Як Подкопаєва й Окунська дітей у перший клас здавали

3 вересня 2012, 17:02

Минулої суботи, першого вересня чимало VIP-ів повели своїх нащадків до школи. Хто в перший клас, а хто вже далеко не у перший.

Гімнастка і телеведуча Лілія Подкопаєва цього року відправила до школи свого старшого сина Вадима. На святковій лінійці у суботу Ліля була зі своїм нинішнім чоловіком Віктором Костирком і обома дітлахами. А фотографією зі свята спортсменка, яка нині захоплюється йогою, похвалилася у Facebook.

"В перший клас, як в перший раз ;-)))... З Днем знань!!!" – написала екс-дружина Тимофія Нагорного на своїй сторінці.

Ліля Подкопаєва та її нинішній чоловік Віктор Костирко відвели дітей до школи
Вадимко пішов у перший клас, а його сестра Каролінка підтримувала

Так само першокласницею стала і донька депутата Сергія Власенка та тусовщиці Наталії Власенко Поліна. Світлини своїх дочок-школярок Полі та Марусі Наташа виклала у Facebook.


Зокрема, зі світлин видно, що, як і старша сестра, Поліна до школи ходитиме у брючному костюмі, а не в спідниці. А їхня мама у коментарях до фотографій поділилася, де брала наряд для своєї першоклашки.

Першоклашкою стала дочка захисника Юлії Тимошенко Поліна Власенко. На фото - разом зі старшою сестрою Марусею

"…Костюм купила у Метрограді і переробляла сама. Відпорола непотрібні деталі і змінила фурнітуру. Крій на хлопчика лягає на дівчаток у цьому віці ідеально. Черевики купила в Антошці. Їй самій дуже подобається :) Навіть чоловічий костюм не заважає їй залишатися дівчинкою :))", - написала колишня дружина баскетболіста Олександра Окунського.

"Порада тим, хто зважиться наслідувати прикладу: Костюм потрібно купувати на розмір менший, тоді він добре лягає і виглядає стильно", - по секрету дописала Наталя.

Наталя Власенко (а колись Окунська) сама переробляла молодшій доні шкільну форму

Цього ж року стала першокласницею і дочка баскетболіста Олександра Окунського та його нинішньої дружини Маріанни Влада. Мама дівчинки виклала світлини своєї школярки у Facebook.

"Наша Влада - ШКОЛЯРКА! Тепер ми будемо навчатися у ліцеї міжнародних відносин № 51", - повідомила Маріанна Окунська.

Цього ж року стала першокласницею і дочка баскетболіста Олександра Окунського та його дружини Маріанни Влада (правіше)

"На лінійці, коли наші милі першоклашки відпустили у небо повітряні кульки, я навіть просльозилася…" – зізналася жінка.

Під іншою світлиною Маріанна Окунська написала: "Владочка встигла й однокласника по голові погладити)), і братика з собою до класу прихопити :))".

Влада та Славік Окунські

А ще до школи пішла дочка колишнього подружжя Алана та Жанни Бадоєвих. Причому пішла із мамою та її новим коханим. Принаймні, так випливає з фото, які надійшли на адресу ТаблоID.

Як повідомляється, Жанна Бадоєва цього року відвела у 1-ий клас свою 7-річну дочку Лоліту. Дівчинку віддали вчитися у спеціалізовану київську школу № 57.

"У цій школі вчилися дуже багато моїх друзів, які досі про неї дуже добре відгукуються. Їхня оцінка стала для мене показовим чинником, і я вирішила, що донька має вчитися саме тут", - розповідає екс-дружина кліпмейкера Бадоєва.

Бадоєва відвела у перший клас дочку Лоліту разом з новим бойфрендом

До школи, за словами Жанни, вони готувалися ґрунтовно і заздалегідь. Ще у липні, на відпочинку в Америці, Лоліті купили шкільну форму, портфель, а навчальні приладдя докуповували вже в Києві.

У сукупній складності Бадоєва витратила на шкільні приготування майже тисячу доларів.

До речі, щоб за дочкою, завжди, був нагляд, телеведуча перевела до цієї ж школи свого старшого сина - 13-річного Бориса. Хлопчик цього року пішов у 9-ий клас.

Так само Жанна пообіцяла, що, як би не була завантажена на роботі, сама буде робити уроки з донькою і ходити на батьківські збори.

Жанна скупила дочку на тисячу баксів і пообіцяла сама робити з нею уроки і ходити на батьківські збори

1-го вересня відводила до школи сина і рестораторка Маргарита Січкар. Нащадок футболіста Владислава Ващука Віталік цього року вчитиметься вже у п‘ятому класі.

"Мій син пішов у 5 клас. І це все його однокласники. Ще одна дівчинка є… Хороше перше вересня, сонячне", написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook колишня дружина Ващука і виклала пару світлин з сином та його друзями у відкритий доступ.

Нащадок футболіста Владислава Ващука та Маргарити Січкар Віталік (другий праворуч) вчитиметься вже у п‘ятому класі
Однокласники

Фото з соцмереж, а також фото прес-служби Бадоєвої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів