Куніс: Я не Попелюшка і не стерво

5 березня 2013, 17:27

Голлівудська актриса Міла Куніс розмовляє з бабусею та дідусем російською, бо вони не знають англійської. Але інтерв’ю супер-єврейка з Чернівців дає англійською, бо має невеличкий запас російських слів.

Також Міла запевняє, що попри не надто заможне дитинство, вона не почувається Попелюшкою. І найсексуальнішою жінкою на планеті Куніс теж не дуже себе уявляє.

Про все це зірка "Чорного лебедя" та подружка Ештона Катчера розповіла в інтерв’ю "Теленеделе".

Нещодавно Куніс відвідала Москву у рамках прем’єри фільму з її участю. Актриса відмовилася давати інтерв’ю російською та повідомила, що з батьками розмовляє англійською.


"Вони відмінно нею володіють - адже ми живемо в США понад 20 років. Але з бабусею і дідусем я спілкуюся російською. Вони взагалі не знають англійської, тільки російська та українська", - розповіла Мілена.

Міла говорить з бабусею та дідусем російською

"І, до речі, незважаючи на мовну прірву, ми з ними дуже близькі. Вони дивляться всі фільми з моєю участю і пишаються мною. Хоча, як і мої батьки, спочатку вони не хотіли, щоб я стала актрисою, тому що це нестабільна робота. Але тепер вони начебто заспокоїлися, побачивши, що у мене непогано виходить", - поділилася зірка.

На запитання про її дитинство у Чернівцях Міла реагує неоднозначно.

"О, давайте не будемо! Взагалі, я не люблю мусувати тему мого дитинства. Про мене вже якісь легенди складають. Так, ми приїхали з Чернівців. Так, жили спочатку небагато. Але Попелюшкою я не почуваюся", - заявила актриса.

"Я завжди відчувала батьківську любов, вони займалися мною, цікавилися. Ми з братом не були обділені турботою і ласкою - ось це і є головне. Звичайно, з тим моїм англійським мріяти про акторську кар'єру було якось дивно, але я отримала підтримку з боку родичів, вони в мене вірили", - зауважила Куніс.

Батьки завжди вірили в Мілу, тому вона ніколи не почувалася обділеною

Що ж до свого звання найсексуальнішої жінки, то Міла ставиться до цього з іронією.

"Особисто я нічого спеціально не роблю. Я ношу спортивні штани, толстовки і розтягнуті футболки, на побаченнях часто поводжуся неприродно, а в ресторанах не можу зображати леді. Мені здається, ламати комедію, будувати з себе чуттєву жінку - це якось нерозумно. Тож я така, яка є. І якщо це сексуальність, то, о'кей, нехай так воно і буде", - зазначила Міла.

Також Куніс досить просто ставиться до свого життя і запевняє, що воно не є надзвичайним, як дехто уявляє.

"У багатьох складається таке уявлення, що якщо ти знімаєшся в кіно, то твоє життя супернезвичайне і ти якийсь небожитель. Зніматися в кіно - це моя професія. Я веду звичайне життя. Вечорами п'ю вино на балконі, вихідні проводжу з друзями", - сказала актриса.

Міла вважає своє життя звичайним

До того ж, дружить Міла не з зірками, а зі своїми шкільними товаришами.

"Мої найкращі друзі - ті, з якими я дружила в школі. Ми збираємося з ними, як раніше, коли нам було по 16-18 років. І їм все одно, що я в кіно знімаюся", - поділилася Куніс.

Цікаво, що актриса дружить зі своїм агентом Сьюзен, з якою працює вже 20 років.

"У нашу дитячу студію приходило багато всіляких агентів, серед яких треба було вибрати свого. І тоді, дев'ятирічна, я зупинилася на Сьюзен - і не помилилася. Вона була перша, з ким я познайомилася в цьому світі шоу-бізнесу. І відтоді величезну кількість років вона мій менеджер", - розповіла актриса.

Куніс вже 20 років дружить зі своїм агентом

"Її сім'я практично злилася з моєю - мої батьки обідають зі Сьюзен, разом подорожують, ходять один до одного в гості. Вважається, що якщо актриса, то відразу стерво, яка взагалі не цінує людських відносин, розкидається людьми. Так от, це вельми помилкова думка!" – наголосила Міла.

Фото "Московского Комсомольца" та журналу "Marie Claire"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів