізнесу, схоже, все одно, якою мовою розмовляти: суржиком, російською чи українською.

Так, наприклад, Андрій Данилко порівняв мовне питання з питанням нетрадиційної орієнтації. А Євгенія Власова вважає, що людям краще почитати Біблію, ніж ходити на якісь мітинги.

Думки декого з селебрітіз щодо мовної ситуації у країні оприлюднив "E-motion".


Шоумен Андрій Данилко, якого більше знають як Вірку Сердючку, зараз перебуває у санаторії і не стежить за подіями у столиці. Втім, артист однаково поважає як українську, так і російську мови.

"Загалом я добре ставлюся до російської мови, вона, звісно, має бути присутня. Але якщо в нас держава Україна, то державна мова має бути одна. Хоча якщо російська як друга - то чом би ні? Просто треба це добре продумати. Тим паче, що значна частина українців розмовляє все-таки російською мовою. І хоч би що там приймали - однаково розмовлятимуть так, як їм зручно", - вважає Андрій.

Данилко за обидві мови у країні

"От, наприклад, моя природна мова, ще з Полтави, - суржик. Я в побуті розмовляю суржиком, це для мене органічно", - каже Данилко.

"Кажучи загалом - я обожнюю і російську мову, і українську. Але все, що відбувається навколо них - це лише питання, щоб відволікти увагу від інших важливих проблем. Це як питання із приводу геїв і лесбіянок. Ну, живуть вони - і живуть собі, навіщо робити з цього таку проблему?" – зауважує Андрій.

Співачка Євгенія Власова, яка готова вбивати бездомних собак заради доньки, підтримує думку Данилка щодо двомовності українців. Але виконавиця не збирається йти на мітинги, бо має важливіші справи.

"У будь-якій ситуації на кшталт цієї треба зважати на історичні події. Поважати усіх людей і цінувати їх не за те, якою мовою вони розмовляють, а за справи й гарні вчинки. Але нашим людям чомусь тільки дай привід - аби лише сказати щось гидке про інших", - вважає співачка.

"Так, не може бути дві державні мови, але ж у нас завжди розмовляли не лише українською, а й російською. Моя дочка знає українську, я веду програму українською, хоча ми розмовляємо російською. І зневажати людину за те, що вона не розмовляє українською - це, мені здається, межує з фашизмом. Зрештою, яка різниця, якою мовою розмовляє маніяк, правда?" – висловлюється Женя.

Женя пропонує звернутися до історії

Співачка не проти двох державних мов, але мітингувати не збирається.

"Загалом, заради Бога, нехай буде російська, нехай буде українська. А от на якісь мітинги я не збираюся ходити, я займаюся своїми справами. І взагалі ніж займатися такими дурницями, краще б люди почитали Біблію", - радить Євгенія.

Крім того, на думку Власової, усі ці мітинги штучні.

"Взагалі мені здається, що всі ці бійки проплачені, акції куплені, а люди підставні. Бо політика - це ще крутіше, ніж шоу-бізнес", - підсумовує співачка.

Скандальна "великомучениця" Наталя Розинська перш ніж поділитися думками про "мовний" закон, почала жалітися.

"Почну з того, що усвідомлюю, що мене можуть вбити, тому що я дуже багато знаю про наших політиків. Я не хочу помирати, тому я звернулася до президента з проханням надати мені охорону. І прошу вас долучитися до того, щоб врятувати життя журналіста. Я так багато знаю про супервпливових політиків у цій країні, що мене легше вбити", - бідкалася Розіта.

Що ж до мовного питання, то журналістка впевнена: його має вирішувати народ на референдумі.

"Із приводу мовного питання скажу так: у нас є Конституція, тому як може Конституційна Асамблея, оце квазі-утворення, яке не має правового впливу, приймати рішення з питання мови? Таке рішення може приймати тільки народ України на референдумі", - заявила Розинська.

Наталка почала з себе, а закінчила народом

Білявка наголосила, що досконало розмовляє українською мовою, певно, як і англійською.

"Я патріот, я народилася у Львові, я досконало розмовляю українською мовою і тому заявляю, що російська мова як друга державна в Україні не пройде! Забери у людей мову – і в них не буде держави, це всім відомо. І якщо так піде й далі, то я гарантую, що через 3-5 років ніхто у світі і не згадає, що була така країна – Україна. Я хочу через вас звернутися до всіх українців – отямтеся!" – заявляє Наталка.

"Хочу заявити, що я особисто знаю, які наші депутати працюють на розвідку інших країн світу. Якщо я буду впевнена в тому, що захищена – я назву ці прізвища. Із 450 народних депутатів більша половина працює на розвідку інших країн. Їх потрібно вигнати і набрати молодих політиків! Бо наша країна у небезпеці", - заявила наречена майора Мельниченка.

Цікаво, що і про мітинги закохана у депутата Олега Ляшка телеведуча теж знає набагато більше, аніж усі прості громадяни.

"У мене є страшна інформація з моїх конфіденційних джерел – в Україні розробляється новий спецпідрозділ, який боротиметься проти громадян, котрі будуть виходити на мітинги. Тобто не буде мітингів! Білорусь просто відпочиває!" – зауважила Розинська.

На відміну від активістки Розіти, скрипалька Асія Ахат воліє залишатися осторонь усіх політичних проблем країни.

"Це політичний момент, а я вважаю себе людиною аполітичною. Але я людина, якій легше розмовляти російською, хоча з української в мене завжди були п'ятірки. У нас учора навіть виникла вдома дискусія з цього приводу. Деякі члени моєї сім’ї вважають, що українська мова ще надто тонка, тому її треба всіляко оберігати. А мені от добре й з російською, і з українською мовами", - поділилася Ахат

Ахат дискутує про мову лише вдома, бо вважає себе аполітичною

"Я не відчуваю у російській мові жодної загрози для себе. І взагалі вважаю, що це справа розумних чоловіків, які повинні ухвалювати правильні рішення", - додала артистка, але не уточнила, кого саме вона називає "розумними чоловіками".

Епатажна співачка Ольга Полякова взагалі не переймається ситуацією у країні та навіть жартує з цього приводу.

"Моя позиція з цього питання трохи іронічна. Одна мова добре, а дві - приємніше. Або навіть так: "один язык хорошо, а с двумя оргазм сильнее", - зазначила "суперблондинка".

Мабуть, лише Полякова жартує про мовну ситуацію у країні

Вона не боїться ненависті з боку націоналістів, бо "чхати на них хотіла".

"Ну, прийняли російську мову - і що, це погано? Я цю тему можу коментувати тільки в жартівливій манері", - резюмувала Полякова.

Фото "E-motion", стоп-кадр з відео "Tochka.net", фото "Live Story", фото "Сегодня", фото "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів