Жінку Франчука підозрювали у "роботі" в лазні

27 грудня 2012, 15:12

Колишня дружина бізнесмена Ігоря Франчука Тетяна через кілька років після розлучення вирішила ще раз розповісти свою з ним історію.

В результаті спливло те, що колишній зять Кучми проводив переговори в лазні, а саму Тетяну у тій самій лазні якось, судячи з її слів, прийняли ледь не за дівчинку за викликом, хоча й, може, просто за масажистку.

Окрім того, жіночка зізналася у вкрай неетичній поведінці – вона читала особисту переписку колишнього чоловіка. Принаймні Тетяна знає її зміст.

Про це йдеться в інтерв‘ю, яке Тетяна Франчук, мати двох синів Ігоря Франчука, дала журналу "Публичные люди".


Передусім Тетяні згадалося, що зі своєю попередньою дружиною, дочкою екс-президента Кучми Оленою, Ігор Франчук розійшовся буцімто через жінок..

"Спершу я не знала нічого. І не намагалася дізнатися. Але коли починаєш жити з людиною, в будь-якому разі потрапляєш у якесь коло спілкування. Земля чутками повниться. І від друзів чула, що Ігор - великий шанувальник жінок, дуже аморально поводився у цьому плані. Власне, через це його колишній шлюб і зруйнувався", - каже друга дружина Франчука.

Врешті-решт, за словами Тетяни, вона в очі спитала Ігоря. Чому він розлучився.

"Це був початковий етап наших стосунків, другий місяць спільного життя. Він сказав, що вони були молоді, і він дійсно був любителем жінок... Нічого, взагалі-то, не приховував. Я подумала, що зі мною так не буде. Я зможу, я інакше все побудую, ця людина буде мене кохати, буде мені вірною. Не чекала, що зі мною повториться та сама історія", - веде далі брюнетка.

Подружка Влади Литовченко-Прокаєвої Тетяна, у дівоцтві Лапіна, вірила, що в неї з Ігорем Франчуком буде зовсім не так, як у нього із Оленою Кучмою

Як відомо, спершу Ігор Франчук і Тетяна, у дівоцтві Лапіна, жили у цивільному шлюбі.

"Так, і коли я була вагітна, він мені освідчився. Враховуючи складну вагітність, ми розписалися, коли першій дитині було півтора місяці", - згадує вона.

При цьому батьки жіночки, за її словами, не надто радісно сприйняли нового зятя.

"Хоч мама з батьком не живуть разом, але мама поставилася до мого вибору скептично. Мама - співробітник Центрального інституту цукрової промисловості, у неї теж була якась інформація про Ігоря і його батька", - пояснює Тетяна.

"…Казала: не поспішай, можливо, варто почекати з рішенням, ти молода, а він розпещений, розлучений, навіщо тобі це треба? Вона спілкувалася з ним, особливого негативу не було..." – каже Франчук.

До слова, вагітність у взаєминах Франчука і Лапіної зіграла чи не вирішальну роль.

"Вагітність була не те щоб неплановою - я хотіла дітей, але якби я не завагітніла, не знаю, як склалися б ці стосунки", - згадує вона.

За словами жінки, її батькові Ігор також не сподобався. Він був упевнений, що з Франчуком його дочка буде нещасною. Але ж Тетяна, за її словами, була закохана.

Із Тетяною Ігор Франчук одружився лише після того, як вона народила йому першого сина

"…Феєрверк під зірками, він мені закрутив голову. Це було кохання або закоханість - складно зараз сказати. Звісно, я відчувала вогонь - це однозначно. Але мене бентежив його спосіб життя. Перші два роки, коли він йшов на ніч і казав, що у них в лазні переговори, а лазня поруч з офісом, я вірила, що він ішов на переговори", - ділиться спогадами екс-дружина Ігоря Франчука.

Причому, за її словами, по ночі "ходив до лазні" Ігор чи не постійно.

"Він і не переставав. Він же бізнесмен. Ігор представив мене друзям, їхнім дружинам, ввів у своє коло не як коханку, а як кохану жінку", - пишається вона.

А те, що перемовини велися в лазні й уночі, за словами Тетяни, вона спершу сприймала за чисту монету.

"Ви знаєте, мені було 20 років, я ніколи не зустрічалася з бізнесменами, тому не підозрювала про що-небудь. Він розповідав, які у них серйозні, глобальні питання. І якийсь час я вірила. Потім все це почало здаватися дивним, ненормальним", - запевняє жінка.

А сумніви вперше здолали Тетяну, як вона стверджує, "коли у мене був дуже великий живіт". Після того як Франчук із іншими дамами, схоже, переплутати з дівчатами за викликом...

"Наші чоловіки запросили нас у лазню до себе, а самі кудись полетіли. Коли ми приїхали, нас зустріли охоронці на вході і запитали: "Ви на роботу?" А я взагалі з животом! Кажу: "На яку роботу?" Вони: "Сьогодні хлопців немає". Тоді я вже щось почала розуміти, але що могла зробити? Просто прийняла для себе рішення, що повинна народити здорову дитину, а потім думати далі, що робити", - ділиться Тетяна.

"Наші чоловіки запросили нас у лазню до себе, а самі кудись полетіли. Коли ми приїхали, нас зустріли охоронці на вході і запитали: "Ви на роботу?" А я взагалі з животом! Кажу: "На яку роботу?" Вони: "Сьогодні хлопців немає"...

Втім, жіночка не лише народила від Ігоря, а й розписалася із ним.

"Я народила, ми розписалися. У мене є така риса - нерішучість. Думки, звісно, зріли. Але після народження старшого все якось владналося, Ігор почав приходити вчасно. Цілих два роки", - згадує вона.

"А потім ми з ним кудись поїхали, і там я знову завагітніла. Він став на коліна, клявся, божився, що я жінка його мрії, він без мене не проживе жодного дня і все погане в минулому. Я знову повірила і вирішила народжувати. Незважаючи ні на що, не шкодую про це, тому що у мене є двійко чудових синів", - каже вона тепер.

Як відомо, разом подружжя Франчуків прожило трохи більше 10 років.

"Коли народився другий син Ярослав, мені здалося, що нас чекає спокійне сімейне життя. Але, як виявилося, я жорстоко помилилася. Ігор поводився як і раніше, просто намагався мене не травмувати. А потім почався взагалі жах, після чого я прийняла рішення піти. Але він мене весь час зупиняв, маніпулюючи дітьми", - стверджує Тетяна.

"У мого колишнього чоловіка є унікальна властивість - він може бути дуже переконливим і пристрасним, коли йому потрібно залучити людей на свій бік. Йому вдавалося довго утримувати мене жалісливими історіями і клятвами. І чотири роки він примудрявся створювати враження, що все у нас добре", - веде вона далі.

"А потім його зняли з роботи (закінчився контракт у "Чорноморнафтогазі"). Я до того часу вже подорослішала, зрозуміла, що таке світ політики і наскільки це все сумно... І почалося жахіття: жінки, жінки, жінки... Більше того, він припинив від мене що-небудь приховувати, навпаки, навіть розповідав про свої пригоди. Одного разу я сказала: "Я з тобою жити не буду". Відтоді ми жили хоч і під одним дахом, але вже не як чоловік і дружина", - розповідає екс-дружина Франчука.

Тетяна нарікає на надмірну любов Ігоря Франчука до жінок. Мовляв, для нього ходити на сторону - це норма

На уточнююче ж запитання, чи інтимні стосунки з Ігорем були першими у її житті, Франчук відповіла не зовсім прямо. Так, жінка замість терміну "інтимні стосунки" вжила слова "серйозні стосунки":

"Так, це були мої перші серйозні стосунки з дорослим чоловіком, який багато чого для мене відкрив. З мого боку це було кохання. Але після всього я сказала, що жити з ним не хочу і не буду. Однак він не давав мені можливості піти остаточно. Та й що тепер приховувати - тоді я все ще в душі продовжувала його кохати, незважаючи на біль, який він мені заподіяв".

Таня також не оминула нагоди назвати Ігоря Франчука жадібним. Та й шлюбного контракту вони не підписували. Каже, що їй "здавалося, що Ігор хороший, він мене любить, все у нас буде чудово - і це назавжди".

При цьому Франчук запевнила, що про те, якими бувають олігархи, вона начувана не була.

"Ні, у 20 років я про це не знала. Я закінчила факультет іноземних мов, де спілкувалася у студентському середовищі, вдень підробляла у компанії "Укртехноінформ" менеджером, а ввечері - як модель. Що я могла знати про вдачу олігархів?!" – каже Тетяна.

Тетяна з синами Сашком та Ярославом

Врешті-решт Франчуки вирішили розлучитися. Та при розлученні, за словами жінки, їм із Франчуком не вдалося домовитися стосовно питання спільно нажитого у шлюбі майна.

"Ми не домовилися. Він сказав, що буде квартира, де діти прописані, а все інше він забирає собі. І якщо я щось буду ділити, він мені "влаштує"... Я відповіла, що мені нічого не треба. Він не захотів ділитися: у нас були спільно збудовані будинки у Криму та у Києві, спільно нажите майно у шлюбі. Я підписала мирову, щоб швидше закрити це питання, мені не хотілося його бачити", - заявляє вона.

За словами Тетяни, коли розпався перший шлюб Ігоря Франчука, дочка Леоніда Кучми не стала перейматися майновим питанням.

"Наскільки мені відома його історія з Оленою Леонідівною, то, коли постало питання про розлучення, почався якийсь матеріальний поділ з його боку. Олена Леонідівна не стала "пиляти" майно - просто пішла до себе, до батьків", - каже вона.

"Він мене запитав якось: "Чого тобі бракувало? Я давав тобі все!" Я пояснила, що мене не влаштовував його спосіб життя. Він був вражений: "Таню, так же усі живуть!" Він щиро впевнений, що для його кола нескінченні й безладні зв'язки на стороні - норма. А я, на його думку, "як справжня жінка", мала його зустрічати і мало не мити ноги, адже він чоловік і може собі дозволити все, що хоче", - стверджує Тетяна Франчук.

Таня Франчук підписала мирову угоду, хоча по майну з екс-чоловіком так і не дійшла згоди

При цьому Тетяна наголосила, що їхніми синами – Сашком та Ярославом - завжди займалася вона та її мати, але не їхній батько.

"Дітьми завжди займалися я і моя мама, яка жила разом з нами. Ігор робив тільки те, що вважав за потрібне. Він міг пограти з хлопчиками, але системно їхнім вихованням ніколи не займався", - запевнила вона.

Висловилася Тетяна Франчук і на рахунок третьої, цивільної, дружини Ігоря Франчука, Юлії Польської. Її галеристка називає зневажливо "цією дамою".

"Він у цивільному шлюбі з цією дамою, сказав, що не хоче з нею одружитися. Більше того, у них народилися вже двоє дітей", - продемонструвала вона свою обізнаність.

А ще Тетяна Франчук зізналася, що ознайомилася із особистою перепискою колишнього чоловіка.

"Так вийшло, що він закачував нашому синові програму в айфон і випадково закачав всю особисту переписку - і з цивільною дружиною , і не лише. Там було багато "цікавого", - стверджує вона.

Наразі ж суди між Ігорем та Тетяною Франчуками не припиняються. Колишнє подружжя досі свариться через снів, яких "поділило навпіл". Старший син Сашко живе з матір‘ю, а молодший Ярослав – із батьком і його новою сім‘єю.

Франчук зізналася, що ознайомилася з особистою перепискою екс-чоловіка із його цивільною дружиною, і не лише

"Хлопчики не бачаться і не спілкуються. Жахливо переживають і не знають, що їм робити. Тож я подала позов до суду, і у травні нинішнього року рішенням Голосіївського суду міста Києва мій позов було задоволено. У ньому йдеться про повернення мені мого молодшого сина. Але станом на сьогоднішній день колишній чоловік рішення суду не виконав. Схоже, і не збирається, адже нікого і нічого не боїться і ні з ким не рахується", - каже вона.

При цьому Тетяна боїться, що Ігор Франчук у суді використає свої зв‘язки.

"Земля чутками повниться. Ігор просив підтримки в адмінресурсу, у нього є знайомі в судах. Він каже, що це питання вже закрив", - каже вона.

"Він блефує. Каже про мене: вона погана, вона знущається, змушує дітей вчитися. Вони живуть на віллі - вона їх розбещує, показує дорогу життя. У нього ось такі мотиви. У молодшого дитини слабкі судини і іноді йде кров з носа. Це не хвороба, не гемофілія, просто така особливість організму. Він і це використовує: вона доводить дитину так, що у неї йде кров з носа!" – обурюється жінка.

До слова, зі своїм нинішнім чоловіком Мануелем Алвесом Тетяна Франчук вже уклала шлюбну угоду.

Фото журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів