Кароль розповіла про страшну хворобу чоловіка

24 грудня 2012, 12:03

У Німеччині співачка Тіна Кароль розповіла про хворобу свого чоловіка Євгена Огіра і зізналася, що тепер бажає усім тільки здоров‘я.

Про це Тіна сказала на ярмарку під стінами Келнського собору телеведучій Катерині Осадчій у недільному ефірі програми "Світське життя".

"Мені здається, що сім‘я – це велика праця. Приходимо з роботи, починаємо гиркати одне на одного, а насправді… Ти розумієш, наскільки тобі важлива ця людина в якийсь такий момент, коли ти можеш її втратити…." – почала було розповідати про свою сім‘ю Тіна.

Як з‘ясувалося, 2012-ий рік став дуже важким для родини Тіни та її чоловіка-продюсера Євгена Огіра.


"Так, я пережила складний момент і в багатьох питаннях взагалі це був випробувальний такий термін – на мою психіку, випробувальний термін на мій характер, мою "закалку", "Чи не слабо?" – каже співачка.

Для Кароль 2012-ий рік став випробувальним для її характеру та психіки
"Ти розумієш, наскільки тобі важлива ця людина в якийсь такий момент, коли ти можеш її втратити"

Саме у 2012-му через хворобу, яку Кароль так і не назвала, її чоловік дуже швидко схуд. Огір, як кажуть, втратив майже 40 кілограмів, що дуже відбилося на його зовнішності.

"Я не можу всього сказати, але, напевно, цього року я точно зрозуміла, кого люблю, і зрозуміла, що таке втратити і більше ніколи не побачити… Це дуже складно. Коли ти розмовляєш з фотографією, бо іншого виходу немає… Я думаю, люди розуміють, про що я говорю…" – каже співачка.

"Раніше я не розуміла, що таке "Я тобі бажаю здоров‘я!" Ну що це означає? Зараз я реально знаю, це означає, і просто усім бажаю здоров‘я…" – додає вона.

З розмови Тіни з Осадчою також випливає, що у січні 2012-го Кароль була в лікарні з Євгеном. За словами зірки, вона і тоді підтримувала коханого, і робить це зараз.

"І підтримую досі… І хочу, щоб усі українці знали, що, що б вам там не казали… Ой, я не маю права так плакати чи щось казати… Що б там не казали, щоб ви знали, що є завжди вихід з ситуації, завжди!" - крізь сльози посміхається Кароль.

У січні 2012-го Тіна була в лікарні - її чоловік Євген Огір серйозно захворів
"Що б там не казали, щоб ви знали, що є завжди вихід з ситуації, завжди!"

Водночас на запитання телеведучої, чи зараз знайдено вихід для Євгена, Тіна відповіла:

"Я надіюся, я надіюся… Слава богу, зустрічаємо Новий рік разом".

При цьому співачка запевнила, що вона в розпач не впадала.

"Не було розпачу, тому що я собі сказала: Ти – "баба-огонь", давай!" І коли мені хтось дзвонив і ридав в трубку, я казала: "Так, жалійте себе без мене, будь ласка. Зібрались швиденько і більше мені або не дзвоните, або дзвоните у справах чи з усміхненою якоюсь інтонацією…" – згадує вона.

"Головне, щоб він (Євген) вірив в нас і самого себе. Найгірше – це зневіра…" – додає згодом Тіна.

А те, що хворобу чоловіка Кароль вдавалося приховувати рік, вона пояснила так:

"Знаєш… "коня на скаку остановит…" Я мала з цим боротися, бути усміхненою і не подати виду".

"Не було розпачу, тому що я собі сказала: Ти – "баба-огонь", давай!"
"Знаєш… "коня на скаку остановит…" Я мала з цим боротися, бути усміхненою і не подати виду"

Також Кароль розповіла, що її чоловік сварить її лише за загублений паспорт.

"Він мене деколи сварить тільки за те, що я гублю паспорт, що я не встигаю на літак, і що я можу, навіть коли я не встигаю на літак, все одно стояти і фарбувати вії", - зі сміхом розповідає Тіна.

За словами співачки, вона двічі в житті губила паспорт у відповідальний момент. А ще зірка зазначила, що на гастролях її паспорт завжди при чоловікові.

"Я як рабиня в нього", - жартує Тіна.

"Я навіть гроші гублю. Ну, отака я людина! Я все гублю", – зізнається зірка.

"Якогось чудового дня я сіла за кермо, хотіла навчитися, і там собі щось замріялася і в‘їхала в іншу машину", - згадався Кароль випадок, після якого вона за кермо більше не сідає.

"Чоловік мене деколи сварить тільки за те, що я гублю паспорт, що я не встигаю на літак, і що я можу, навіть коли я не встигаю на літак, все одно стояти і фарбувати вії"
"Я навіть гроші гублю. Ну, отака я людина! Я все гублю"

А ще, за словами Кароль, Євген її , буває, ревнує.

"Він буде ревнувати і не скаже. Але я по ньому все бачу", - хитрує Кароль. При цьому зірка зізналася, що обов‘язково намагається давати чоловікові привід для ревнощів.

"Обов‘язково! Ну просто так себе поводжу, що йому треба підійти до мене і сказати: "Ти така в мене гарна!", щоб я розтанула", - посміхається вона.

А ще на Кьолнському ярмарку Кароль з Осдачою випили пару філіжанок глінтвейну та поїли німецьких сосисок, попри те, що Тіна сидить на білковій дієті. Як зізналася Тіна, востаннє вона їла сосиски дуже давно – "десь у гуртожитку".

"Ти знаєш, я зрозуміла, що я щось втрачаю, реально втрачаю, коли не їм такі сосиски з хлібом. Дівчата, геть дієту на новорічні свята!" – зізнається Тіна.

А вдома у зірки готують няні її сина, які приїжджають з Ізмаїла і живуть з сім‘єю Кароль. Дві няні працюють у них почергово.

Заразом співачка згадала і те, як у дитинстві колядувала в Івано-Франківсьску, аби їй вистачало на цукерки та жуйки.

"Я казала "Коляд-коляд-колядниця, файна з медом паляниця, а без меду не така, дайте, дядьку, п‘ятака!" і співала пісню "Нова радість стала, яка не бувала. Над вертепом звіздар ясна на весь світ засіяла", - співає артистка.

У Кьолні Кароль вдарила по сосисках
"Ти знаєш, я зрозуміла, що я щось втрачаю, реально втрачаю, коли не їм такі сосиски з хлібом"
"Дівчата, геть дієту на новорічні свята!"

Між іншим, Тіна запевнила, що свого сина Веніаміна виховує не так суворо, як її виховували батьки. Каже, мама й тато їй забороняли чи не все, і вона часто-густо отримувала ремінцем.

"Я ремінь добре відчувала, отримувала ремінь. Багато дуже разів. І маю з дитинства якісь такі образи. Але я вже сама мати і я вже їх зараз розумію трошки. Можливо, це мені допомогло зробити себе самій… Ремінь мені допоміг у самодисципліні, це однозначно…" – каже Тіна, маючи на увазі свою зібраність, коли у 14 років вона опинилася у столиці у гуртожитку.

А ще Кароль розповіла, як, коли вона знімала кліп на пісню "Ноченька", до неї приїхав батько і провів з нею серйозну розмову, сварив її. Після цього Кароль перемонтувала кліп і випустила більш цнотливу версію.

Навіть про діда-рибалку за глінтвейном Тіна розповіла.

"В мене дід був рибалка. Він завжди ловив рибу і я змалечку бачила великих сомів. Він клав їх у ванну. Він так любив риболовлю. Дід Андрій",- згадалося їй.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль знялася у новій фотосесії і розповіла, як її батьки готувалися до кінця світу.

Кароль з Осадчою випили пару філіжанок глінтвейну
Тіна побажала усім у Новому році здоров'я

Стоп-кадри з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів