Огнєвіч може чкурнути до слонів

9 січня 2013, 10:36

Співачка Злата Огнєвіч впевнена, що бойфренд би її не витримав, а на день народження може махнути до слонів.

Про це артистка, яка представлятиме Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2013", розповіла "E-motion".

Новий рік Огнєвіч, як вона сказала, зустріла на заході України.

"У Трускавці. Виїхали туди автобусом, тому що ані на літак, ані на потяг квитків не було. Тому нам довелося орендувати маленький автобус для всієї команди. Я взагалі вже вшосте зустрічаю Новий рік на сцені. Для мене це дуже символічно, тому що як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Завжди відзначаю це свято зі своєю командою", - ділиться Злата.


Новий рік Злата Огнєвіч зустріла у Трускавці

А от на свій день народження 12-го січня співачка планує виїхати за межі країни.

"Мене не буде в Україні цього дня. У мене невелика відпустка до 14-го січня. Звичайно, хотілося відпочити трохи довше, але через "Євробачення" зараз чекає дуже багато роботи", - запевняє вона.

"Минулий день народження я відзначала у Таїланді. Каталася там на слонах. Друзі подарували мені великий торт, ми співали гімн України... Ще ми здійснили сплав по річці, все пройшло екстримально, з адреналіном - як я люблю", - каже Злата.

Втім, куди вона чкурне цього року, співачка ще не вирішила.

На свій день народження 12-го січня співачка планує виїхати за межі України

"Поки що не визначилася, але хочу кудись у теплу країну. Може, Єгипет або знову Таїланд. Кудись, куди не потрібна віза і можна швидко долетіти, тому що відпустка у мене маленька", - зазначає Злата.

А після повернення з теплих країв Огнєвіч розпочне посилено готуватися до "Євробачення".

"Так! Почну з розспівування і вокалу. А з приводу номера поки не можу сказати нічого конкретного. Ми думаємо, приймаємо пропозиції. Поштова скринька завалена листами. Ближче до "Євробачення" я вже буду розповідати щось конкретне. А так ми не знали, пройдемо чи ні, тому не думали про це. Зараз уже будемо думати. Слава Богу, що у нас на це є час", - каже вона.

Після повернення з теплих країв Огнєвіч розпочне посилену підготовку до "Євробачення"

Дороговизна конкурсу Злату, схоже, не надто знічує.

"По-перше, Міша Некрасов, мій продюсер, є композитором пісні, яку я виконуватиму на конкурсі. І ця частина витрат з нас знята - мені не довелося платити за пісню і за студію, щоб її записати, за аранжування. Міша працював над цією піснею з хлопцями з усього світу", - зауважує співачка.

"Крім того, у нас є домовленості з туркомпаніями, я маю відспівати якісь концерти - зате у нас будуть оплачені перельоти. У мене немає багатого батька, і завдання Міші як продюсера - знайти якісь ходи. Але я в цьому не сумніваюся", - додає Злата.

Огнєвіч про витрати на "Євробачення" не дуже турбується. Натякає, що з продюсером пощастило

До слова, на відміну від тих, хто називає "Євробачення" конкурсом для домогосподарок, Огнєвіч його сприймає як серйозний конкурс.

"Для мене це шанс представити свою країну. Все-таки це серйозний конкурс, його багато хто дивиться. Це хороший майданчик, це класний шанс показати себе і виправдати очікування всіх шанувальників. Це класний старт для мене", - пояснює виконавиця.

За словами Злати, вона хоче там просто гідно виступити.

"Конкурс для домогосподарок" Злата вважає серйозним стартом для себе

А наостанок Огнєвіч поділилася, що її серце вільне, а на особисте життя часу просто бракує.

"…Яке особисте життя? У мене сцена, "Євробачення"... Я чудово розумію, що хлопці мене бояться. Ну хто таке витримає? Вони ж розуміють, що на них чекає. Тому поки що в мене нікого немає, я зараз вільний художник", - зізнається Злата.

"Я чудово розумію, що хлопці мене бояться. Ну хто таке витримає?"

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів