Жінку Франчука підозрювали у "роботі" в лазні

Четвер, 27 грудня 2012, 15:12

Колишня дружина бізнесмена Ігоря Франчука Тетяна через кілька років після розлучення вирішила ще раз розповісти свою з ним історію.

В результаті спливло те, що колишній зять Кучми проводив переговори в лазні, а саму Тетяну у тій самій лазні якось, судячи з її слів, прийняли ледь не за дівчинку за викликом, хоча й, може, просто за масажистку.

Окрім того, жіночка зізналася у вкрай неетичній поведінці – вона читала особисту переписку колишнього чоловіка. Принаймні Тетяна знає її зміст.

Про це йдеться в інтерв‘ю, яке Тетяна Франчук, мати двох синів Ігоря Франчука, дала журналу "Публичные люди".

Передусім Тетяні згадалося, що зі своєю попередньою дружиною, дочкою екс-президента Кучми Оленою, Ігор Франчук розійшовся буцімто через жінок..

"Спершу я не знала нічого. І не намагалася дізнатися. Але коли починаєш жити з людиною, в будь-якому разі потрапляєш у якесь коло спілкування. Земля чутками повниться. І від друзів чула, що Ігор - великий шанувальник жінок, дуже аморально поводився у цьому плані. Власне, через це його колишній шлюб і зруйнувався", - каже друга дружина Франчука.

Врешті-решт, за словами Тетяни, вона в очі спитала Ігоря. Чому він розлучився.

"Це був початковий етап наших стосунків, другий місяць спільного життя. Він сказав, що вони були молоді, і він дійсно був любителем жінок... Нічого, взагалі-то, не приховував. Я подумала, що зі мною так не буде. Я зможу, я інакше все побудую, ця людина буде мене кохати, буде мені вірною. Не чекала, що зі мною повториться та сама історія", - веде далі брюнетка.

Подружка Влади Литовченко-Прокаєвої Тетяна, у дівоцтві Лапіна, вірила, що в неї з Ігорем Франчуком буде зовсім не так, як у нього із Оленою Кучмою 

Як відомо, спершу Ігор Франчук і Тетяна, у дівоцтві Лапіна, жили у цивільному шлюбі.

"Так, і коли я була вагітна, він мені освідчився. Враховуючи складну вагітність, ми розписалися, коли першій дитині було півтора місяці", - згадує вона.

При цьому батьки жіночки, за її словами, не надто радісно сприйняли нового зятя.

"Хоч мама з батьком не живуть разом, але мама поставилася до мого вибору скептично. Мама - співробітник Центрального інституту цукрової промисловості, у неї теж була якась інформація про Ігоря і його батька", - пояснює Тетяна.

"…Казала: не поспішай, можливо, варто почекати з рішенням, ти молода, а він розпещений, розлучений, навіщо тобі це треба? Вона спілкувалася з ним, особливого негативу не було..." – каже Франчук.

До слова, вагітність у взаєминах Франчука і Лапіної зіграла чи не вирішальну роль.

"Вагітність була не те щоб неплановою - я хотіла дітей, але якби я не завагітніла, не знаю, як склалися б ці стосунки", - згадує вона.

За словами жінки, її батькові Ігор також не сподобався. Він був упевнений, що з Франчуком його дочка буде нещасною. Але ж Тетяна, за її словами, була закохана.

Із Тетяною Ігор Франчук одружився лише після того, як вона народила йому першого сина 

"…Феєрверк під зірками, він мені закрутив голову. Це було кохання або закоханість - складно зараз сказати. Звісно, я відчувала вогонь - це однозначно. Але мене бентежив його спосіб життя. Перші два роки, коли він йшов на ніч і казав, що у них в лазні переговори, а лазня поруч з офісом, я вірила, що він ішов на переговори", - ділиться спогадами екс-дружина Ігоря Франчука.

Причому, за її словами, по ночі "ходив до лазні" Ігор чи не постійно.

"Він і не переставав. Він же бізнесмен. Ігор представив мене друзям, їхнім дружинам, ввів у своє коло не як коханку, а як кохану жінку", - пишається вона.

А те, що перемовини велися в лазні й уночі, за словами Тетяни, вона спершу сприймала за чисту монету.

"Ви знаєте, мені було 20 років, я ніколи не зустрічалася з бізнесменами, тому не підозрювала про що-небудь. Він розповідав, які у них серйозні, глобальні питання. І якийсь час я вірила. Потім все це почало здаватися дивним, ненормальним", - запевняє жінка.

А сумніви вперше здолали Тетяну, як вона стверджує, "коли у мене був дуже великий живіт". Після того як Франчук із іншими дамами, схоже, переплутати з дівчатами за викликом...

"Наші чоловіки запросили нас у лазню до себе, а самі кудись полетіли. Коли ми приїхали, нас зустріли охоронці на вході і запитали: "Ви на роботу?" А я взагалі з животом! Кажу: "На яку роботу?" Вони: "Сьогодні хлопців немає". Тоді я вже щось почала розуміти, але що могла зробити? Просто прийняла для себе рішення, що повинна народити здорову дитину, а потім думати далі, що робити", - ділиться Тетяна.

"Наші чоловіки запросили нас у лазню до себе, а самі кудись полетіли. Коли ми приїхали, нас зустріли охоронці на вході і запитали: "Ви на роботу?" А я взагалі з животом! Кажу: "На яку роботу?" Вони: "Сьогодні хлопців немає"... 

Втім, жіночка не лише народила від Ігоря, а й розписалася із ним.

"Я народила, ми розписалися. У мене є така риса - нерішучість. Думки, звісно, зріли. Але після народження старшого все якось владналося, Ігор почав приходити вчасно. Цілих два роки", - згадує вона.

"А потім ми з ним кудись поїхали, і там я знову завагітніла. Він став на коліна, клявся, божився, що я жінка його мрії, він без мене не проживе жодного дня і все погане в минулому. Я знову повірила і вирішила народжувати. Незважаючи ні на що, не шкодую про це, тому що у мене є двійко чудових синів", - каже вона тепер.

Як відомо, разом подружжя Франчуків прожило трохи більше 10 років.

"Коли народився другий син Ярослав, мені здалося, що нас чекає спокійне сімейне життя. Але, як виявилося, я жорстоко помилилася. Ігор поводився як і раніше, просто намагався мене не травмувати. А потім почався взагалі жах, після чого я прийняла рішення піти. Але він мене весь час зупиняв, маніпулюючи дітьми", - стверджує Тетяна.

"У мого колишнього чоловіка є унікальна властивість - він може бути дуже переконливим і пристрасним, коли йому потрібно залучити людей на свій бік. Йому вдавалося довго утримувати мене жалісливими історіями і клятвами. І чотири роки він примудрявся створювати враження, що все у нас добре", - веде вона далі.

"А потім його зняли з роботи (закінчився контракт у "Чорноморнафтогазі"). Я до того часу вже подорослішала, зрозуміла, що таке світ політики і наскільки це все сумно... І почалося жахіття: жінки, жінки, жінки... Більше того, він припинив від мене що-небудь приховувати, навпаки, навіть розповідав про свої пригоди. Одного разу я сказала: "Я з тобою жити не буду". Відтоді ми жили хоч і під одним дахом, але вже не як чоловік і дружина", - розповідає екс-дружина Франчука.

Тетяна нарікає на надмірну любов Ігоря Франчука до жінок. Мовляв, для нього ходити на сторону - це норма 

На уточнююче ж запитання, чи інтимні стосунки з Ігорем були першими у її житті, Франчук відповіла не зовсім прямо. Так, жінка замість терміну "інтимні стосунки" вжила слова "серйозні стосунки":

"Так, це були мої перші серйозні стосунки з дорослим чоловіком, який багато чого для мене відкрив. З мого боку це було кохання. Але після всього я сказала, що жити з ним не хочу і не буду. Однак він не давав мені можливості піти остаточно. Та й що тепер приховувати - тоді я все ще в душі продовжувала його кохати, незважаючи на біль, який він мені заподіяв".

Таня також не оминула нагоди назвати Ігоря Франчука жадібним. Та й шлюбного контракту вони не підписували. Каже, що їй "здавалося, що Ігор хороший, він мене любить, все у нас буде чудово - і це назавжди".

При цьому Франчук запевнила, що про те, якими бувають олігархи, вона начувана не була.

"Ні, у 20 років я про це не знала. Я закінчила факультет іноземних мов, де спілкувалася у студентському середовищі, вдень підробляла у компанії "Укртехноінформ" менеджером, а ввечері - як модель. Що я могла знати про вдачу олігархів?!" – каже Тетяна.

 Тетяна з синами Сашком та Ярославом

Врешті-решт Франчуки вирішили розлучитися. Та при розлученні, за словами жінки, їм із Франчуком не вдалося домовитися стосовно питання спільно нажитого у шлюбі майна.

"Ми не домовилися. Він сказав, що буде квартира, де діти прописані, а все інше він забирає собі. І якщо я щось буду ділити, він мені "влаштує"... Я відповіла, що мені нічого не треба. Він не захотів ділитися: у нас були спільно збудовані будинки у Криму та у Києві, спільно нажите майно у шлюбі. Я підписала мирову, щоб швидше закрити це питання, мені не хотілося його бачити", - заявляє вона.

За словами Тетяни, коли розпався перший шлюб Ігоря Франчука, дочка Леоніда Кучми не стала перейматися майновим питанням.

"Наскільки мені відома його історія з Оленою Леонідівною, то, коли постало питання про розлучення, почався якийсь матеріальний поділ з його боку. Олена Леонідівна не стала "пиляти" майно - просто пішла до себе, до батьків", - каже вона.

"Він мене запитав якось: "Чого тобі бракувало? Я давав тобі все!" Я пояснила, що мене не влаштовував його спосіб життя. Він був вражений: "Таню, так же усі живуть!" Він щиро впевнений, що для його кола нескінченні й безладні зв'язки на стороні - норма. А я, на його думку, "як справжня жінка", мала його зустрічати і мало не мити ноги, адже він чоловік і може собі дозволити все, що хоче", - стверджує Тетяна Франчук.

Таня Франчук підписала мирову угоду, хоча по майну з екс-чоловіком так і не дійшла згоди 

При цьому Тетяна наголосила, що їхніми синами – Сашком та Ярославом - завжди займалася вона та її мати, але не їхній батько.

"Дітьми завжди займалися я і моя мама, яка жила разом з нами. Ігор робив тільки те, що вважав за потрібне. Він міг пограти з хлопчиками, але системно їхнім вихованням ніколи не займався", - запевнила вона.

Висловилася Тетяна Франчук і на рахунок третьої, цивільної, дружини Ігоря Франчука, Юлії Польської. Її галеристка називає зневажливо "цією дамою".

"Він у цивільному шлюбі з цією дамою, сказав, що не хоче з нею одружитися. Більше того, у них народилися вже двоє дітей", - продемонструвала вона свою обізнаність.

А ще Тетяна Франчук зізналася, що ознайомилася із особистою перепискою колишнього чоловіка.

"Так вийшло, що він закачував нашому синові програму в айфон і випадково закачав всю особисту переписку - і з цивільною дружиною , і не лише. Там було багато "цікавого", - стверджує вона.

Наразі ж суди між Ігорем та Тетяною Франчуками не припиняються. Колишнє подружжя досі свариться через снів, яких "поділило навпіл". Старший син Сашко живе з матір‘ю, а молодший Ярослав – із батьком і його новою сім‘єю.

 Франчук зізналася, що ознайомилася з особистою перепискою екс-чоловіка із його цивільною дружиною, і не лише

"Хлопчики не бачаться і не спілкуються. Жахливо переживають і не знають, що їм робити. Тож я подала позов до суду, і у травні нинішнього року рішенням Голосіївського суду міста Києва мій позов було задоволено. У ньому йдеться про повернення мені мого молодшого сина. Але станом на сьогоднішній день колишній чоловік рішення суду не виконав. Схоже, і не збирається, адже нікого і нічого не боїться і ні з ким не рахується", - каже вона.

При цьому Тетяна боїться, що Ігор Франчук у суді використає свої зв‘язки.

"Земля чутками повниться. Ігор просив підтримки в адмінресурсу, у нього є знайомі в судах. Він каже, що це питання вже закрив", - каже вона.

"Він блефує. Каже про мене: вона погана, вона знущається, змушує дітей вчитися. Вони живуть на віллі - вона їх розбещує, показує дорогу життя. У нього ось такі мотиви. У молодшого дитини слабкі судини і іноді йде кров з носа. Це не хвороба, не гемофілія, просто така особливість організму. Він і це використовує: вона доводить дитину так, що у неї йде кров з носа!" – обурюється жінка.

До слова, зі своїм нинішнім чоловіком Мануелем Алвесом Тетяна Франчук вже уклала шлюбну угоду.

Фото журналу "Публичные люди"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Франчук просить врятувати сина від екс-чоловіка та свекра

До розбірок Франчуків долучилася інша сканадальна фамілія. Так, перша дружина баскетболіста Окунського Наталія стала на сторону Ігоря Франчука, а нинішня його дружина Маріанна Окунська – вболіває за Тетяну Франчук.
Скандал

Франчуки зчепилися за сина. ВІДЕО

"Сьогодні я нарешті вмовив Таню, щоб дітки зустрілися.. через 5 хв прийшло 20 співробітників Голосіївського РВВС і почали віднімати Ярослава. Яся був чоловіком і тримався…" – написав Ігор Франчук на своїй сторінці у соцмережі Facebook у п‘ятницю
Фокус

Франчук просить Януковича допомогти з екс-дружиною

Ігор Франчук: "Вельмишановний Вікторе Федоровичу, Я батько двох малолітніх синів 10-ти і 12-ти років, вимушений звернутися до Вас як гаранта конституційних прав моїх дітей від свавілля судової та адміністративної системи"
Останні матеріали
Більше матеріалів