Франчук просить врятувати сина від екс-чоловіка та свекра

8 червня 2012, 11:14

Екс-дружина бізнесмена Ігоря Франчука Тетяна запевняє, що колишній зять Леоніда Кучми пригнічує волю свого молодшого сина і намовляє на неї, "люблячу і турботливу матір".

Про це Тетяна Франчук написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook, а також розповсюдила листа із ідентичним текстом через прес-службу "Київський Подіум".

Ворожнеча між колишніми чоловіком та дружиною Ігорем та Тетяною Франчуками триває. Цього разу хід зробила галеристка та екс-модель, подружка Влади Литовченко-Прокаєвої.

"Дуже страшно, що мій молодший син Ярослав виявився розмінною монетою у зведенні рахунків батька, проти мене - люблячої і турботливої матері", - запевняє у листі Тетяна Франчук.


За словами жінки, її молодший син Ярослав близько 4-х останніх місяців проживає зі своїм батьком Ігорем Франчуком, "який для реалізації власних амбіцій і самоствердження повністю зупиняє кожну мою спробу поспілкуватися з рідною дитиною".

"…Навіть сторінка Ярослава на Фейсбуці ведеться його батьком", - запевнила жінка.

Молодшого сина Франчуки "розривають" своїми розбірками

При цьому Тетяна Франчук нарікає і на свого екс-чоловіка, і на свого колишнього свекра, Роман Франчука. Останній, нагадаємо, фігурує в одному з відео-роликів із розважального центру за 1-ше червня. Тоді, як писав ТаблоID, Тетяна Франчук прийшла забирати сина Ярослава із рішенням суду, а хлопець істерично кричав.

"Ігор і його батько звикли все життя маніпулювати долями людей, які на них працювали, а тепер вони вирішили маніпулювати долею власного сина і онука", - стверджує Тетяна.

"Страшно і те, що Ігор Франчук, за ті 4 місяці що я не бачила сина, щодня проводить з ним - маленькою дитиною, - бесіди і переконує його в тому, що в нього погана мати, розповідає брехню про мене моєму синові, маніпулює свідомістю власної дитини, як раніше, будучи депутатом, маніпулював свідомістю своїх виборців", - підкреслює галеристка.

Франчуки продовжують публічні розібрки за синів Сашка і Ярослава. Цікаво, чи дітям від цього легше

"Такий самий досвід маніпуляції є і у дідуся Ярослава - батька Ігоря Франчука. Абсолютно очевидно, що Ярослав 24 години на добу перебуває під психічним і психологічним впливом, кількох дорослих людей, у яких є досвід маніпуляції свідомістю людей, у них одна мета - розлучити дитину з матір'ю шляхом брехні і обману", - впевнена Тетяна Франчук, яка живе зі своїм старшим сином від Ігоря Олександром.

Як стверджує жінка, її молодшого сина треба рятувати від батька, який пригнічує його волю.

"Ярославу всього 10 років, а його воля повністю пригнічена. Дитину треба рятувати. Замість щасливого дитинства, яке діти могли б мати, за здорового глузду батька, вони отримують психологічні стреси", - каже Тетяна.

Тетяна Франчук (праворуч) запевняє, що її сину Ярославу пригнічують волю. Фото з Дубаї
під одним із фото Тетяна перепитала у Facebook: "Хіба дітям погано з мамою?"

"Ігор Франчук через свої амбіції, невгамовної спраги помсти не дає щасливого дитинства дітям, а мені не дає можливості зробити дітей щасливими", - додає вона.

Наостанок галеристка прямим текстом закликає допомогти врятувати її сина.

"Скільки б я не закликала його до людських почуттів і здорового глузду, він мене не чує. Я вже втрачаю віру, у мене вже більше немає сил. Ігор, схаменись це ж маленька дитина, що ти робиш. Допоможіть врятувати дитину!" – пише Тетяна.

Але й у новій сім'ї Ігоря Франчука хлопцям на че не так вже й погано бувало

Ярослав та Сашко Франчуки із третьою дружиною Франчука, Юлією Польською

Нагадаємо, після скандального розлучення своїх батьків, Олександр та Ярослав Франчуки живуть нарізно. Старший брат Сашко – із матір‘ю Тетяною, а молодший, Ярослав, - з батьком Ігорем.

Колишні чоловік та дружина постійно воюють за дітей, хоча у обох вже є нові другі половинки і, начебто, калічити життя власним дітлахам немає жодного сенсу.

Що цікаво, до розбірок Франчуків опосередковано долучилася інша сканадальна фамілія. Так, перша колишня дружина баскетболіста Олександра Окунського Наталія Власенко стала на сторону Ігоря Франчука, а нинішня дружина Окунського Маріанна – вболіває за Тетяну Франчук.

Фото надані прес-службою "Київський Подіум", а також світлини з Facebook Ярослава Франчука та Тетяни Франчук

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів