У Кароль з'явився другий син й ідеальна свекруха

2 листопада 2012, 11:55

Співачка Тіна Кароль запевняє, що у шлюбі буває непросто, а ще в неї знайшлася друга дитина – син продюсера Євгена Огіра від попереднього шлюбу.

Про це артистка розповіла "Комсомольській правді в Україні".

За словами Кароль, їй у подружньому житті з Огіром буває непросто.

"Є й труднощі, і думки різні відвідують, як то: а може, ми набридли одне одному й інші. Такі думки приходили не раз, і ми вирішували, що, може, нам час розлучитися..." – зізнається Тіна.


"Адже сім'я - це дуже складно. Особливо непросто після народження дитини: у цей період жінка перебуває у дещо істеричному стані. Чоловікові до цього треба поставитися з розумінням", - веде далі вона.

Кароль інколи думає, що набридла своєму чоловікові

Своїй емоції, в тому числі негативні, співачка, за її словами, вихлюпує у музиці.

"...І потім я не даремно казала, коли стояла у церкві й вінчалася з Женею. Його і моя відданість родині скріплюють стосунки. Відомо, що починаєш цінувати людину тільки тоді, коли її втрачаєш. Ось я б не хотіла втратити Женю, адже він розуміє мене з півпогляду . –запевняє Кароль.

"Між нами досі є трепет, любов і ніжність. І хоча цей високосний рік видався для мене непростим, я змогла себе зібрати, щоб зараз ходити і посміхатися", - додає вона.

Нагадаємо, Тіна Кароль та Євген Огір побралися у 2008-му році, а 15-го червня того ж року парочка обвінчалася у Лаврі. Наразі подружжя виховує спільного сина Веніаміна, який народився 18-го листопада 2008-го року.

Але втрачати Огіра Тіна поки не збирається

Втім, як з‘ясувалося, Веня – не єдиний син Євгена Огіра.

"…Крім того, у Жені від минулого шлюбу є син - теж Женя, і Веня його називає братиком, вони часто грають один з одним, і в нашому новому будинку у дитячій будуть стояти два ліжка. Я вважаю, що у мене два сини, хоча офіційно – один", - заявляє Кароль.

При цьому, за словами Тіни, колишня дружина Огіра до такого режиму спілкування ставиться нормально.

"Нормально. Ми не спілкуємося, але я від найпершої миті розуміла, що діти ні в чому не винні і дорослі мають передусім захищати їхні інтереси", - каже Кароль.

Виявилося, що у сина співачки Веніаміна є ще й старший брат
У будинку Кароль стоятимуть два ліжка - для сина Огіра від попереднього шлюбу та для їхнього Вені

Окрім того, Тіна обмовилася, що в неї ідеальні взаємини із матір‘ю її чоловіка, зі свекрухою.

"У нас ідеальна форма стосунків: ми одна одну любимо, але не зідзвонюємося. Свекрусі я вдячна багато за що, особливо за те, що вона дбає про моє харчування: у нас в домі завжди здорові продукти - домашня курка, яйця, сир. Якби не вона - я б сиділа виключно на гречці та спортивному протеїні", - ділиться білявка.

А ще Тіна зізнається, що не вміє тішити коханого гарною білизною і більше схожа на бомжа.

"Я знаю, що багато жінок ходять в магазини і купують гарну білизну. Я в цьому сенсі погана дружина. Мені щоденного свята вистачає на сцені", - каже вона.

"У повсякденному житті я взагалі не користуюся косметикою, мені це не подобається. Одягаюся, наче бомж, гуляю по вулиці у дивному вигляді. Не тільки для того, щоб не впізнали, а й тому що у такому "бомж-стайл" простіше. Не треба тримати рівно спину, я можу човгати ногами", - сміється блондинка.

До слова, в одязі, на думку Кароль, вона взагалі може дозволити собі все що завгодно. А надто після того, як з‘явилася на публіці у костюмі, схожому на піжаму.

Кароль не приховує, що інколи одягається, наче бомж

"Нещодавно мене засуджували за те, що я вийшла у світ у піжамі. Взагалі-то це - дуже крутий костюм від Сeline. За ним шаленіють модниці у Парижі", - похвалилася Тіна.

"А потім, оскільки раз я вже надягла "піжаму", то зможу собі дозволити у майбутньому надіти що завгодно. Під забороною у мене всілякі мережива, рюші та стрази. Це висить у кожному магазині, і артист не може в цьому виходити на сцену", - впевнена вона.

Між тим, продюсер і чоловік Тіни, Євген Огір. Буває, критикує її за одяг.

"До речі, чоловік дуже часто критикує мене за одяг. І іноді я дослухаюся до його думки!" – сміється співачка.

У тому ж таки інтерв‘ю Кароль нагадала про одну зі специфічних умов свого райдеру та згадала, як співала під час військових дій у Багдаді.

Тож, свій технічний райдер виконавиця складним назвати не може.

"Але щоб виконали всі умови, треба про це говорити особисто організатору. Я прошу у гримерках завжди прибирати килими - найчастіше вони бувають дуже запорошеними, і це діє на голос. А мені відповідають: "Навіщо прибирати килим? Він же тут 40 років вже лежить!" А я кажу: "В то й річ!" Буває, ми всією командою його скачуємо (сміється), а потім миємо гримерку", - зізнається білявка.

Тіна: "...Оскільки раз я вже надягла "піжаму", то зможу собі дозволити у майбутньому надіти що завгодно"

Між тим, нещодавно Тіну Кароль звільнили з ансамблю пісні й танцю Збройних сил України за скороченням штатів. Нагадаємо, там вона була солісткою протягом 10 років.

"До речі, кілька років тому разом з оркестром я стала учасницею бойових дій: ми літали до Іраку і Косово з концертами. У Багдад ми прибули, коли у них була найбільш пікова військова обстановка. Усюди стріляли", - ділиться співачка спогадами.

"Ми прилетіли на українському літаку, потім нас пересадили у гелікоптер. На мене надягли каску, бронежилет. І ось лечу я у всьому цьому спорядженні, поруч - два снайпери, які в приціл дивляться на все підозріле навколо. Тобто якби почали по вертольоту стріляти - вони б почали відстрілюватися. Я на все це дивлюся круглими очима, бачу людей внизу і кричу снайперам: не стріляйте!" – згадує співачка.

"Що цікаво, страшно не було. Просто коли ти потрапляєш у незвичну для себе обстановку, то не усвідомлюєш, що відбувається, всю небезпеку оцінюєш вже потім. Але ми встигли виступити і побувати на площі Багдада, де Саддам Хусейн виголошував свої промови, заїхали на американську базу..." – додала вона.

Фото ТаблоID, Facebook Тіни Кароль та прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів