Повалій могла тричі народити, а розписалася з Ліхутою заради квартири

27 листопада 2012, 12:13

Обрана депутатом Верховної Ради 7-го скликання Таїсія Повалій, схоже, тричі робила аборт від свого продюсера Ігоря Ліхути. А розписалася з ним співачка заради житлової площі.

Про це, своє дитинство перший шлюб із Володимиром Повалієм та сурогатне материнство й онуків артистка розповіла в інтерв'ю виданню "Вокруг ТВ".

За словами Повалій, у її дитинстві будинку постійно звучали пісні.

"...Мама хотіла стати артисткою, але її батько не прийшов з війни, і троє дітей опинилися на бабусиній шиї. У них було і взуття на трьох, і одяг, тому вони по черзі ходили до школи. Виїхати зі свого села не те що в Київ - навіть у Білу Церкву, в найближче місто, було нереально. Тож мамина мрія не збулася, але вона співає досі", - починає розповідь Повалій.


Сама ж Тая з дитинства була впевнена, що стане співачкою. Вже у п'ять років казала, що обов'язково буде народною артисткою Радянського Союзу. Правда, вийшло стати лише народною артисткою України та Інгушетії.

За словами білявки, в дитинстві у неї були кучерики, а хлопці на неї заглядалися.

Таїсія Повалій у дитинстві носила кучері і мала комплекс від мами

"Хлопці звертали увагу, але в мене був комплекс маминого виховання: вона мені все життя навіювала, що найголовніше у житті - здобути освіту, чогось досягти, а вже потім закохатися. І обов'язково вийти заміж дівчинкою. Мені подобалися хлопці, але я весь час ховала почуття у себе, гасила закоханості", - запевняє Повалій.

Як каже Таїсія, скільки вона себе пам'ятає, "була" дорослим "дитям". А у 15 років вона поїхала до Києва вступати "в інститут музики після 8-го класу".

"...Мені треба було закінчити дві школи - музичну та загальноосвітню. Було божевільне навантаження. Жила в гуртожитку. Вся поринула у навчання. І тут мене відряджають у колгосп на помідори! У нас був хороший дівочий колектив. І, чесно кажучи, я навіть не пам'ятаю там хлопців", - каже вона.

Втім, саме у колгоспі Таїсія Гирявець зустріла свого майбутнього чоловіка Володимира Повалія.

"В один з вихідних попросили виступити перед місцевими сільськими мешканцями з концертом. Хто буде співати? Ну, звісно, Тая! Акомпаніатором моїм був уже дорослий чоловік Володимир Повалій (старший за мене на 6 років). Він уже відслужив в армії в Афганістані і працював викладачем в музичній школі по класу гітари", - згадує вона.

"Зустрілася з ним на репетиції, зайшла до нього в кімнату в гуртожитку (у мене з дівчатами був жахливий безлад), а тут живуть чотири хлопці, бачу – підлога помита, ліжка застелені, чистота і лад. Почали репетирувати, потім довго розмовляли і знайшли багато спільного у ставленні до життя, музики... Ми потоваришували", - каже співачка.

Як виявилося, школа, де викладав Повалій, перебувала у будівлі Таїного гуртожитку.

Тая Гирявець з батьками
Мама розповідала Таї, яким має бути чоловік

"Ми зустрілися ще раз випадково, і він почав заходити до мене на чай. Цілий рік у нас не було жодних стосунків, але відчувала, що мені з цією людиною цікаво. Він схожий на тих чоловіків, про яких мені розповідала мама", - визнає жінка.

У Володимирі Повалії Таїсія побачила всі необхідні, на мамину думку, якості: він не курив, не пив, не ображав жінку, був сім'янином і любив дітей

"А за рік, влітку, нас запросили друзі приїхати до них в Крим у відпустку. Поїхала, а там вже закохалася. Повертаючись, зателефонувала мамі і сказала, що виходжу заміж. У неї істерика: "Доцю, ти мені обіцяла, шо ти закінчиш консерваторію, тільки потім вийдеш заміж". Я у відповідь: "Мамо, свої слова забираю назад, я закохалася!", - згадує зірка.

Отак от майбутня депутатка Партії регіонів спершу дала матері слово, а тоді забрала його назад.

"...Вийшла заміж, народився Денис. У той час ніхто не планував - зараз повчимося, потім встанемо на ноги... Все вийшло само собою. Було весілля, а значить, чекайте немовляти. А якщо не народжувати (сміється) - значить щось не так", - пояснює Таїсія Повалій.

"Коли прийшла в сім'ю Володі, його батьки вже були на пенсії, і я для них стала маленькою дитиною, яку вони хотіли всьому навчити. Звісно, спершу нервувала, мені це не подобалося, але я поступлива, добра, могла поплакати в подушку у себе в кімнаті, але невісткою була слухняною. Все робила, як треба. Свекор навіть ставив мене за приклад дружині: "Ти вчися у Таї усього, вона чудова господиня!" – зі сміхом згадує співачка.

Перший чоловік співачки - Володимир Повалій

"А коли народила, батьки Володі просто помолодшали. У них з'явився сенс життя. Пам'ятаю, коли я з Денискою приїхала з лікарні у 1983-му році, лікарі просили за якимись новими правилами догляду за малюками не годувати сина після 12-ої години ночі", - каже зірка.

"І ось я прокидаюся, дивлюся, а мого Дениска у візочку немає. Виходжу в іншу кімнату, на годиннику – третя ночі, а свекруха сидить і годує мого синочка: "Як йому їсти не давати! Денискові рости треба!", - згадує слова свекрухи Повалій.

Тільки зараз, за словами співачки, вона зрозуміла, якою вдячною свекрам має бути за те, що змогла закінчити інститут.

"Я була спокійна за сина, знала, що він нагодований і не залишиться без уваги. Прожила в першому шлюбі 11 років..." – резюмує вона.

А свою зустріч зі своїм другим чоловіком, продюсером Ігорем Ліхутою, Повалій пам'ятає досі чудово. Каже, на зйомках "Блакитного вогника" її почув Ліхута і захотів познайомитися з нею як зі співачкою, мовляв, закохався у її голос.

"…На першій зустрічі Тая була надто стриманою, недоступною. Повторювала: "Секундочку, зачекайте..." Ну а потім все закрутилося. Скажімо так, Тая була дуже добре вихована, доки не зустрілася зі мною. І тут коней понесло..." – каже сам Ліхута, а Повалій додає: "Добре, що визнає, що зіпсував мене".

Таїсія закінчила навчання завдяки свекрам

За словами Ліхути, він домагався Таїсії довго - аж три місяці:

"Для мене - дуже довго: десь три місяці. Вона могла просто посміхнутися, але в цій усмішці було стільки чарівності..." – каже він.

Тут же Таїсія згадала, що Ігоря їй представили як "секс-символ Польщі". Нагадаємо, у Польщі Ліхута брав участь у конкурсі "Містер еротика і танці" і отримав друге місце.

"Я, як почула слова "еротика, стриптиз", зашарілася й розлютилася. Сказала, що рада знайомству, але зараз у мене зйомка, а потім - потяг. Я вже забула про нашу зустріч, коли мені телефонує Ігор і каже, що шукає солістку для роботи на поромі, що курсує між Швецією та Норвегією ", - розповідає вона.

Втім тоді Таїсія заявила Ліхуті, що на поромах не співає, а її "місце - на великій сцені".

"Ну а втретє Ігор зателефонував мені з діловою пропозицією, від якої я вже не змогла відмовитися. Знімали програму до 8-го Березня. Ми зустрілися під час запису пісні. Зізнаюся, стільки компліментів я не чула ніколи у житті. Я співаю, а він: "О, який голос, як ти заспівала!". Загалом, я зрозуміла, що хороша людина Ігор Ліхута (голосно сміється) - правду каже!" - заявляє Таїсія.

Видно, лестощами Ігор свою майбутню дружину і взяв.

Другий чоловік Повалій, Ігор Ліхута спершу розлютив її словами "еротика, стриптиз"

"Знаєте, мене в родині особливо не хвалили. Мама повторювала: "Знаю, ти можеш краще!" І в першому шлюбі мені завжди казали: "Навіщо тобі ці конкурси?! Підеш в дитячий садок або музичну школу працювати. Цих артистів повно вже! " А у мене все всередині горіло - так хотіла на сцену, відчувала, що можу, відчувала свій потенціал. Адже на сцені з шести років. І тут зустріла людину, яка захоплюється моїм голосом. Звичайно, я розтанула", - визнає Повалій.

На той момент Таїсії було 28 років і вона саме вирішила зав'язати з усіма фестивалями - каже, "не щастило мені". Але у 1993-му році Ліхута умовив її поїхати на конкурс імені Володимира Івасюка в Чернівцях. Там Повалій виграла і як переможець отримала 5000 доларів.

"Так зустріч з Ігорем стала доленосною", - говорить вона. Втім, і Ліхута, і Повалій на ту мить , як відомо, були одружені.

"Так, був дуже складний період. У Ігоря - другий шлюб (двоє дітей: від першої дружини - дочка, від другої - син), у мене теж була чудова сім'я..." - каже Повалій. Та все ж у Ліхуті співачка вперше знайшла потрібну їй підтримку.

"...Не потрібні мені були жодні слова кохання - я відчувала колосальну підтримку від Ігоря", - каже вона.

"...А найцікавіше, що ми разом з Ігорем вчилися в одному училищі з 80-го по 84-й рік. Але жодного разу не зустрілися. Ігор одружився на дівчині з диригентсько-хорового відділення (я була на першому курсі, а вона - на четвертому), а я вийшла заміж за гітариста. Доля!" – впевнена Повалій.

Але від Ліхути Таїсія отримала і підтримку за лаштунками, і тонну компліментів, на що і купилася

"Коли ми згадували це, я сказала Ігорю: "Ти, напевно, на ту мить був не готовий до мене. Треба було ще щось пройти і навчитися чомусь". Зустрілися б ми з ним тоді, може, у нас нічого б і не вийшло", - гадає собі співачка.

За словами Повалій, вони з Ліхутою разом вже 19 років і "приросли одне до одного, і дай Боже, щоб на все життя".

Але при цьому Таїсія зауважує: "Час такий складний зараз, дивишся по сторонах - розлучаються сім'ї, які, здавалося б, були дуже спаяні. Тож часто повторюю Ігореві: "Не кажи, що я в тебе остання, не зарікайся!" Передусім - щоб не наврочити. Всі ми ходимо під Богом і не знаємо, що на нас завтра чекає".

Хто в сім'ї головний Повалій не зізнається. Каже, вони з чоловіком періодично змінюються. А Ліхута на питання "хто господар у вашій родині" однозначно відповідає:

"Теща. Вона готує дуже смачно. Але якщо серйозно, у нас немає головного в сім'ї, всі працюють на результат. Як за радянських часів, у період війни, весь народ працював на перемогу, так і ми всі працюємо на перемогу, яка називається Таїсія Повалій".

Серед труднощів спільного життя Повалій згадує квартирне питання.

"Звичайно, ми знімали квартиру. Потім нам дали "однушку" готельного типу, але за короткий час ми отримали хорошу трикімнатну", - згадує співачка.

Власне, завдяки квартирі Ліхута з Повалій і розписалися.

Повалій одружила на собі Ліхуту, аби отримати трикімнатну квартиру

"До речі, ми б, може, і не розписалися в загсі, нам і так добре жилося. Але коли постало питання, яку квартиру я отримаю, мені сказали, що з однією дитиною дадуть дві кімнати. "А якщо з дитиною і з чоловіком?" - запитала я. "Тоді три", - почула у відповідь. Тож у нас вийшов фіктивний шлюб - я змусила Ігоря на собі одружуватися (сміється). Ми розписалися тоді похапцем. Мріємо повінчатися", - каже тепер Повалій.

"Ми пережили багато труднощів і в найскладніші часи бачили одне в одному надійних друзів, які ніколи не зрадять. Правда, я деколи згадую перші почуття, які зірвали нам дах, - ми не розуміли, що коїли", - зізнається Повалій.

А тепер співачка намагається бути напоготові.

"Тепер я побоююся подібних моментів, коли зриває дах. Тож завжди кажу: "Ігоре, жени від себе таке! Будь уважнішим, якщо хтось тебе захоче обкрутити, згадуй відразу ж мене! "Та й сама себе завжди контролюю", - каже вона.

Між іншим, пристрасті у цій сімейці вирували ще ті. Як зізналася Повалій, вона навіть тарілки пускала в хід.

