Кароль розповіла про страшну хворобу чоловіка

Понеділок, 24 грудня 2012, 12:03

У Німеччині співачка Тіна Кароль розповіла про хворобу свого чоловіка Євгена Огіра і зізналася, що тепер бажає усім тільки здоров‘я.

Про це Тіна сказала на ярмарку під стінами Келнського собору телеведучій Катерині Осадчій у недільному ефірі програми "Світське життя".

"Мені здається, що сім‘я – це велика праця. Приходимо з роботи, починаємо гиркати одне на одного, а насправді… Ти розумієш, наскільки тобі важлива ця людина в якийсь такий момент, коли ти можеш її втратити…." – почала було розповідати про свою сім‘ю Тіна.

Як з‘ясувалося, 2012-ий рік став дуже важким для родини Тіни та її чоловіка-продюсера Євгена Огіра.

"Так, я пережила складний момент і в багатьох питаннях взагалі це був випробувальний такий термін – на мою психіку, випробувальний термін на мій характер, мою "закалку", "Чи не слабо?" – каже співачка.

Для Кароль 2012-ий рік став випробувальним для її характеру та психіки
"Ти розумієш, наскільки тобі важлива ця людина в якийсь такий момент, коли ти можеш її втратити"

Саме у 2012-му через хворобу, яку Кароль так і не назвала, її чоловік дуже швидко схуд. Огір, як кажуть, втратив майже 40 кілограмів, що дуже відбилося на його зовнішності.

"Я не можу всього сказати, але, напевно, цього року я точно зрозуміла, кого люблю, і зрозуміла, що таке втратити і більше ніколи не побачити… Це дуже складно. Коли ти розмовляєш з фотографією, бо іншого виходу немає… Я думаю, люди розуміють, про що я говорю…" – каже співачка.

"Раніше я не розуміла, що таке "Я тобі бажаю здоров‘я!" Ну що це означає? Зараз я реально знаю, це означає, і просто усім бажаю здоров‘я…" – додає вона.

З розмови Тіни з Осадчою також випливає, що у січні 2012-го Кароль була в лікарні з Євгеном. За словами зірки, вона і тоді підтримувала коханого, і робить це зараз.

"І підтримую досі… І хочу, щоб усі українці знали, що, що б вам там не казали… Ой, я не маю права так плакати чи щось казати… Що б там не казали, щоб ви знали, що є завжди вихід з ситуації, завжди!" - крізь сльози посміхається Кароль.

 У січні 2012-го Тіна була в лікарні - її чоловік Євген Огір серйозно захворів
 "Що б там не казали, щоб ви знали, що є завжди вихід з ситуації, завжди!"

Водночас на запитання телеведучої, чи зараз знайдено вихід для Євгена, Тіна відповіла:

"Я надіюся, я надіюся… Слава богу, зустрічаємо Новий рік разом".

При цьому співачка запевнила, що вона в розпач не впадала.

"Не було розпачу, тому що я собі сказала: Ти – "баба-огонь", давай!" І коли мені хтось дзвонив і ридав в трубку, я казала: "Так, жалійте себе без мене, будь ласка. Зібрались швиденько і більше мені або не дзвоните, або дзвоните у справах чи з усміхненою якоюсь інтонацією…" – згадує вона.

"Головне, щоб він (Євген) вірив в нас і самого себе. Найгірше – це зневіра…" – додає згодом Тіна.

А те, що хворобу чоловіка Кароль вдавалося приховувати рік, вона пояснила так:

"Знаєш… "коня на скаку остановит…" Я мала з цим боротися, бути усміхненою і не подати виду".

 "Не було розпачу, тому що я собі сказала: Ти – "баба-огонь", давай!"
"Знаєш… "коня на скаку остановит…" Я мала з цим боротися, бути усміхненою і не подати виду"

Також Кароль розповіла, що її чоловік сварить її лише за загублений паспорт.

"Він мене деколи сварить тільки за те, що я гублю паспорт, що я не встигаю на літак, і що я можу, навіть коли я не встигаю на літак, все одно стояти і фарбувати вії", - зі сміхом розповідає Тіна.

За словами співачки, вона двічі в житті губила паспорт у відповідальний момент. А ще зірка зазначила, що на гастролях її паспорт завжди при чоловікові.

"Я як рабиня в нього", - жартує Тіна.

"Я навіть гроші гублю. Ну, отака я людина! Я все гублю", – зізнається зірка.

"Якогось чудового дня я сіла за кермо, хотіла навчитися, і там собі щось замріялася і в‘їхала в іншу машину", - згадався Кароль випадок, після якого вона за кермо більше не сідає.

"Чоловік мене деколи сварить тільки за те, що я гублю паспорт, що я не встигаю на літак, і що я можу, навіть коли я не встигаю на літак, все одно стояти і фарбувати вії" 
"Я навіть гроші гублю. Ну, отака я людина! Я все гублю" 

А ще, за словами Кароль, Євген її , буває, ревнує.

"Він буде ревнувати і не скаже. Але я по ньому все бачу", - хитрує Кароль. При цьому зірка зізналася, що обов‘язково намагається давати чоловікові привід для ревнощів.

"Обов‘язково! Ну просто так себе поводжу, що йому треба підійти до мене і сказати: "Ти така в мене гарна!", щоб я розтанула", - посміхається вона.

А ще на Кьолнському ярмарку Кароль з Осдачою випили пару філіжанок глінтвейну та поїли німецьких сосисок, попри те, що Тіна сидить на білковій дієті. Як зізналася Тіна, востаннє вона їла сосиски дуже давно – "десь у гуртожитку".

"Ти знаєш, я зрозуміла, що я щось втрачаю, реально втрачаю, коли не їм такі сосиски з хлібом. Дівчата, геть дієту на новорічні свята!" – зізнається Тіна.

А вдома у зірки готують няні її сина, які приїжджають з Ізмаїла і живуть з сім‘єю Кароль. Дві няні працюють у них почергово.

Заразом співачка згадала і те, як у дитинстві колядувала в Івано-Франківсьску, аби їй вистачало на цукерки та жуйки.

"Я казала "Коляд-коляд-колядниця, файна з медом паляниця, а без меду не така, дайте, дядьку, п‘ятака!" і співала пісню "Нова радість стала, яка не бувала. Над вертепом звіздар ясна на весь світ засіяла", - співає артистка.

 У Кьолні Кароль вдарила по сосисках
"Ти знаєш, я зрозуміла, що я щось втрачаю, реально втрачаю, коли не їм такі сосиски з хлібом"
"Дівчата, геть дієту на новорічні свята!" 

Між іншим, Тіна запевнила, що свого сина Веніаміна виховує не так суворо, як її виховували батьки. Каже, мама й тато їй забороняли чи не все, і вона часто-густо отримувала ремінцем.

"Я ремінь добре відчувала, отримувала ремінь. Багато дуже разів. І маю з дитинства якісь такі образи. Але я вже сама мати і я вже їх зараз розумію трошки. Можливо, це мені допомогло зробити себе самій… Ремінь мені допоміг у самодисципліні, це однозначно…" – каже Тіна, маючи на увазі свою зібраність, коли у 14 років вона опинилася у столиці у гуртожитку.

А ще Кароль розповіла, як, коли вона знімала кліп на пісню "Ноченька", до неї приїхав батько і провів з нею серйозну розмову, сварив її. Після цього Кароль перемонтувала кліп і випустила більш цнотливу версію.

Навіть про діда-рибалку за глінтвейном Тіна розповіла.

"В мене дід був рибалка. Він завжди ловив рибу і я змалечку бачила великих сомів. Він клав їх у ванну. Він так любив риболовлю. Дід Андрій",- згадалося їй.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль знялася у новій фотосесії і розповіла, як її батьки готувалися до кінця світу.

Кароль з Осадчою випили пару філіжанок глінтвейну 
 Тіна побажала усім у Новому році здоров'я
 

Стоп-кадри з відео "Світського життя"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

У Кароль з'явився другий син й ідеальна свекруха

"У Жені від минулого шлюбу є син - теж Женя, і Веня його називає братиком, вони часто грають один з одним, і в нашому новому будинку у дитячій будуть стояти два ліжка. Я вважаю, що у мене два сини, хоча офіційно – один", - заявляє Кароль.
Фоторепортажі

На Кароль розлізлися трусики. ФОТО

Нове відео Кароль знімала на, як не дивно, україномовну пісню "Нiжно". Режисером відео став відомий кліпмейкер Алан Бадоєв. Причому зняв він кліп задарма
Останні матеріали
Більше матеріалів