"Пригадую, коли Ігор ходив провідувати своїх дітей, бісилася. Знаю, що він прийде в квартиру, дитина кинеться на шию, може, зі словами: "Тату, як я сумую, як хочу, щоб ти і мама були разом!". Мене це, звісно, виводило з себе, і я влаштовувала сцени вдома. Не знаю, мала я рацію чи ні. Але потім поведінкою, ласкою просила вибачення. До речі, я називаю його Бусічка, а він мене - Бусінка", - сміється блондинка, яка от-от стане біло-блакитною депутаткою ВР.

Майбутня депутатка ВР - жінка ревнива, може і посуд перебити

При цьому Повалій зізнається, що дуже ревнива.

"А Ігор про себе каже, що ні, хоча бачу іноді його реакцію: "Хто телефонував, а від кого смс?" Іноді я навіть сина Дениса прошу, щоб спеціально написав смс-ку, щоб подражнити чоловіка. Адже обов'язково поцікавиться, від кого", - хитрує Повалій.

За словами співачки, їхня з Ліхутою родина тримається на "трьох китах": "Перше, ми весь час разом, друге - нас оточує музика і хороші люди. І третє - у нас величезна мета, є куди йти. Тож ми мусимо бути разом, пліч-о-пліч, і рухатися вперед".

А запоруку хороших стосунків у сім'ї Тая формулює так: "Чоловік має почуватися лідером (сміється). Я - ідеальна дружина, хоча і лідер. Повсякчас кажу чоловікові: "Молодець, спасибі тобі, ти все правильно робиш!"

Ну і плюс Повалій без зайвої скромності вважає, що володіє мудрістю. Тим не менш, коли справа доходить до їжі, то у Таї, буває, зриває дах, хоча форму вона намагається підтримувати.

"Сцена, любов. Фразу Плісецької "Не жерти!" запам'ятала на все життя, але, на жаль, бувають зриви: їм і їм - не можу зупинитися", - зізнається зірка.

А ще співачка запевняє, що дуже хоче онуків.

"Онучку дуже хочу. Дивлюся, скільки гарних дівчат ходить, і думаю: чому мій Денис ніяк не одружиться? Не збагну молодь сьогодні, всі чекають на принца або на принцес. Денис - не розпещена дитина, живе небагато, а дівчата сьогодні хочуть все і відразу. Тому розумію, що складно йому знайти хорошу дівчину - таку, скажімо, якою була колись я", - сміється вона.

Нині артистка мріє про онучку від свого сина Дениса

Сама ж повторно стати матір'ю Повалій вже не збирається. І сурогатне материнство відкидає.

"Почуття власності у мене настільки розвинене, що уявити собі не можу, що мою дитину буде носити чужа жінка. Ні, звісно, я буду любити цього малюка потім, але у мене будуть страшні ревнощі до чужої жінки", - впевнена вона.

"А ще я переживаю за те, що чоловік у цей момент буде розуміти, що не я ношу нашу дитину. Адже вагітність - це той період, який зближує людей, робить їх щасливими. Малюк ще всередині, а сім'я розуміє, що скоро поповниться ще одним членом. Ці дев'ять місяців важливі для подружжя", - каже Таїсія.

Та й, як каже Повалій, у них з Ліхутою і так троє дітей.

"Якщо у пари немає дітей - у них немає іншого виходу, окрім як звернутися до сурогатного материнства. А у нас з Ігорем троє на двох. Є й інша причина. Мама каже: "Пізні діти - ранні сироти". Ми з Ігорем розуміємо, що ми вже не молоді і треба бути відповідальним. Хто знає, може, в більш зрілому віці у тебе просто забракне часу і сил на виховання дитини", - міркує собі вона.

Та й, як зізнається Повалій, вона тричі мала змогу народити від Ігоря Ліхути. Втім, схоже, майбутня депутат Верховної Ради всі три рази зробила аборт.

"Все треба робити у свій час. Боженька нам з Ігорем давав дітей, але тоді ми ще жили на орендованій квартирі і не розуміли, що нас чекає. У нас могло бути троє... Але ми побоялися і згрішили... Тому я розумію, що нам вже потрібні онуки", - резюмує співачка.

Повалій: "Боженька нам з Ігорем давав дітей... У нас могло бути троє... Але ми побоялися і згрішили..."

Фото з сімейного архіву Таїсії Повалій та Ігоря Ліхути, з сайту "Вокруг ТВ", "Русское радио", "Гламурчіка" та стоп-кадр з відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів